Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Kakšno branje :eek: :eek: :eek:

Samo sem nekak spet slabe volje ratala. A tiste ta sočne poste ste pa brisali al kak??

 

Joj..jaz včeraj živčaka dobla..dobesedno od sile isusove kar šest šajtrg kamenja šla naložit in odpeljat tam kjer bojo bodoče stopnice. Tak se jeza kuri..in potem vsa zmatrana šla pod tuš. Tak se jeza spira.

In kaj je bilo? Gospodična lubica -ex so se zmotila spet - in od moje najboljše frendice možu vroče lbzenska sporočila poslala..mislim. Kak je lahko baba tak nora? Ova znorela, jaz pa tudi, ko mi razložila tole..pa res..kaj se te tote babe ama nič ne cenijo?? Mislim..glupa kot noč..(je pa hvala bogi no, da se ni k nam zmotla :2src: ) ampak vseeno morala iti opraviti družinsko koristno delo. Basanje šodra :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Drzi pa tisto, kar si mi ocital, da sem o tebi splosne nepreverjene stvari omenjala, tebi v obraz tukaj, pa tudi sicer glede najhujse stvari dajem tvojo omenjeno moznost, da so punce lagale ali se celo hotele s tabo pohvaliti. NIKOLI pa nisem dejansko vprasala kaj od tega, kar prineseno mi je blo, sploh pa ne gre punce v MNOZINI, kot si sam rekel.

 

Ceprav pricakujes, vsaj tudi od drugih tukaj, je cutit tendenco, da se jaz na nek nacin uklonim, kao priznam svoje zlo-delo, se to ne bo zgodilo : ne cutim se krivo na nacin, kakor bi me ti rad prikazal, da sem in dobro vem, za kaj je slo, razlozila sem vse, kako jaz to vidim in pac ne popustim tebi, ceprav je baje vecina "na tvoji strani". To je tista vecina, ki NE ve, za kaj gre. Midva veva najbolj in se poznava boljse. Ti bi pac rad, da bi te vsi imeli radi ? Naj te imajo. Saj te imajo tukaj, kolkor vidim. Nikoli se nihce s tabo ne pricka. Sem pa dobila par OS, naj neham, ker se s tabo nikoli nikamor ne pride, tako da zdaj ves, za kaj se ne prickajo, ker pac nikamor ne pridejo lol.

 

Imam svoje dostojanstvo in najbolj mi je zrastlo po tej izkusnji s tabo. Zaradi tega mi ne mores ti vsiljevat svoje resnice oz. ti mene postavljat na realna tla, ker je vprasanje, kje si ti, razen da si pravno podkovan, nimas velikega globljega vpogleda oz. vsak vidi s svoje strani vse skup.

 

Ne, mantis, že spet se motiš. O puncah v množini si govorila ti, predvidevam, da zato, da bi svojim očitkom dala večji pomen. Jaz sem ti samo odgovarjal v množini, ker si mi ti v množini očitala.

 

Ne ukvarjam se s tem kdo je na moji strani in kdo na tvoji, ampak le z najinim pogovorom. Zakaj čutiš tolikšno potrebo po odobravanju javnosti (očitaš pa jo meni) boš morala ugotoviti sama, lahko bi "ugibal" tudi jaz, pa nimam potrebe. Mi2 se sploh ne poznava, razen po tukajšnjih debatah. Si pa zelo površna opazovalka, če vidiš, da se nihče ne prička z mano, drži pa to bolj za zadnje čase, ko se mi pričkati večinoma ne da. S tabo sem pač sklenil, da dorečeva stvar do konca, sam bi bil bolj vesel, da bi to storila na 4 oke, ampak ti pač hlepiš po javni debati, v želji, da bi dokazala svoj prav in svojo poštenost itd., z vsakim postom pa se od tega vedno bolj oddaljuješ.....

 

Nimam nič proti tvojemu dostojanstvu. Če sem ti pomagal, da je še trdneje, toliko bolje. In res maš, ne morem te postaviti na realna tla, ker se nisi sposobna spustiti na realna tla oz. biti realna in objektivna, za1x. Niti ti ne vsiljujem resnice, napisano je samo moje mnenje, čist previdno pa bi ti priporočal, da ga kdaj tud mal upoštevaš, v tvoje dobro. Moj vpogled se nanaša samo na tvoje tukajšnje pisanje, tvoj o men pa ni kaj globji.....dodala si mu govorice, ugibanja, domneve, laži, sklepanja, pomanjkljive astro podatke itd.

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se še kr nadaljuje tole, k jara kača. Dolgcajt! Obesta se ... :vragec: In - težave mata, oba ...

Se strinjam.....glede dolgcajta. Obesil se ne bom. Težav v takem smislu, kot mi jih želiš obesiti x:o)x , pa nimam. Verjetno pa imam pravico do svobodne odločitve, da z mantis debatiram do bridkega konca. x:px Sam sem seveda za debato na 4 oke, kot jo je predlagala, pa je več ne želi. No, saj slej ko prej bo mi dosadilo, za1x pa se mi se še da.....Dober.....evo....si sam določim.......še največ 5 postov......in konec! x^x Ja, vem, preveč, dober te....še 4! x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj je zdaj spet jaz razkrivam, ko pa je PISALA V FORUM, NAMESTO V MOJ OS in jaz se tega drzim! Ce je pisala v forum, pac mora pricakovat, da odgovorim v forum! Pa če bi bila jaz vedla, da gre zate, ji NE bi odgovorila NIC. Ker se to ne spodobi, zato.

Lakho bi mi pisala v OS, pa mi ni. Bogve zakaj? da bi pritegnila pozornost, tvojo, mogoce res? Z njo se niti ni vredno ukvarjat, ker mogoce se res ne zaveda kaj dela. Drugace ne vem, iz kakega razloga jo zdaj branis! Razen seveda, ce se ti smili ali pa ti je vsec, pa bo menda bolj smiljenje. Ker so njene in moje manire drugacne. Je imela 2 moznosti, kam vprasat, tak da ne skrbi zanjo.

ja ocitam ti nepostenost. Tukaj se je namrec slo za brisanje celotnih strani, kjer sva se pregovarjala o resnici in zmerjala. jaz sem zbrisala svoje skoraj vse zaradi zelje, da bi bila vsaka tema v astrologiji na nek nacin cista od brezvezne vsakdanje plehkosti. Ti si takrat napisal : si zbrisala svoje poste, vredu, pa jih bom tud jaz.

In jih nnisi.

IN se mi ne zdi posteno, da je tema umazana. Je imal drug namen.

In še nekaj. Takrat dolgo NI vec nihce odgovarjal o ujemanju. Zaradi tvojega sranja nad astrologi in astrologijo. Cudim se samo, da ni noben(a) napisal nic o tem, recimo, da pa ti bo on(a) podal astro pisarije ponovno, pa da presodi, kak se ti zdi.

In še sedaj, tista tema ne laufa kot bi morala. Se namrec lahko zgodi, da nekdo po nepotrebnem nori, zaradi nestrinjanja. Ti si bil edini tak primer, v celotnem casu.

Tudi mogoče, ne vem, ne sledim vseh ženskih čvek, ne vidim pa potrebe, da bi ti to ponovno poudarjala......

Ne branim je, samo pač nisem tolk zlo kritičen do nje in do ljudi nasploh, kot si na primer ti......

No, torej drži, da se nisva dogovorila n da si jih zbrisala samoiniciativno. x;)x Kot sem ti povedal, če se prav spomnim, sem jih zbrisal v delu, ko so izgubili smisel zaradi tvojega brisanja, le zakaj bi še druge......lahko bi, lahko tudi ne, v čem je fora?

Ja, to je tvoje videnje. Mogoče pa niso odgovarjal zaradi tvojih izvajanj in tvojga sranja.......

Spet nakladaš......preberi si kaj sem napisal in res se je nanašalo na astrologe in astrologijo na splošno v začetku.....postavil sem vprašanje pač, provokativno tudi......nanj si se odzvala tko razburjeno samo ti. Le zakaj?

 

Še 3 poste.....in potem boš vsaj kar se mene tiče imela monolog x:o)x ......Za dialog imaš še vedno vse možnosti na 4 oke.....

 

Ne, raje se dajta dol.

Pa če ne bo vredi, pa pol pljuvajta drug po drugem.

x:px ja......že najin pogovr je odlična podlaga za dober seks. xcivx x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ker vem - da imata oba nekaj škorpijonskega..pa me obdolžita, da vun dajem podatke..samo oba vsake toliko poudarita..in tole najdeš kje češ pa kak češ..torej - ti Mickeni sco luno, ti Mantis pa sco asc..bi pa mogoče si bla celo simpatična.

Čeglih..roko na srce - mislim, da bi tole bilo premalo.

Je pa mi jasno seveda, zakaj meljeta tole toliko..koji se vama klinac da...ampak sco vaju sili, da hočeta imeti vedno prav..je pa hecno tole, ker si ti mantis le dvojna riba, če se ne motim..in z lahkoto znaš splavat iz dreka, ti mickeni pa strelec, ki ja tolerira..ampak vidiš ti to..ponovni dokaz, da sončno znamenje nikoli ni dovolj.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja. Sam dopuščam to možnost, da si v bistvu sploh ne bi bila tolk antipatična kot tukaj izgleda....... x^x

Dober, priznam, še vedno sem mal težje toleranten do neutemeljenih in neresničnih obrekovanj........mogoče odvisn tud od koga izvirajo in na kak način so podana. In konec koncev vztrajam tudi zato, da se ne bo čez kak mesec ponovilo in bo spet frka.....ko sem se ji zadnjič umaknil ji to očitno ni bilo zadost, torej, naj se razčisti in pove tukaj in zdaj kar se ima (pa še naslovu teme ustreza), pa da zaključiva za vse večne čase....

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Te pa dajta. Ni druge.

A Lent festival je že? Zdaj ko nimam več svakinje doma na Lentu nič več ne vem..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Te pa dajta. Ni druge.

A Lent festival je že? Zdaj ko nimam več svakinje doma na Lentu nič več ne vem..

Mislim, da se začne 22.6.......se vidimo? xcheersx :inocent:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pismo ej..sori. bila na smrt ziher, da si dvojna riba pa asc sco...

Če pa imaš še ti luno sco..pol pa se nea srečajta. Ker bota kuj med rjuhe skočla xDDx

 

Mislim, da se začne 22.6.......se vidimo? xcheersx :inocent:

Enkrat bomo ziher šle :2src: Froci me s kože dajo, da sama brez njuju lutam po svetu. Ali staremu račune polagat ali frocovju. v vsakem primeru sem v dreku :eek:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nataly, ni za bat. Je potrebno pa kaj več, kot asc in luna v škorpijonu in dolg jezik, da Micka prepriča. x:o)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe - samo sem se hecala veš..tako sta nastlala tule, da moram malo svojega odštekanega humora not vtaknit. Pa ju mam rada oba. Tudi tebe :palec: Viš, na mene pa tote lune dobro delajo.

 

Bemu..skoraj pozabila..včeraj so mi skoraj deske na glavo padle..v službi..prodajala zijala, še lapala zraven kako nekaj ne bom naredila, ker bila v belo oblečena..in v tistem kup desk z velike višine tik ob meni...mater, kuj poživinla skoraj..kar nalajala vse žive tam..da imam še nepreskrbljeno deco, pa da še sploh nisem začela prav živet..mater jim vidim..kak huda bla :palec: hvala bogi, da bil spet jupiter v 12. na delu.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nisva se dogovorila, ampak dejstvo je, da so ti posti skazili celotno temo v astrologiji in je skoda uniciti taksno dobro temo, kot je bla in ti si to naredil v boju, da me diskreditiras kot astrologa in prepricas druge, da nisi tak, kot sem nevede opisala Ksantipi, pri cemer pa si zavrnil MOZNOST PRIKRITJA, da je slo zate, ker kljub zbrisanemu ujemanju med tabo in Ksantipo, si sam obelodanjal, da je slo zate.

 

Tud jaz ti odgovarjam, da je tole samo tvoje videnje. Tam kjer si pa postavljal provokativna vprasanja, si mene kasneje tudi poimenoval in povedal, da je slo zate, zato sem jaz odzvala. Seveda si moral racunati s tem, da ti bo ratalo unicit temo, ker se drugi tam sodelujoci NE bojo vtikali, ki se s tem ukvarjajo, ker nihce ne more bit ziher preprican, da popolno razlaga in zato je ves tvoj zolc padel name. Ti namrec nisi izvajal svojega sranja samo tam, ampak tudi drugje. Nisi naredil skode samo meni, ampak tistim, ki so kasneje sprasevali v tisto sranje tvoje, pa ostali seveda brez odgovora. Nalasc, kajne. Al pa se nisi zavedal. da je to delo zastonj, ne ves, a ne. Sreca sama.

Debata na 4 oci, v cem pa je tu fora. Da bos ti mene prepriceval v nekaj, kar ne velja po moje in jaz tebe v nekaj, kar po tvoje ne drzi? In kako glasno pa bi to blo? Zato pa sem predlagala avtobusno postajo, tam so cigani pa fliperje imajo pa to, bolje kot kak drug plac, vsekakor pa ne kaj, kjer jejo ali kavarno. Pa niti avtobusna postaja ni vredi, boljsa bi bla zelezniska, da ruži poleg. Ampak zakaj bi se spravljala v taksno delo , ki nima smisla, ker jaz tvojih resnic NE bom sprejela za svojih, kakor bi me rad pripravil, ocitno. Pa še hvalil bi se z mano, da sva se dobila, z mano pa se ne bo nihce!

Gledam raje na dogajanje. Na 4 oci pa lakho glede na vse stvari, ki si jih o meni pisal in gnilih lastnosti, ki da jih imam, pomeniva samo po mosko, kjer pa ti izvisis, ker te je sam gobec. Nic drugega. Ce mi ne bi pisal

 

Ja, težko je s tabo. Vedno, ko ti odgovorim kako je bilo dejansko, ugotoviš sicer, da je res bilo tako, potem pa poiščeš pot za nadaljnjo gnavljenje po mal drugačni smeri....

 

Jaka stvar.....v čem je smisel prikrivanja, po tem, ko si ti že to tko teatralno razkrila? In se o tem skor tolk na široko razpisala kot tukaj....

 

O tvojih ugibanjih in bluznjavah zakaj sem tam postavil vprašanje se mi pa res ne da........Kratko: motiš se.

 

Si tudi to pozabila, da si ti predlagala srečanje? x;)x Kak si ti smotana, hvalil se bi, da sn se dobil s tabo.....Jaka hvala. x:o)x Pač si tudi s tem pokazala, da sam blebetaš, ko pa je treba povedano tudi realizirat, pa pogledat nekomu v oči, pa izvisiš, nula. Lahko tukaj na forumu blebetat.....Ti si kar išči izgovore, zate so dovolj dobri. Meni je povsem vseeno, tvoj predlog sem sprejel, v mislih nisem imel takšnega razgovora kot ga sugeriraš ti, to je tvoj stil in tvoj domet, ne moj......

 

In kak je po tvoje pogovor po moško? Da te zviznem pošten prek lažnive šnofke, kot bi si včasih res zaslužila? :vragec: x:Dx Ni moj stil.... x;)x

 

2

 

Nataly, ni za bat. Je potrebno pa kaj več, kot asc in luna v škorpijonu in dolg jezik, da Micka prepriča. x:o)x

Pamet, znanje in argumente....na primer? :vragec: x:o)x

 

Enkrat bomo ziher šle :2src: Froci me s kože dajo, da sama brez njuju lutam po svetu. Ali staremu račune polagat ali frocovju. v vsakem primeru sem v dreku :eek:

x:o)x ....no, pa jav, z mojo bova ziher šla kaj dol, med tednom pa tudi sam, se lahko dobimo, kak pirčk spijemo pa kako rečemo. Si med tistimi, ki bi jih želel tud v živo srečat, z veseljem. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe - samo sem se hecala veš..tako sta nastlala tule, da moram malo svojega odštekanega humora not vtaknit. Pa ju mam rada oba. Tudi tebe :palec: Viš, na mene pa tote lune dobro delajo.

 

 

Ja, saj vem. x:o)x Lune delajo kot sami hočemo! x;)x Me too. x:Ix

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pamet, znanje in argumente....na primer? :vragec: x:o)x

 

Za začetek. x:o)x :vragec:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem prva predlagala srecanje, da sploh vidim, kaj si ti za eden, pa ce bi se mi upal tako govorit kot tukaj, v zivo. Pa tukaj pogovor ni sel v pravo smer, da bi bil lahko tudi pogovor v zivo ustrezen, kakrsen je pac vsak normalen pogovor. To pa zaradi tvoje omejenosti, ker tezko razumes dolocene stvari. Ne, ne blebetam, to je bil preskus zate.

Ocitas mi LAZNIVOST ker ti je Marsa pri tem pomagala in ti dala ZELENO LUČ, da to smes.

 

V mislih sme imela jaz en cisto drugi pogovr pravzaprav in sicer taksen, kot si ga opisal v zadnjem delu tvojega veleumnega modrovanja. Jaz tebe zviznem prek tvoje laznive otresajoce goflje, tako pa ja. Ne bos mogel vec prstov uporabljat. Za tako golazen je boljse, ce se ne rodi sploh, kot si ti.

 

Sugeriram pa tak pogovor, v katerem ti ne bos imel glavne besede, kot si domisljas, da bi jo imel. Ker sem ti povedala, da bi ti hitro lape zaprla in jih niti odpret vec ne bi mogel. Res ne vem, zakaj bi placevala za to, skoda denarja za tebe. To je pravi vzrok, zakaj srecanje NE !

 

Ampak ti si se prvi izdal in pokazal, da nimas zivcev, prvi si izrazil, da bi fizicno obracunal. Ti, domnevni moski, z mano.

Ti ne bi uspelo itak, saj si antitalent, ampak samo za sukanje jezika.

 

xsmx

 

Bla, bla, bla.....si že mal izčrpana, ha? Marsa mi je dala zeleno luč? Cccccc.....kake maš ti. x8Dx

 

Vidim, da ti ne gre več nikak, imaš srečo, da se bližam koncu debate s teboj. Ker na tak način lahko s tabo debatiram še leta, z levo roko, pa še 5 stvari počnem zravn. x;)x

 

Ah xrolleyesx Bi dal najprej tebi besedo, da si daš duška in te poslušal, šele potem ti bi čist mirno povedal to kar si želela, da ti povem na 4 oči. Pravi vzrok, da se bojiš srečanja sem ti prej povedal, ti pa kar nakladaj.......če se bolje počutiš potem, ok, sam ni videt..... x;)x Denarja zame? Pa menda ja ne misliš, da bi dovolil dami, da plačuje......Tko, da če te to toliko skrbi, ti tvoj pravi vzrok odpravim in obljubim, da bom plačal jaz, še potne stroške za avtobus ti poravnam..... x:px

 

Ja, tvoj besednjak res kaže, da sem jaz izgubil živce..... x;)x

 

A res? Kje si to videla, da sem izrazil? Saj sem te vprašal kaj je po tvoje "po moško"? Sklepam, da si po tvoje "moški način" debate že kdaj čutila, glede na to kakšna oseba si.....Aja, saj si rekla, da nimaš smisla za humor, ti je pol oproščeno....

 

1

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ocitas mi LAZNIVOST ker ti je Marsa pri tem pomagala in ti dala ZELENO LUČ, da to smes.

mantis, ne bodi otrocja.

Pa nehaj s tem pocas.

 

Za zacetek morda ne se 1x, pac pa sploh 1x preber moj post in moje ocitke v njem. Nisem vidla, da bi kako laznivost omenjala, me pa silis, da jo naj zdaj.

 

Nehaj, v glavnem...

se ti zdi, da tole kam vodi?

da si kaj razresila?

da je kej boljs, ce si na 10 straneh branla svoj prav in absolutno resnico na nacin, da si zraven popackala se ohoho folka (ki jih morda ze zdavnaj sploh ni vec tu)?

a se sama dobr pocutis v zvezi s tem?

ker ce se, je vse OK.

kaj ce bit oni moj en bogi postek protiutez temule tvojemu izvajanju in vsem tvojim silnim *argumentom*.

Tako da, kaj ce bi pustila folku, da se sam odloc, kako bo videl nastalo situacijo....

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljudi moji x!x

Če ješ češnje in za ziher gor pol spiješ šalco mleka ni dobro. Imaš drisko potem..

komaj do sekreta prišibala.

Nasvet iz prve roke - ne delajte tega :sori:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mantis. gre za EN post v ENI temi, ki ima 270 strani. vsaka stran ima 25 komentarjev.

vsaka akcija sprozi reakcijo.

moja nate je bla oni post, tvoja name pa vsi tili posti.

In to je to.

*argumenti* so bili podani, naredila si, kar je blo v tvojih moceh tule, pac branila si se, kar imas pac jasno pravico.

Kaj ce bi sli raje dalje?

Svetujem ti, da lepo mal prespis zadeve, si mal oddahnes in potem, ce se ti bo se dal pregovarjat, pac pridi to pocet.

nc ne bo zginilo vmes, vse te bo pocakalo, od tega ni nic odvisnega, jaz pa sem ze rekla, kar sem, in to je bila reakcija na to, kar si ti ze rekla - tako da oboje JE ZE BILO.

Kaj ce bi vsaj OD SEDAJ DALJE blo drugac?

 

*

si rekla tamle, da dvojna riba ze nisi, ker nis tok nerodna.

No, jaz pa sem. xDDx dvojna riba. in nerodna.

 

**

kar pa se tice tega (to vsem pisem), da naj bi tole vse skupaj bilo skorpijonsko, pa se motite.

ni vsako sikanje pa ropotanje skorpijonski sik in pik - ta ma strup not, pove, pichi. ne rab ognja bruhat pa zolca zlivat, ker z enim pikom obvlada. :vragec: x;)x

Poznam blazote skorpijonov, pa ENGA NE med njimi, ki bi se tole sel na takle nacin. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kuzla

 

xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

Ja, tvoj špegu sem najbrž. x:px

 

Naj vsakdo pove tisto, kar DRZI !

 

Raje povej, cesa se vsi tako zelo bojite, v zvezi z mano.

 

zjasni se Pikica, pa pogumno direkt, ne okolisat, ker ni treba, pri meni ne.

krava pa prej nisi nnikoli bla, kravi bi blo treba ime spremenit zaradi take stvari, ki si si jo upala napisat, ceprav nimam pojma , za kaj se gre, ampak od kdaj si ti taka, to me zanima :

Ce si zmozna to rect, potem pa menda ja ne bos imela strahov, saj nizje, kot si se tu spustila bogvedi zakaj ( bogve kaj imate, ampak je neverjetno) se pri meni ne mores, zato kar povej, kaj delam tako hudega narobe, da si morala omeniti. Ti kar reci, ker jaz te imam še vedno za bistro osebo drugace in tudi prijateljico, nekak univerzalno osebo, se stekas z vsemi pa to, ce si tak odkrita, še bodi z mano v konkretnih primerih.

Jaz ti nimam ničesar za povedat...pa glede na to, da si vidla, da sem bla zadnje dni brez dlake na jeziku, bi ti definitivno povedala, če bi ti kej mela. Sem pa že v prejšnjem postu vse. Tud bojim se te ne, se te nimam za kaj. Zakaj sem napisala, da napiši kaj si misliš o meni...ker si nekje dala en duhovit komentar, pol si pa še nekoga spluvala in si me nasmejala s svojo ostrino, zato sem kar tako napisala, da me prov zanima, kaj bi o men napisala...

 

To je to...komentar o Plutu in Trobcu...vem, da je bil grd, ampak ne poznaš ozadja, tko da...ni pomembno.

 

Te še kaj zanima z moje strani?

 

:vragec: pucajte že svoje inboxe jebemti :vragec:

:lol: Kaj jst morm, če je bla invazija os-ev. :vragec: x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ribje tudi ne.

mislim da bo kar ribje. x;)x

 

OK, pejt prespat. Lohk zbrises al pa ne, kot bos zelela, ce bos, bom tudi jaz tole pac potem.

 

Skoda je vse te tvoje energije in zivcev.

Prevec si k srcu jemljes, splosno, vse, tud to je moj "ocitek". Prevec se ti gre.

Ce ces met pravo distanco v odnosu z ljudmi, ki imas z njimi opravt nekako svetovalno oz. do njihovih tezav, primerov, ni prevec priporocljivo tolk tega osebnega doprinosa.

Taka jajca si tlele po men razlila, ker sem te opozorila na nekaj, kar bi kot clowk, ki se ukvarja z ljudmi, pac morala ze predhodno sama vedt.

Rekla sem tud, da si zelo okrepila svoje znanje. in celo da se strinjam, da si faca. vendar da tole vse skupaj pa je preseglo meje okusa.

TO so ble moje besede - ker jaz TOCNO vem, kaj govorim in kaj hocem povedat. tako se seveda tud spomnim tega, kar skljocam.

 

eno je navreci nekomu takole usput nekaj nedolznega, kar je itak javno napisal sam, se strinjam....

vendar drugo pa je, da vcas nehote in nevede zraven tunkamo se ostale, ki nimajo zveze.

 

recimo kaj ima mitja s temle vsem skupaj? in to da sva se "locla" (se nisva, ker nisva bila porocena)...

a ves.... kaj ima xx clowk s tabo?

in ker nima, tud ne rabis pisat o njem.

TO je bil moj point.

 

zdaj pa razmisli. Kar je bilo je bilo. Clovek se uci, raste. Vceraj necesa nismo vedeli, danes vemo.

In potem od danes dalje nimamo nobenega izgovora vec, zakaj naj bi to se poceli.

 

lepo se imej in nihce se ne jezi nate in tud slucajno ni res, da te ne maram. :palec:

Mi znas pa it na jetra, ker si tezka, mantis. :sori:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prevec osebnega doprinosa SPLOSNO.

joj... xrolleyesx

 

ni odvisno od mene, kako se kazes, pac pa od tebe same.

a ne stekas tega? ce pa se teb zdi, da je bla z moje strani krivica, bodo pa nedvomno tudi drugi to tako videli, ce so jih tvoji argumenti prepricali. torej tolk boljse zate, da jih jaz nimam oz. ne podajam.

glej. men osebno si v vsakem postu od mojga dalje do zdaj dokazala, da sem imela prav, ko sem rekla, da nisi diskretna.

probaj mi dokazat nasprotno. Da sem se motila (in to seveda ne z dokazovanjem ze dokazanega, pac pa z nadaljnjim postopanjem).

 

xupx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...