Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Le od kod so mi izrazi "golazn, marš, starc, fuflanje ipd." nekam znani..... :inocent: x:o)x

:vragec:

 

ooohhhh....od kod neki?

ker je pomlad.....in kot vsako pomlad vsako leto...si se tudi letoshnjo spravil malce drekca na LNF-ju zmeshat

in potem....jah....potem ti pach nekateri povemo...kak si in kaj pochnesh

pa konti tut

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

ooohhhh....od kod neki?

ker je pomlad.....in kot vsako pomlad vsako leto...si se tudi letoshnjo spravil malce drekca na LNF-ju zmeshat

in potem....jah....potem ti pach nekateri povemo...kak si in kaj pochnesh

pa konti tut

 

zlomk....tralala

 

...se je oglasu dr. prof. drekomešalec lnf-ja. x:px :vragec: Zanimiv, da se glih dejanski drekomešalci počutite poklicani o men govoriti. x;)x Pa neja tolk po štajersk govori..... x:px x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...se je oglasu dr. prof. drekomešalec lnf-ja. x:px :vragec: Zanimiv, da se glih dejanski drekomešalci počutite poklicani o men govoriti. x;)x Pa neja tolk po štajersk govori..... x:px x:Dx

:vragec:

 

ne vem, od kod ti podatek da jaz tule kak drek mesham.....ampak....jebiga....smrdish chez trojane.....pa ne po internetu

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...se je oglasu dr. prof. drekomešalec lnf-ja. x:px :vragec: Zanimiv, da se glih dejanski drekomešalci počutite poklicani o men govoriti. x;)x Pa neja tolk po štajersk govori..... x:px x:Dx

 

Se bom še jaz priključu aakhutu, da boš lahko še mene kurcu - vedno sem te mel za čvekača, ampak da s tolk mim, si pa vseen nisem mislil. Dejansko ti v čvekanju vsaj 99,99% babnic ni kos.

Aja, sam sm zgrešu temo. To je za v "Kaj si mislimo o posameznikih ..."

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mešaš podatke in dejstva. x;)x :vragec:

:vragec:

 

no ok

zdej mi pa sam she povej komu sm shkodu klele gor sz m ojimi meshanji

 

hehe....nosorog... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se bom še jaz priključu aakhutu, da boš lahko še mene kurcu - vedno sem te mel za čvekača, ampak da s tolk mim, si pa vseen nisem mislil. Dejansko ti v čvekanju vsaj 99,99% babnic ni kos.

Aja, sam sm zgrešu temo. To je za v "Kaj si mislimo o posameznikih ..."

 

Stvar dojemanja x;)x

Premesti v pravo temo pa bo.... :palec:

 

:vragec:

no ok

zdej mi pa sam she povej komu sm shkodu klele gor sz m ojimi meshanji

zlomk....tralala

Raje ne.....bo nosko tist zgor spremenil v 100%. xg:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj a mors bit tok presnet ribja? xrolleyesx :o|o:

kar v neskoncnost se bomo tole sli al kaj.

kaj hoces doseci? xnckrivx

 

a sem rekla, da pejmo dalje oz. vsaj jaz hocem it?

v redu, te nisem razumela, stvari drugace vidim kot ti in sem zato do tebe bila krivicna, se ti zdi.

to si vse ze povedala.

jaz pa tud, kar sem misla in hotla.

 

a gremo LOHK PLIZ zdaj koncno dalje?

mislim, ker jaz pa tle nisem pa prav nic ribja, sory. xrolleyesx

(zate pa po 2. strani ob vsej tvoji ribjosti pac ne stekam, kako si lohk tok trda xrolleyesx) ...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem, za koga si me zamenjal, Mick, ampak jaz sem jaz. Nisem z nikomer povezana.

Za nikogar te nisem zamenjal, samo spomnila si me na folk tukaj, ki tako lahkotno pogosto ljudem reče golazen, drhal ipd. itd. Po noskovi teoriji, pa kurcaš ljudi ti, ki odgovoriš na tovrstne poste.......heh. Da se je nekdo kar tko bez veze obregnu ob tebe in te žalil, gladko spregleda. 100 ljudi 100 čudi..... x;)x

 

Meni osebno je žal, da poteka takšna komunikacija, tudi najina mi ni posebej všeč. Razlog sprejema tvojega "vabila" je bil zlasti, da to končava......sama......in mogoče celo ugotoviva, da ni vse tako kot je nama videti. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najprej pa Marsa, pricakujem odgovor.

x:o)x

Zato bom dala nekomu v vpogled zadnje spise, kar večim, da se ugotovi, kaj ti mislis.

nepotrebno, dajanje na vpogled s tvoje strani, ker - JE vse to ZE NA VPOGLED. x:o)x x:Dx

ampak seveda, le daj. :palec:

 

tko. jaz mam dost tegale, v glavnem. se umikam. :palec:

 

nekdo je rekel za zakon: ce je bolan, ga zdravi. ce je umrl, pa ga pokoplji, ker bo sicer zacel smrdet.

no in jaz podobno menim o najini debati. ocitno se je zdravit vec ne da, tako jo pokopljiva.

ce pa zelis se dalje ozivljat mrtveca, pa izvoli.

sam brez mene.

 

mas kej novga? xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mnenje nekoliko bolj počasne osebe: Diskreten si, ko ne govoriš o kočljivih, zaupnih stvareh.

 

Se pravi, določena oseba se temu izogne tako, da sploh ne omenja osebe ali dogodka, ki mu jih je nekdo zaupal. Nikoli in nikdar. Tudi ne v primeru, ko želiš objasniti svoj prav; opravičiti krivico, ki ti je bila storjena; pokazati na pravega krivca in tudi ne v vseh ostalih primerih.

 

Duhovnik in ostali, ki imajo poklic, ki vključuje zaupanje, ne povedo skrivnosti tudi v primerih, ko bi bilo morda bolje, da to povedo (recimo na sodišču itd....)

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ko pa duhovnik šlata devtletno punčko pa kar v zapor z njim, valjda da ne more priznat krivde pred sodiščem ko pa je poklicno molčečen :2src:

 

Ja ja, saj to je problem v njihovih vrstah.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar presega meje, jih peč presega. Mar se res ne zavedaš tega?

 

Reci , da si nora............... x:o)x

Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stvari, ki jih preberemo ali slišimo je potrebno povezovati. Malo se potrudi.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha pametnjakovicka, nimas pojma. Poklicna molčečnost , ki da sem jo krsila, ti mi boš fuflala o tem, primerjala z zlocini duhovnikov pedofilov, ti mene, ti ki razpredas vsega in svasta po forumu o sebi pa dedu, pa v nebo vpijoce intimnosti, ki se jih vecina nikol ne bi in ded niti ne ve za to. Pa da imam taksno babo...

Še za svoje ljudi na znas bit diskretna, kaj sele da bi lakho druge sodila, sram te bod

 

Hohoho, jaz nimam kaj skrivati in vse kar sem povedala je tako kot je. Moj dec je pa to pravkar prebral in se malce zasmejal, v smislu babe naumne. Tako, da vpiješ za brezveze. Pa malo se pomiri, da se ne boš razpočila.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
ko bi tudi jaz imela toliko energije pa volje za pisanje, da se čimprej rešim teh seminarskih nalog :sori:

Good luck! :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx pa nehaj tud ti, nelika ... če niti ne poznaš zadev tlele ...

 

Poglej jaz komantiram zadeve, čemur je tudi forum namenjen. Se na nobeno stran ne postavljam, sploh pa ne žalim ljudi. Mislim tale smrkljica pa tko rada žali vse povprek, da jo je pač težko prezreti.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Takole bom povedal: :!!:

 

Po vsem kar sem zate naredu in po vsem tem kar si ti pridobila...si lahko zdaj vse skupaj iz vzadaj pa vse do grla porineš! :fiju:

Dobro delaš, dobro žanješ pravijo (neka karma?!).....TI BOŠ MELA SUŠO, če je to tako!!! :devil:

Mene bi blo sram, da se upaš obrnit hrbet zaradi ene debate!!? :angry2:

Moje malo mnenje je, da dokler sodelujeva, mi ne moreš za nič osebnega zamerit, prav tako kot jaz tebi ne!!! :sniky:

Zavedaj se, da vse kar imaš materijalnega in službenega je samo HVALA MENI...ne pozabi tega! :$$:

...in zdaj, ko si mi porušla plane in morem vse sam naredit na novo, kar sva prej lahko speljala le v dveh...no, zdaj pomisli kolko časa TI bo še vse to trajalo kar imaš, ker TI JAZ OBRAČAM HRBET!!! xnckrivx

OTROK PRI 30 letih.......SHAME :att:

Poči res KRAVA :mrko:

 

:detelca: ...upam, da bo moja misel prišla do tebe........IN TI DALA DVE FLJOSKE ČEZ BUČO :shuriken:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

Še vedno si mi ful pri srcu.x:Ix

Zgleda mi že retro Venera dela, ojoj, stara čustva in spomini se obujajo, pa Merkur v Raku, ojoj. Da zdaj pri priči nehaš s tem in se zbudiš v realnost!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Takole bom povedal: :!!:

 

Po vsem kar sem zate naredu in po vsem tem kar si ti pridobila...si lahko zdaj vse skupaj iz vzadaj pa vse do grla porineš! :fiju:

Dobro delaš, dobro žanješ pravijo (neka karma?!).....TI BOŠ MELA SUŠO, če je to tako!!! :devil:

Mene bi blo sram, da se upaš obrnit hrbet zaradi ene debate!!? :angry2:

Moje malo mnenje je, da dokler sodelujeva, mi ne moreš za nič osebnega zamerit, prav tako kot jaz tebi ne!!! :sniky:

Zavedaj se, da vse kar imaš materijalnega in službenega je samo HVALA MENI...ne pozabi tega! :$$:

...in zdaj, ko si mi porušla plane in morem vse sam naredit na novo, kar sva prej lahko speljala le v dveh...no, zdaj pomisli kolko časa TI bo še vse to trajalo kar imaš, ker TI JAZ OBRAČAM HRBET!!! xnckrivx

OTROK PRI 30 letih.......SHAME :att:

Poči res KRAVA :mrko:

 

:detelca: ...upam, da bo moja misel prišla do tebe........IN TI DALA DVE FLJOSKE ČEZ BUČO :shuriken:

:eek: Skor ne morem verjet, da se to tud tipom dogaja ... neverjetno ...

 

Mysti, jebemti te tri pikce ... zdej skoz pazm, da je presledk vmes. :vragec: No, ne zmer. x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
:eek: Skor ne morem verjet, da se to tud tipom dogaja ... neverjetno ...

Kaj skoz jamraš in se prtožuješ. :vragec: Seveda, tipi so vsega krivi, kako sem jaz zanj trpela in mu vse dala, pa fajna sem do njega, on pa nič ne pokaže hvaležnost, prasec grdi ... Uhuhu. Seveda, kako bi le lahko bilo drugače.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...