Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Vseen raj vidm, d me folk na gmah pusti,

K's že tok brihtna, mi pa povej še, kwa je jebena fora jebenih frendov? Da daš nekoga na seznam frendov? Zakaj pa? V čem je jebeni štos?

 

zvedavi nosorog

Ja, jebeni frendi majo svoj namen, da jim daš vedet, da so res jebeni.

Kva moriš. A kje piše, da morš koga not dat? :vragec: x:Dx

 

nobeden x:o)x

Lažnivka. x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni jebenega štosa.

Samo za jebeno zabavo, kdo je jebeni frend ... kao. xrolleyesx

x:o)x

No, po mi pa zaupite še kakšno jebeno skrivnost. Recimo rubrika ocena. Kdo ti da oceno in kako?

 

še vedno) zvedavi nosorog

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oceno ti da lahko kdorkoli in sicer tko, da gre na profil katergakoli člana in klikne na tiste zvezdice...se prav, na 1, če ne mara tok človeka, na 5 pa, če mu je človek všeč. x;)x

Ni za kej. x:)x

 

A kaže se pa pol na strani povprečje teh ocen, al zadnja?

 

zvedav k svina u buče nosorog

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

povprečje x:Dx

Pejt hit pogledat, k sm ti en komentar napisala. :lol:

Mal mn zvedava jst, k svina u buče na pol. :inocent:

 

Ne me dražt*. Sj sm t' reku, da povej na OS, če maš k'j za povedat. Enih novotarij pač ne maram. Druga pesem je pa pr frendih. Recimo vidim, da je bil kdo bolj neznan na moji osebni strani. Grem pol pogledat, kwa je to zaen in če vidim, da srotek nima bena frenda, ga jst uvrstim na seznam svojih.

 

lalala

 

 

Legenda: *dražt - iritirat, razbesnjevat, na žul stopat ...

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Grem pol pogledat, kwa je to zaen in če vidim, da srotek nima bena frenda, ga jst uvrstim na seznam svojih.

xsmx

a to tudi šteje med dobra dela?

x;)x

 

namesto da bi šel lovit ribe :) to je res eno opravilo... :palec:

:inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne me dražt*. Sj sm t' reku, da povej na OS, če maš k'j za povedat. Enih novotarij pač ne maram. Druga pesem je pa pr frendih. Recimo vidim, da je bil kdo bolj neznan na moji osebni strani. Grem pol pogledat, kwa je to zaen in če vidim, da srotek nima bena frenda, ga jst uvrstim na seznam svojih.

 

lalala

Legenda: *dražt - iritirat, razbesnjevat, na žul stopat ...

x:Dx Grem jst vse svoje frende zbrisat prec. x:Dx

Jah, ne morš mi rečt, da nej ne dražm, če pa to najraj delam...se bom pa potrudla, da nom več tolk, sam zate. :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

namesto da bi šel lovit ribe :) to je res eno opravilo... :palec:

 

Tist bom že šou, sam da tok neha scat, da bo Krka čist normalna (če že jst nisem).

 

xsmx

a to tudi šteje med dobra dela?

x;)x

 

Po mojem ja. Nisem več rosno mlad, pa si moram začet kredite za gor rihtat. Pa še zunaj na roke nekaj kopljem, da se s tem počas začnem na zemljo navajat x:o)x x:o)x x:o)x

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x x;)x xsrcx

 

!) veš da uporabljanje izrazov za iztrebljanje bojda ne pali pri babah

 

Aha. Se pravi, da se ne sme omenjat Wcjev, zamolčati pa moraš, tudi če se greš iztrebiti kam v hosto. O.K. Precej logično se sliši.

 

2) poudarjanje prfuknjenosti tudi E,

 

To pa pomen, da bi moral biti tih, kar spet ne gre ...

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eni nimajo nobenga gor, jaz imam pa vse in tist ki ga ni gor pr men, un se glih lahk kr zamisli, kwa narobe dela v lajfu x^x

x:o)x

 

Jaz pa mam sam Michelle se mi zdi, k me je zanimal kaj to spljoh pomen al kak deluje al kaj spljoh, pol pa sn obupal, sn s temi novitetami bl kot nosko, nč jasn, pa potrudt se mi pa tud ne da....... :inocent:

 

a maš jajca za to xcivx

Ne, jih nimam za to, jih mam za božat.... :vragec: xcivx x:Dx

Čak mal, če jih ma aakhut za predsednika te jih mam jaz za premierja tud, ne x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Žalostn je, ko ugotoviš da te lahko clo tisti ki naj bi bili tvoji frendi tako podlo opravljajo za hrbtom pa lažejo :rolleyes: To namenam usem "prijateljem". Upam, d boste zgnil usi skp! :)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čak mal, če jih ma aakhut za predsednika te jih mam jaz za premierja tud, ne x:o)x

:vragec:

 

edina jajca pr teb so ona k poste pishesh

mi mormo pa tvoja jajca brat

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sunlight!

Najlepša ti hvala za vse kar si naredila zame! Ti si razlog, da sem sam sebe prisilil da se pozdravim, svet je zarad tebe lepši, čeprav si mi dala samo energijo da se pozdravim, ampak mi brez tebe nebi uspelo :D

 

Hvala! :kiss:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kak bla huda prej :vragec:

Koji klinac mrdaš in kao popravlaš pol pa nič več ne vže!!!!!!!!???? Lani vse delalo tipi top. Zdaj pa eno uro okoli škropilnice hodla, da jo usposobla..in pol še kličem - mater ker komaj čakam, da te k makaronarjem kličem - pol pa še celi sladki..genau za živčaka dobit..

In ne vem, če pa nisem kaj predozirala..mislim, da nisem..ne, nisem..samo..no bomo vidli..

tak.

:vragec:

kuj zmatrana zdaj :xx!:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj storiti? Prijaviš se za turistični aranžma na vrat na nos, ker sta baje zadnji prosti mesti, vplačaš prijavo in polovico izleta, prideš 10 dni pred izletom poravnat še ostalo, dobiš voucher, rečejo ti, da boš o točnem odhodu letala obveščen po telefonu. In ko misliš, da te kličejo, da te to obvestijo, ti rečejo, da je izlet odpadel zaradi premajhnega števila prijavljenih. Ker se ti zdi vse skupaj sumljivo, ker si pač par dni nazaj vplačal potovanje do konca in ni bilo nobenega govora o odpovedi izleta, preveriš informacijo na ta način, da se gre nekdo pozanimat o izletu. Ugotovi se naslednje, izlet je in ljudje bodo odpotovali, samo brez tebe. In zakaj? Ker je zgleda pri vpisovanju pri njih prišlo do napake in marca sploh niso vpisali dveh oseb na prosti mesti in ti dve mesti potem dali nekomu drugemu. Je to za časopis, radio ali televizijo ali za vse troje? Odškodnina bi morala biti velika, sploh zaradi njihovega prikrivanja resničnih dejstev in tega, da si ostal brez izleta za katerega si se dolgo pripravljal in imel kar nekaj stroškov(izdelava potnih listov, nakup oblačil, cepljenje, ipd.) :vragec:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj storiti? Prijaviš se za turistični aranžma na vrat na nos, ker sta baje zadnji prosti mesti, vplačaš prijavo in polovico izleta, prideš 10 dni pred izletom poravnat še ostalo, dobiš voucher, rečejo ti, da boš o točnem odhodu letala obveščen po telefonu. In ko misliš, da te kličejo, da te to obvestijo, ti rečejo, da je izlet odpadel zaradi premajhnega števila prijavljenih. Ker se ti zdi vse skupaj sumljivo, ker si pač par dni nazaj vplačal potovanje do konca in ni bilo nobenega govora o odpovedi izleta, preveriš informacijo na ta način, da se gre nekdo pozanimat o izletu. Ugotovi se naslednje, izlet je in ljudje bodo odpotovali, samo brez tebe. In zakaj? Ker je zgleda pri vpisovanju pri njih prišlo do napake in marca sploh niso vpisali dveh oseb na prosti mesti in ti dve mesti potem dali nekomu drugemu. Je to za časopis, radio ali televizijo ali za vse troje? Odškodnina bi morala biti velika, sploh zaradi njihovega prikrivanja resničnih dejstev in tega, da si ostal brez izleta za katerega si se dolgo pripravljal in imel kar nekaj stroškov(izdelava potnih listov, nakup oblačil, cepljenje, ipd.) :vragec:

Na Direkt in Preverjeno...mamicu jim. Pa se pejte z obeh strani umazano igro. Še prej pa povej, kaj nameravaš njim....pa nej se odkupjo....ORNK! :vragec: :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mami je srčen bolnik in je že tako zelo razburjena, pravi, da misli počakat, da ji vrnejo denar, ker se boji, da ji ga ne bi, če bi zagnala vik in krik. Jaz bi zahtevala da grem na potovanje pa naj to uredijo kakor vejo in znajo, ona pa pravi, da jo je vse minilo ker so jo tako grdo napeli. Čeprav tako velika agencija kot je ta in s takim slovesom, si tega ne bi smela privoščit in bi si zaslužili, da jih povlečejo po časopisu in tv-ju, saj bi jim samo na ta način nekoliko pristrigli peruti in jim dali mislit za vnaprej.

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...