Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Kaj storiti? Prijaviš se za turistični aranžma na vrat na nos, ker sta baje zadnji prosti mesti, vplačaš prijavo in polovico izleta, prideš 10 dni pred izletom poravnat še ostalo, dobiš voucher, rečejo ti, da boš o točnem odhodu letala obveščen po telefonu. In ko misliš, da te kličejo, da te to obvestijo, ti rečejo, da je izlet odpadel zaradi premajhnega števila prijavljenih. Ker se ti zdi vse skupaj sumljivo, ker si pač par dni nazaj vplačal potovanje do konca in ni bilo nobenega govora o odpovedi izleta, preveriš informacijo na ta način, da se gre nekdo pozanimat o izletu. Ugotovi se naslednje, izlet je in ljudje bodo odpotovali, samo brez tebe. In zakaj? Ker je zgleda pri vpisovanju pri njih prišlo do napake in marca sploh niso vpisali dveh oseb na prosti mesti in ti dve mesti potem dali nekomu drugemu. Je to za časopis, radio ali televizijo ali za vse troje? Odškodnina bi morala biti velika, sploh zaradi njihovega prikrivanja resničnih dejstev in tega, da si ostal brez izleta za katerega si se dolgo pripravljal in imel kar nekaj stroškov(izdelava potnih listov, nakup oblačil, cepljenje, ipd.) :vragec:

Kaj bi storila?

Vsekakor nazaj na agencijo in naj ti dajo pismeno potrdilo, da izlet odpade...fotokopiraj potrdila o plačilu aranžmaja, voucher......zahtevaj odgovorno osebo, da ti stvar še enkrat pojasni, zahtevaj odškodnino....

Dobro je, če bi o vsem obvestila Zvezo potrošnikov slovenije:

http://www.zps-zveza.si/

ki pripravlja "črno listo turističnih agencij"....ZPS ima kar nekaj izkušenj s podobnimi primeri, mogoče bi ti znali svetovati.

 

Veliko sreče!

 

 

 

Še tole sem skopirala:

 

 

 

Stalna akcija: "Turistične agencije na očeh javnosti

 

Redni bralci naše revije vedo, da pri ZPS s pomočjo izkušenj potrošnikov že daljši čas spremljamo poslovanje slovenskih turističnih agencij. Že vrsto let ugotavljamo, da sodijo storitve turističnih agencij med področja, kjer potrošniki težko uveljavljajo svoje pravice, če so bile storitve slabo opravljene ali pa sploh ne. Le malokdo se namreč odloči svoje pravice uveljavljati na sodišču, saj je postopek prepočasen in drag. To dejstvo pa izkoriščajo turistične agencije in zavračajo tudi utemeljene zahtevke po vrnitvi dela vplačila.

 

Če ste bili tudi vi ob izvedbi samega potovanja neprijetno presenečeni, ker je turistična agencija spremenila program potovanja, ali pa ga sploh ni izpolnila, ali razočarani v postopku reševanja vaše pritožbe, vas pozivamo, da nam vašo izkušnjo posredujete, s čimveč dokumentacije, povezane z vašim primerom. Na tak način bomo oblikovali seznam potrošnikom ne/prijaznih turističnih agencij.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj storiti? Prijaviš se za turistični aranžma na vrat na nos, ker sta baje zadnji prosti mesti, vplačaš prijavo in polovico izleta, prideš 10 dni pred izletom poravnat še ostalo, dobiš voucher, rečejo ti, da boš o točnem odhodu letala obveščen po telefonu. In ko misliš, da te kličejo, da te to obvestijo, ti rečejo, da je izlet odpadel zaradi premajhnega števila prijavljenih. Ker se ti zdi vse skupaj sumljivo, ker si pač par dni nazaj vplačal potovanje do konca in ni bilo nobenega govora o odpovedi izleta, preveriš informacijo na ta način, da se gre nekdo pozanimat o izletu. Ugotovi se naslednje, izlet je in ljudje bodo odpotovali, samo brez tebe. In zakaj? Ker je zgleda pri vpisovanju pri njih prišlo do napake in marca sploh niso vpisali dveh oseb na prosti mesti in ti dve mesti potem dali nekomu drugemu. Je to za časopis, radio ali televizijo ali za vse troje? Odškodnina bi morala biti velika, sploh zaradi njihovega prikrivanja resničnih dejstev in tega, da si ostal brez izleta za katerega si se dolgo pripravljal in imel kar nekaj stroškov(izdelava potnih listov, nakup oblačil, cepljenje, ipd.) :vragec:

 

Definitivno pejt do konca. Imajo pa turistične agencije dobre odvetnike, tako da pričakuj veliko izmotavanj in izgovor s strani agencije. Vsekakor bi bil Direkt vesel tvoje zgodbe, pa tudi kako Preverjeno ali Tednik.

Pozabi na Zvezo potrošnikov. Kako informacijo ti bodo že dali, kaj več pa niti ne morejo.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj storiti? Prijaviš se za turistični aranžma na vrat na nos, ker sta baje zadnji prosti mesti, vplačaš prijavo in polovico izleta, prideš 10 dni pred izletom poravnat še ostalo, dobiš voucher, rečejo ti, da boš o točnem odhodu letala obveščen po telefonu. In ko misliš, da te kličejo, da te to obvestijo, ti rečejo, da je izlet odpadel zaradi premajhnega števila prijavljenih. Ker se ti zdi vse skupaj sumljivo, ker si pač par dni nazaj vplačal potovanje do konca in ni bilo nobenega govora o odpovedi izleta, preveriš informacijo na ta način, da se gre nekdo pozanimat o izletu. Ugotovi se naslednje, izlet je in ljudje bodo odpotovali, samo brez tebe. In zakaj? Ker je zgleda pri vpisovanju pri njih prišlo do napake in marca sploh niso vpisali dveh oseb na prosti mesti in ti dve mesti potem dali nekomu drugemu. Je to za časopis, radio ali televizijo ali za vse troje? Odškodnina bi morala biti velika, sploh zaradi njihovega prikrivanja resničnih dejstev in tega, da si ostal brez izleta za katerega si se dolgo pripravljal in imel kar nekaj stroškov(izdelava potnih listov, nakup oblačil, cepljenje, ipd.) :vragec:

:vragec:

 

a ne....kuko je lushtn, che ti kdo makl dreka namesha.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gasilci so spet začel pripravljat mega partye na prostem... Ravno zdajle se je en gasilski peljal mimo z zvočnikom in izbljuval vso svojo zvočno vsebino nad prebivalce, kot da bi škropil krompir.

 

Hvala bogu za gasilce, kaj bi mi brez njih. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsekakor bi bil Direkt vesel tvoje zgodbe, p

Mogoče bi res bil, bi pa izgubila vso verodostojnost, če bi jo objavili. Beware.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaki grawž. če je manekenka bi ji moglo vse nasedat...

 

kje to piše mater vam, da mor človk bit manekenka, da je lahko komu všeč?

:vragec:

 

sej je sam mick-enemu vshech....njegou okus pa tko al tko ne shteje

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

morajo bit vse skrajnosti tle.... da mate pol pregled kako ste normalni z vsemi svojimi črnimi pikami! :inocent:

 

in se ne zgražate tolk nad mano.

:vragec:

 

ne ti mene kle z normalnim zmerjat!!!!!

:vio: :vio: :vio:

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

I'm not going to jump to conclusions, I'm not going to fall in love, and burn again, :cry: like I did a while a go! The person is not interested in me, like a male, she's just a friend, I must repeat this to myself... but what if she is interested in me... :?:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko se človek skulira in malce premisli, so stvari takoj boljše x:)x Se opravičujem za moj izpad!

 

Nič hudega. Sem ti hotla že kako spodbudno rečt.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..od danes naprej glagol morati crtam iz besednjaka... se mi zdi, da mi ta povzroca prevec bolecine...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..od danes naprej glagol morati crtam iz besednjaka... se mi zdi, da mi ta povzroca prevec bolecine...

 

Samson, veš kaj, tole ti moram povedat, kaj mi je danes nekdo napisal. Vprašal sem ga za en razlog zakaj bi se še trudil na tem svetu. Prenehaj se truditi. Ha ha. Res sem ostal brez besed. Ali bi to sploh zmogli?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Samson, veš kaj, tole ti moram povedat, kaj mi je danes nekdo napisal. Vprašal sem ga za en razlog zakaj bi se še trudil na tem svetu. Prenehaj se truditi. Ha ha. Res sem ostal brez besed. Ali bi to sploh zmogli?

..seveda-to je bistvo... DOVOLITI SI BITI/IMETI karkol hoces... in ugasnt um.. ne skusat razumeti KAKO, ZAKAJ in vse, ampak samo dovoliti si... :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prokleta zdravstven pofukana, zarad nje mam 2 predmetna izpita!!!

Lepa hvala, če bo možnost se prepišam v zdravstveno v mursko soboto, sory, ampak si ne morem privoščit da ponavljam, ker že tak komaj čakam da spizdim, in poleg tega sem malo več vreden za šolo kot je ta, si ne zaslužim da me prof.jebejo v glavo.

 

Dans mi kurba ko mi da predmetnega reče: Jah, sorčy...

 

ej pizdam da bi ji pizda celo roko nozter v gobec porinil, da se nikol več nebi oglasila!!!

Zarad nje ma prijatlca avctomatski padec!!!

 

Hvala, koza defektna :angry:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Behi, me presenečaš s svojimi izjavami... verjetno si tudi ti malce kriv ane?

 

 

Mene tudi, samo sem se odločila, da ne komentiram. :sori:

Ej sory samo je res, da ne morem lepo letnika skozi narest ko se pridono učim, potem je očitno nekaj z prfoesorji narobe!!!

Ej, jaz sem bil v osnovni odličen in pravdober, in zdaj komaj vozim skozi letnike, sosošolka v osnovni, je bla komaj zadostna, vpisala se je v 4 letni program zdravstvene kot jaz, ampak v mursko soboto, in zdaj mi vi povejte kako pri bogu je lahko ona pravdbora??? Če še pri nam največji piflarji, ki jim je kariera vse, učijo se cel dan, ne morjo bit prav dobri, oz. so eni, ampak le nekateri!!! Z veliko vloženega truda.

Pa ne si mislit da se je ona začela učit, ker jo vsak dan ko grem iz želetniške vidim v parku pijano ko mrva, pa zelo močno dvomim da ji profesorji samo podarjajo ocene!!!!

Mater mi je žal, če mi bo mati pustila, da se prepišem v Mursko soboto, potem tak grem, ej, si ne zaslužim da me profesorji fukajo v glavo!!!

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, se strinjam. Nič ne poslušajte svetovalcev. Poznam osebo, ki je bil v OŠ dober in ga je svetovalka prepričevala naj ne gre na gimnazijo, ker naj ne bi naredil. Pa je šel na trgovsko. Pa je sedaj vseeno dokončal fakulteto in ima diplomo v roki, tako kot tisti, ki so šli na gimnazijo.

 

Vse se da, če se hoče. Včasih pa nas profesorji in svetovalci malce tudi ovirajo.....

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne morem verjet da si tolk trmast in da mene nikol ne izučijo stvari.mah ja... mogoče bom tokrat dojela kak otrok si v bistvu

 

 

KSENIA..............popolnoma prav ti dam :palec: :palec: nikoli odrasli otroci.......žal.

OBSTAJAJO neštetokrat boljši :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...