Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

OJLA,

dolgo časa se nisem javila, sem imela še zadnji izpit in vmes sem se odselila od fanta. ne vem kaj mi je, ampak k sem v krizi, mam grozno motivacijo,me kar resuje :).

tko, sedaj pa spet sama naprej.nekaj sem se le naucila: ne isci potrditve v drugem in ne spreminjaj ljudi, zato, da bi te razumeli.

sem pa ratala kar mal sarkasticna, zarad teh tepežev v življenju. pa tut pametnejsa.

zdaj se grem skregat k optiku, ker mi je za soncne spegle-popravilo-racunal 65 eur.

 

POGRESAM VAS. xrolleyesx

lepo bodite!

mia

p.s. mamo kako planinsko drustvo kle gor?

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uaua, motivacija v krizi bi tudi meni prav prišla...
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odrešiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii me plissssssssssssssssssss.Sej vem da moram sama sebe.ah.

 

zmenen :palec:

še 70 krat po sedem krat na glas pred špeglom povej, da takle mamo, pa je x;)x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala vsem prfoksom, da so mi danes dali pozitivno in mi omogočili počitnice brez skrbi xsmx

 

Umivanje otroka sem dobil kar 5 :wOOt:

 

Hvala x:Xx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

luna v raku kriva za to, da mi gre vse kontra v mislih, vse , nič ne razumem prav, kot da sem vstala z levo nogo, s potenciranimi čustvi. :o|o: :o|o: :o|o: grem na en č., pol upam da se bom zadosti skulirala za učenje acessa in excella. xsrcx

:vragec:

 

raj si shpinel navij.... x;)x xsmokex :mex:

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko pa slisim kaj takega, Behemoth, pa sem tud jaz ful srecna xDDx Resno, da bi bilo še cimvec taksnih srecnezev med tistimi, ki se še borijo :palec: :2src: :palec:

Ja, sej za nekatere v našem razredu mi je tudi fulllll žal, da imajo popravne, se fukajo lepo celo leto, pol pa jim da popravne :( koda jih je, da jih potem prfoksi jebejo v glavo ;)

Sej, mislim za ono prof. za slovenščino si imela prav, ok mene ne jebe v glavo, sem imel grajo, ampak mi je dala 4 (pa sem bolj za 2 znal ;) ) sam nas je melo 10 grajo in od tega jih je 6 vrgla na popravne :cry:

 

 

;)

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa pojdimo znova od začetka, očitno bi morala nekaj spremenit, pa ne morem, ker se vedno znova ustrašim reakcije....pa niti ne ustrašim ampak ne dobim povratnega odgovora,ki bi mi dal jasno vedeti kako pa kaj.Zato čakam....in čakam....in čakam. Očitno bo tako do konec lajfa, prav, pa naj bo. Samo nočem vegetirat,samo tega ne! To me ubija. x:)x Povej mi prosim.
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko bi bili vsi otroci tako srečni, kot je naš Behi :palec:

Vendar žal niso.

Presnet šolski sistem in kdo za vraga plačuje te učitelje?

V mojem primeru jih jst....za to, da me NIČ ne naučijo, pa da se mi meša, k se morm take brez vezne in neuporabne stvari učit, kot npr. kaj je en kurc mislu o javnosti, javnem mnenju in množici! :xx!:

JEBEM VAM MATER! :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Behi, vidiš, da se je porihtalo. :palec: x:)x

 

xsmx

Ko bi bili vsi otroci tako srečni, kot je naš Behi :palec:

Vendar žal niso.

Presnet šolski sistem in kdo za vraga plačuje te učitelje?

Saj so lahko, sam naj ne jemljejo večć življenja tako resno :D Relax, think about it :D Sej se mi tudi dogajajo slabe situacije, ampak meni še je vedno smešno :lol:

 

Behi, drugac pa si me zamenjal, nic nisem tukaj govorila jaz o uciteljici slovenscine... Razen dolgo nazaj sem omenjala te ucitle, takrat ko si se vpisal v zdravstveno... x?x Imas pa dober spomin...kje je ze to.

Ja, enkrat sma se nekaj menla za profesorje na tej šoli, ufff, si malo "olepšala" zadevo :D

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene tudi, samo sem se odločila, da ne komentiram. :sori:

 

...

 

Jaz pa bom.

 

Mene pa zmoti tako govorenje čez profesorje. Okej, ti ni všeč, to poveš. Tudi meni ogromno profesorjev ni všeč, njihov način predavanja, njihov način ocenjevanja in vse.

Da pa kažeš tako nespoštovanje in zmerjaš, se mi zdi pa totalno mimo. Behi, sem vesela zate, da ti je uspelo narediti letnik, ampak vseeno si prekoračil mejo s tvojimi žaljivkami. Če imaš tako nespoštovanje do učitelja skozi celo leto, potem tudi on (ona) to začuti. Pa ful opažam, kako se otroci in dijaki pritožujejo nad profesorji in v večini primerov so profesorji vsega krivi. BAJE. Ne vem, na kakšne srednje šole hodite, ampak jaz se ne spomnem niti ene profesorice, ki bi dala človeku, ki ZNA in se čez celo leto dokazuje vsaj zadostno, popravni izpit. V srednji šoli ne. Res je, da zafrkavajo, da dajejo lahko zafrknjene teste, ampak a ni več tako, da če piše cvek več kot tretjina učencev, se to ponavlja (če se motim, me prosim popravite, pri nas smo še imeli taka pravila)? Če že npr 10 od 30 dijakov piše pozitivno, meni to pomeni samo to, da bo moralo ostalih 20 malo več časa preživeti za knjigam. Pa ne mi o tem, da vsem ne ležijo vsi predmeti. V fiziki sem bila vedno nula. Testi so bili zame težki, komaj sem naredila, poiskala sem si celo pomoč. Na koncu je videla, da se trudim in ni bilo nobenih problemov. Zbornica je glasovala in dokler sem imela v gimnaziji fiziko sem bila pogojno prav dobra in pogojno odlična. Toliko pedagoga pa že je v njih, da vedo, če si res les za neko stvar ali si pa le len?

 

Kar se pa faksa tiče, se pa tako ali tako vsi učimo stvari, ki nam nikoli ne bodo prišli prav. Zdaj zgleda, da zagovarjam vse profesorje in predmete, ampak zame je dejstvo, da če ti je študij všeč (oz. imaš cilj do katerega boš prišel preko tega študija), se boš prebil tudi čez tiste predmete, ki so nekoliko bolj dolgočasni in nezanimivi.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...