Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

đizusfakinkrajst ribica, tole je hoax kar se CRO tiče, oz. od ugriza pajka, k žvi sam v parih državah USA (nek dol na vročini), tko da nič bat, ti le pejt na hrvaško morje, pa uživi x!x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne prizadane me več ta tvoja taktika. Pri meni, ne vže več. Vso srečo,samo to ti res iz srca želim. :palec: x:)x
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Ne prizadane me več ta tvoja taktika. Pri meni, ne vže več. Vso srečo,samo to ti res iz srca želim. :palec: x:)x

Pusti stran ... Taktiziranje :xx!: .

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej Behy, večkrat si odprem tvojo stran, da poslušam muzko. x8Dx Mi včasih paše mal takega ritma. x8Dx

A komadov pa ne morem menjat?

ooo :wOOt: me veseli, res super da ti je všeč xokkx ne, ne moreš menjat, ker lahko sam 1 glasbo predvaja naenkrat :( Drugače pa zdaj nekaj zajebava, tista stran, na katero sem gor dajal mp3-je je očitno se s5 zdrušila, ker mam ene 50 novih komadov take dance/trance/rave style, pa bi jih rad god dal :D , pa sveže novičke, skoraj vsak dan, no zdaj grem delat, pa članek ponavadi pri men traja, da nastane pa raziskovat malo treba :D tak da bo verjetno vsak drugi dan ;) hehehehe

 

No, ti kar pridi kaj poslušat gor, Behy's space je vedno odprt 24/7 :D hehehe samo za vas :listen:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oko sokolovo. xDDx

 

me veseli, da s hecem jemljes. xokx

teb se da marsikaj rect. to mi je svec. xyesx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px :vragec:

x:px xDDx x;)x

 

svech. sme. mroda. psoebej.

ma zdej sploh nimam vec sam teh..

sem vcer nekaj pisala, sploh nisem vedla, kaj sem hotla napisat! x:o)x xrolleyesx

prakticno vse crke so ble narobe. x:Dx

(Rmerkur)

 

ja sej merlin, to je znano, ja. pa tud zanimivo a ne... tile mozgani pa vse.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a res, fak?

jaz pa jih maram, se mi zdi tok... velicastno al kaksno.

 

sam sej vem, da je to egoisticno.

ce bi mela sadovnjak ipd., ce bi bla kmet, se mi najbrz ne bi zdele. :sori:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Pa retro venera se ni niti še začela ... :sori: :sori: damn, kaj me še čaka.

Kaj naj pol jaz rečem, ki mi bo retro Venera šla čez natalno, OBENEM imam pa tranzitni Saturn v konjunkciji z natalno Venero? :vragec: Da ne govorim še naprej, kaj mi dela Pluton na Venero ... A, a, a?

Hočem, da mi vsi vrnejo ves denar, vse zapiske in če sem še kaj posodila, pa da mi ne bi kakšen bivši okoli skakal. xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hočem, da mi vsi vrnejo ves denar, vse zapiske in če sem še kaj posodila, pa da mi ne bi kakšen bivši okoli skakal. xrolleyesx

 

Si pa zahtevna :o|o:

Bivši verjetno nimajo niti namena OKOLI tebe skakat ampak biti na tebi ali pa pod tabo x;)x

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

veš kaj, enostavno ne bom več posojala in pomagala tistim, ki nimajo nobenega odnosa do tuje lastnine in me ne spoštujejo, pa bo problem rešen. saj mi samo ena oseba dolguje denar, pa dohodnino čakam. pa en šrilančan, ki sem delala zanj, mi noče plačat za delo, opravljeno lani oktobra (prodajala nakit). bom v bodoče bolj pazila, če bom delala za tujce, ki so mi sicer na d nad simpatični in bi delala z njimi, sam ... o zapiskih pa ne bi. mogoče bi morala omejiti krog prijateljic-sošolk, ki jim pomagam pri študiju z dolgimi pogovori in nasveti po telefonu, tolažim zaradi nenarejenih izpitov in posojam zapiske, ki jih rabijo in nikoli več ne vrnejo, čeprav jaz sama teh izpitov niti še nisem šla delat, torej bom še rabila zapiske.

SPOROčAM VSEM, čEPRAV NE BOSTE BRALE, DA ODSLEJ NIMAM VEč NIčESAR IN NE DAM NIčESAR, KER NIMATE ODNOSA DO MENE. HVALA LEPA.

 

ta druga izjava pa - mi začne kar gnus vzbujat, pa nič nisi ti kriv x;)x , ker si to rekel, samo pač ... bivši majo itak nove ženske ali pa se smilijo kje samim sebi, pa mlade punce ganjajo, gnusi prekleti, saj so vsi neki taki ... kaj čm, saj mi ni treba bit sočutna, an?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Namenjeno Marsi in Mystici:

Jst tud zadnje 2 let menjam črke, prej jih nisem. Kr naenkrat je pršlo obdobje, mater. Sam, jst velikrat, preden postnem objavo, preberem, kaj sm napisala, k so včas res cele mučke, pa pol popravm, da ni tolk napak. x:o)x

 

 

Aja, zdej bo še retro venera al kaj? Sam, zame more bit to dobr, glede na to, da je bla retro, k sm se rodila, a ne? :inocent: Dvojno dobr. Tko sm se odločila. :lol: x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...