Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

A retro Venera je slaba? :inocent: milsm, ne zastopim, sem bl butaste sorte in sprašujem :8):

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

spel se že od koder si prišel....pun kurac mam vsega....tebe , onega , tretjega pa celga kozmosa.....pun kurac....

ma ja dihat pa sanjat , mrš

se pa vse samo razreši...bullshit

pa sej sploh ne rabi bit po moje...sam tole je pa res preveč :vragec:

 

 

matr še jezna ne morm več bit tak kak se zagre..

 

iz radia pa takale spremljava

 

Mi smo pa urezal jo

eno po domače

fantje punce smo ujel

in jih zavrtel v ritmu polke

tresle so se hlače

 

bolj diši nam domači kruh

od tuje nam pogače :wOOt: :madpro: :OO:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zanimivo. če jaz ne odpišem takoj, je to nekaj čudno, narobe, sem jezna ...

a jaz pa lahko čakam na odgovor toliko časa :sori: :vragec:

eh, brez veze se obremenjevat, se mi ne da še s tem ubadat ...

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

Joj, Mantis, kak fajn opisuješ. x:Dx :palec: kakšne sanje ej, zakaj pa jaz sanjam same aligatorje in škorpijone in kače, frdamano ej, da bi raje govedo in vodo sanjala. x:Dx res. x:)x

 

jaz tudi še nisem bla v 4-ki, pa bog ve, če bi mi blo ugodno, ker tudi nisem fensi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

Mantis, veš da spijem enkrat na mesec ali dva kakšna tri piva in pol pojem in plešem, ker sem v rožicah. bruham ne. edino enkrat ko sem bla v Ortu s kolegom in sem tak kadila, pa samo 3 piva spila, samo je not bil tak zadušljiv zrak, pa sem doma tak kozlala, da je pomfri, ki sem ga pred vstopom v Orto jedla, bil po tleh, v WC-ju in umivalniku. x:Dx

 

ne vem, kaj bi rekla, mogoče sem pa res preveč fensi v tem smislu za take alter klube, da sem mila. :vio: pa preveč je tam različnih energij in drog ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jAZ sem he bla v casu od 20. do 21. leta, tisto leto, kar sm prisla ziovet v LJ, pol nisem mogla vec nikamor, ko sem zbolela.

 

Oni so fensi ja x^x x:o)x

 

Ti si kar prevec fensi zanje ves x;)x kozlaš premal pa to, ne znas najboljse, si mislim x:Ix

:lol: hahahaha xokx

a tam si samo del njih, če kozlaš ko fukjen, al? :lol: hahahaha, da crkneš, maš ti fore ja xokkx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da nisem nikoli v zivljenju z nobeno zensko s tega foruma zurala nalita ko krava v K4 kot je povedal, kot tudi nnisem z nobeno s tega foruma zurala v k4 trezna in pri polni pameti, prav tako pa nisem bila z nobeno zensko tukajsnjega foruma v k4. In niti ne nameravam.
x:Dx :palec:

greva mi2 skup... :inocent: dej no... x:Dx k zihr... ma zihr... ja zihr.... bo zihr....

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:px

 

eh ja. x:o)x

folk k se ni bil nikol v K4, ugotavlja kok je brezveze in mim tam.

kako tipicno.

in pol nas mot, ce nekdo kar ene zakljucke dela a ne mantis? :vragec: xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
vsak ima pravico, da če drugo ne, si vsaj v domišljiji naslika, kako je nekje, kamor še ni stopil. x^x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

hehe mantis.... x:Dx x:Dx x:Dx

sm se prou narezhu k sm brau tvoje umotvore..... x:Dx x:Dx

dej....povej, kdaj nej bi se tole dogajal.....bom na kamero pogledal.... x:Dx x:Dx x:Dx

che si bla pa res....bomo pa klele objavli...na javno posnetke.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vsak ima pravico, da če drugo ne, si vsaj v domišljiji naslika, kako je nekje, kamor še ni stopil. x^x

a dej? a tko al kaj? ne mi rect.

 

OK, Macona ma po tleh smrdljive umazane gate.. pa vse pokozlan. x:Dx

tko sem v domisljiji vidla. :vragec: x:px

 

ti lohk slikas v domisljiji KAR CES, nimas pa pravice pridt nekam govort, da tam kar tko je.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

sej marsikdo govori marsikej, neupravičeno, iz kj vem kšnih razlogov.

 

tut pisci loh ustvajajo svoje svetove, pa jih noben ne toži, še Bredi Smolnikar so razsodili njej v prid.

 

maš pravico govort, da je tko, loh zavajaš, dons morš bit manipulator, to je dons družbeno sprejemljivo. sam čistega srca ne smeš bit, ker te zmeljejo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej marsikdo govori marsikej, neupravičeno, iz kj vem kšnih razlogov.

in zato mors pa se ti al kaj?

 

Saj verjamem, da pa je vam tam notri super

nam. xDDx

ja, men je povsod ok, tud v stirki, ceprav tud mene kar kej lohk mot.

sam nej ti zaupam, da v otmenem lokalu, dragem, sred stare LJ, je blo po wc-ju poscan in pokozlan, da sem si cevlje in hlace unicla.

pa tja ne hodjo pobrite pa razrezane pa pirsingaste babe, pac pa "prave dame". :D

 

kakrsen mas pac sam etitjud.

sej eni majo na hrvaskem pa povsod shtale, v lokalih jih nikakvo postrezejo, povsod imajo same probleme.

 

no jaz pa ne, men je povsod lustn, ce pa mi ni, pa ne lazim tja nit se nikamor ne prtozujem, kako bedast je tam, kamor jaz itak ne hodim. x:o)x

 

in ja, so rekl, en je reku, so te vidl, en te je vidu, zdrahe. frke, scene, mlaka.

In????

zakaj mate eni skoz to? :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in ja, so rekl, en je reku, so te vidl, en te je vidu, zdrahe. frke, scene, mlaka.

In????

zakaj mate eni skoz to? :o|o:

:vragec:

 

ker majo tako v glavi..... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem ti ze vecX rekla, da se brez veze in po nepotrebnem prevec sekiras in obremenjujes.

kaj te briga!

ves kwa o men vse cvekajo!

kar naj...

ce si lohk o men en sliko ustvar sam tko, da mu mora en natrosit kup brezveznarij, s takim clovekom itak nocem met opravka oz. mi dol visi, kako in kaj razmislja in kaksna se mu jaz zdim.

 

gre za to, da tega ne mors spremenit. tko pac je. nikol ne bos vsem vsec, pa ce bos se tak cukr. pol recimo men nous. x:px :vragec: sej se hecam.

hocem rect, da ni mozno.

in - spremenit to, ta folk, "njihovo" mnenje? se ne da. Obremenjevat se? nima smisla.

torej? skoz en uh not, skoz druzga vn.

Pa mirno lepo panckas dalje. xcivx

tud od unga "moc" pol nc ne dela. k ne pali. xyesx x;)x

ce se ma z mano tok za ukvarjat, pol se mi smil.

k ocitno nima svojga lajfa.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj verjamem, da pa je vam tam notri super, marsikomu, ampak zal sm polna predsodkov glede pobritih bab .....

sori, mantis, ampak karkoli tvojega preberem, se mi zdi, da se nonstop braniš ali pa napadaš. to sklepam zgolj in samo iz tistih tvojih postov, ki sem jih prebrala. (jaz se z nikomer s foruma ne družim, nobenega ne poznam v živo, ne opravljam po osih,... se pojavim sem in tja in kaj preberem, kaj pokomentiram.) in tule se mi je zdelo, da moram. zaradi sebe, pač. priznam, da se večkrat ognem prebiranju tvojih postov, ker postanem živčna in paranoična, da kaj vse se dogaja pa jaz nimam pojma. in v bistvu nočem niti ničesar takšnega vedeti, še manj pa tako živeti, da bi me nonstop skrbelo kaj kdo komu zakaj in predvsem kaj kdo o meni. ne vem, zakaj se počutiš tako ogroženo. že imaš svoje razloge, najbrž.

toliko!

aja, pa še to. opažam, da včasih kaj površno prebereš.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..., ampak zal sm polna predsodkov glede pobritih bab in razrezanih rok in vijolcnih las in po-pircinganih obrazov in celih nekih okovanih teles, v kolikor niso cela stetovirana in res ne vem, kam sem gledala, da sem same take strasne ljudi tam vidla, med katerimi se nikoli ne bi cutla domace ,jezus kaksni so sele doma. Mozno da se danes malo manj šemijo no ne vem, bogve kaki so sele za pusta tam notri :eek:

:OoO: hej, včas sm se jst tut tko zgražala (mrbit me še zdej od časa do časa zanese v te vode), pa poglej to, kako je napravljena, pa kera krava-kake grde šuhe je nase navlekla ipd. potem me je pa nekoč neka oseba opomnila, da se on(a) z obleko izraža (se pravi, z obleko izraža svojo kreativnost, del Sebe), pa sm se mal zamislila (sploh po prebrani knigi M.Morgan:Sporočilo iz Večnosti). Anyway, ugotovila sem, da se tko napravlene osebe gotovo bolj izražajo Sebe, kt pa neka po modi slepo sledeča persona, katera pač ponavlja diktirane modne masovke. Ne pravim, da je men zdej piporsan bit in potetoviran u nulo, všeč, še vedno mi ni, vendar z zanimanjem opazujem. Opazujem - ne sodim (no, vsaj trudim se, da ne sodim, včas mi pač spodrsne)

 

Tko da ja, ima svakojakih na tem svetu xsrcx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:OoO: hej, včas sm se jst tut tko zgražala (mrbit me še zdej od časa do časa zanese v te vode), pa poglej to, kako je napravljena, pa kera krava-kake grde šuhe je nase navlekla ipd. potem me je pa nekoč neka oseba opomnila, da se on(a) z obleko izraža (se pravi, z obleko izraža svojo kreativnost, del Sebe), pa sm se mal zamislila (sploh po prebrani knigi M.Morgan:Sporočilo iz Večnosti). Anyway, ugotovila sem, da se tko napravlene osebe gotovo bolj izražajo Sebe, kt pa neka po modi slepo sledeča persona, katera pač ponavlja diktirane modne masovke. Ne pravim, da je men zdej piporsan bit in potetoviran u nulo, všeč, še vedno mi ni, vendar z zanimanjem opazujem. Opazujem - ne sodim (no, vsaj trudim se, da ne sodim, včas mi pač spodrsne)

 

Tko da ja, ima svakojakih na tem svetu xsrcx

aha tole mamo pa prav temo, mroda je naslov modni kiksi al nekaj podobnega.

 

men je tud vcas se kar odstekan zdel, ces kako eni nimajo pa nc sramu pa samokritike...

ma total celulitis, pol pa roza tesne pajklice, da se celo ceznje vidi nabrekel celulit.

Pa sem si mislila: ??? :sick: x?x x:Dx x:o)x

 

potem pa sem 'postekala', da mi je to pa v bistvu na nek nacin clo vsec.

kaj ma MENE za brigat, v cem se ona dobr pocut in v bistvu ma pa tud jajca, da se oblece kot ji pase. :palec:

glavn da je seb svec. xDDx

 

prav zlo so mi pa vsec kake stare gospe, k majo polet kratke hlace (kljub zhilam) in superge. xokx

se mi zdi: carica! x^x

ker kaj? naj zato, da bo ustregla okusu ene scrkljane smrklje nos plahte do tal in naj ji je vroce? xrolleyesx

 

vsakdo ko0t mu pase.

mene nc ne boli, ce ma kera roza pajkice.

 

se prav: jaz mam 43 in zdej morm pa ze pocas se mal nazaj drzat z minicami? :sick:

pac pa jih majo lohk sam mlade, pa nc hudga, ce debele, celuliticne, kakrsnekoli.

 

skratka, kar ena "pravila" butasta.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

ej mantis.....a kdaj oblechesh chipkasto spodnje perilo????...... x:Dx x:Dx x:Dx

in che ga.....a ni to neke vrste nasilje nad lastnim telesoom?

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nikoli ne, zakaj pa bi jih morala. Imam same udobne, kakrsne so ble pred leti, ko si bil še normalen, ce nisi nosil tangic. Danes si pa nenormalen, ce nimas tangic. Pa da bi mene nekaj rezalo v rit ni sans.

:vragec:

 

dzhizs..... xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

a pichke si tut ne brijesh???....packa

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Me prav zanima, ce se ti zdepiliras vsaj pazduhe zdaj poleti, moski bi to tud morali po mojem :vragec:

:vragec:

 

drago moje kmechko dekle

jst si tut jajca brijem...pa okol ticha tut

stetoviran pa spirsan sicer nisem (she).....mam pa oranzhno chupo.... :vio: :vio: :vio:

 

zlomk.....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...