Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

a si ti malo nevoščljiv...a???

 

zarad mene jih je lahko tudi 10 xcivx

 

:vragec:

štirko je mela joške :vragec:

in to pomoje lih za lih štirko :o|o:

vem iz prve roke :palec:

al pa madam tiso golfa :eek:

o alarmih in varnostnikih pa zdej ne teče debata x;)x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"#$%/&/%#"#%//- :xx!: :xx!: :angry:

 

Nea se splača bit pridn in delovn, pa pika! :xx!: :xx!:

 

Ode dopust kot sem ga planiral, sicer ne tk vlk zamik, pa vseen :xx!:

 

Pa klima mi ne dela :xx!: :xx!:

 

Dobr, treba sprejet pa it dalje.....

 

Sam 1x še.......jebemumatrpi.d.matr.oprokletosranjezagamano.....! :angry:

 

Ok, zaj sn pa vreji..... x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mojih 5 minut je danes... xrolleyesx

prisla iz dopusta,

lep pozdrav vsem!

mia

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem, mogoč si prenežn in premalo odločn povedal kaj želiš, pa se to mal zlorablja......Torej povej še 1x bl odločn, če pa ne bo sprejeto, pa na ignore, dokler ne sprejme-jo... x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nič kupovat psa :vio: Je velika obveznost.

In vprašanje, če si pripravljen na tako veliko ljubezen, kot jo zna izkazovati pes. Čisto resno mislim. Berem tule in sem si ustvarila vtis, da bežiš pred tem. Pes ne bo razumel, zakaj ga zavračaš.

Poskusi z mačko.

 

Sicer pa - mi je hudo žal, ker sem premalo odločna včasih. Ker se pustim napizdit ali pa ne udarim vedno po mizi in rečem, tako bo kak sem rekla..da tole rečem samo takrat, kadar kontriram..mater... čas za spremembe očitno.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

zlata ribica!!!

njo ni treba na sprehode furat, se posebi ne na soncu, zrd nje pa res ni potrebno vstajat (k za psa je treba, ce je potreba)... in se te ""zelje"" lahk izpolni :inocent:

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravijo, da drugi ravnajo z nami tko kot jim mi kažemo naj ravnajo...... :inocent: x;)x

:palec:

 

kokr mi sami sebe sprejmemo, se imamo radi takšne kot smo..z vsemi napakami..potem začnemo oddajat lepšo energijo....

zakon privlačnosti ;)

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prosim če mi nekdo da moralno podporo in moč da odjebem tale folk ki je okoli mene v življenju, folk ki mi določa kaj naj delam, kdaj naj vstanem, ki mi vsiljuje svojo voljo že celo življenje jebeno.

In to velja najbolj za te ženske, če rečem NE je NE in to ne pomeni, da mi hodiš dol, da mi stopiš v stanovanje,da socializiraš z mojimi starši, da razumeš, da se mi po tem soncu ne da hodit na plažo, ker živim na kurčevi plaži 365 dni na leto. In če se nekaj dogovorimo, potem naj to drži, ne pa zmeraj vsiljevat svojo voljo in to na tak način da me popolnoma ignorirate. Okej jebeno nizko samozavest imam to vas rešuje, da mi pol še lahko spodčitavate; ti bi lahko to ti bi lahko ono, si čuden madona in tako naprej.

Kupil si bom definitivno psa.

 

Ja jamram in sem siten star in neumen moški

 

 

Mick ti si moj frend torej kaj naj naredim?

resno sprašujem.

Celo svoje življenje obžalujem da nisem Tom Hagen iz Botra,ampak sem bolj podoben Sonnyu sam da nimam jajc in tko velcga tiča :xx!:

 

A opaziš kaj/kje delaš narobe?

Zakaj se jeziš na druge - ko se v bistvu sam nase?

Kaj sploh hočeš? Najprej se odloči, kaj hočeš, šele potem je delovanje.

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prosim če mi nekdo da moralno podporo in moč da odjebem tale folk ki je okoli mene v življenju, folk ki mi določa kaj naj delam, kdaj naj vstanem, ki mi vsiljuje svojo voljo že celo življenje jebeno.

In to velja najbolj za te ženske, če rečem NE je NE in to ne pomeni, da mi hodiš dol, da mi stopiš v stanovanje,da socializiraš z mojimi starši, da razumeš, da se mi po tem soncu ne da hodit na plažo, ker živim na kurčevi plaži 365 dni na leto. In če se nekaj dogovorimo, potem naj to drži, ne pa zmeraj vsiljevat svojo voljo in to na tak način da me popolnoma ignorirate. Okej jebeno nizko samozavest imam to vas rešuje, da mi pol še lahko spodčitavate; ti bi lahko to ti bi lahko ono, si čuden madona in tako naprej.

Kupil si bom definitivno psa.

 

Ja jamram in sem siten star in neumen moški

xcrossfingx xcrossfingx :flowers:

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla, p!

 

ja ja, ni vode, ni lune.

 

 

a si razmisljal o tem, da bi se odpravil v gore?

 

lepo bodi,

 

mia

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eh klinc ne morem met folka na ignore, kokerkol moteče pišejo al karkoli že drugega je na strani zmer pošnjofam kar napišejo xrolleyesx

firbec x:o)x xcivx x:Dx

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morm še enkrat mal pošinfat - od prenove naprej mi forum dela tako grozljivo počasi, da moram met res fuuuuul živcev in ČASA, če želim kaj pogledati, prebrati in komentirati. Skratka - bulshit. :xx!:

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nosorog, morda pa je pr teb kej anrobe?

k men zdej normalno hitro odpira.

tedaj pa je res stekal.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej spet sem siten ko sto mater x:)x :xx!:

Ej, stari, ti maš preveč cajta za bluzenje, definitivno. Pa za gubljenje vremena. Tko se men vsaj zdi. Če bi imel en ornk job v katerga bi vložil svoj intelegenčn potencial in energijo, pa eno bejbo, k bi jo mel fejst rad in bi te očarala, pa se ukvarjal zlasti z ljudmi, ki ti res pomenijo, pa počel stvari, ki jih maš res rad, neb mel časa zgubljat cajta za bluzenje in tuhtanje kaj vse ni ok...... x^x

 

:inocent:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...