Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Aja, sn pozabu povedat.......ker meni je silina, intenzivnost, fajterstvo všeč, tud pri mantis......pa od nekod znano :inocent: .......Sam zaletavost......jaz bi njej (pa men tud haha) po vsakem mojem (oz. njenem) postu prepreču dostop za 24 ur, pa šele pol možnost odgovora.....pa občutljivost.....ranljivost, ki se izrazi v napadalnosti? Pa ko nekdo pretirano kaže kako je odločen, samozavesten, on že ve........je to tud dejansko tako? Ne jez se mantis, pa če boš napisanmu nasprotovala tk bl frendli debatno.......dam za pir! x:Dx In da še mal seb pljunem v skledo x:o)x .......sklepam tud po seb deloma........v preteklosti celo večinoma. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick a se nisi ti en cajt nazaj že z nekom menil za pir? Ki je bil na koncu nekako prevaljen na večerjo, pa še celo v fancy restavraciji bi morala bit (sem pozabila s kom).

 

Kako je kaj s tem?

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nič od tega :C: K jaz mam rajš "klube, nekaj z dušo pač" k fancy restavracije.......če se grem zabavat.......če pa hočem dobro jest pa jem doma x:o)x ........to pa bi blo tu mač verjetn, ne x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Verjetno bi bil naslednji dan v Slovenskih novicah ali na Preverjeno ali kaj podobnega ...

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx ....zdej pa si me nasmejala :palec:

Pa blš samska k pa s kakim butlom, ne x:o)x

 

Me pa čudi, da se vam da ukvarjat drugemu z drugim na tak način. Pa v bistvu te pa take traparije neb smele jezat, kaj šele prizadet.....Mal preresno ti tu vse jemlješ, res.....

 

Evo, mi je pa všeč, da nis užaljeno in napadalno reagirala na moj post :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Draga Mantis, lep pozdrav

 

Ta trenutek je zame ravno pravi za resnost, danes.

Ko sem prebral tvoje komentarje, so mi skoraj oke ven padle. Prva reakcija je bilo začudenje nad takim dojemanjem tistega, kar sem pisal. Naslednja reakcija je bila jeza nad diskvalifikacijami mene kot človeka. Potem sem se vprašal, čak mal,kaj pa če je vse to res, ker tako kot vsakdo, imam tudi jaz slepe pege in sebe vidim le s svojega zornega kota, zato sem se ponovno prečesal skozi vse opazke, ki si mi jih namenila. Zatem sem razmišljal, kaj naj storim. Naj branim sliko, ki jo imam o sebi in se spustim v dokazovanje, da nisem tak, kot me ti dojemaš? Zakaj naj branim svojo sliko, pred kom in za koga? Mi je pomembno, kaj si o meni misliš ti ali ostali? Bom zaradi tega, boljši, drugačen? Ugotovil sem, da ne potrebujem obrambe, ker jaz vem, kakšen sem. Kako me ti vidiš, občutiš, dojemaš, je tvoja stvar, ne moja. Vso pravico imaš do svojega videnja mene, do svojega dojemanja in vso pravico imaš do tega, da je tvoje dojemanje mene drugačno od mojega. Pravtako imajo tudi ostali pravico, da me dojemajo tako kot me. Če se tvoje in dojemanje ostalih razlikuje od mojega dojemanja mene, je to tvoja in njihova stvar, ne moja. Če tebi ali komurkoli drugemu tvoje dojemanje mene povzroča bolečino, odpor, prezir, veselje, je to tvoja in njihova bolečina, odpor, prezir, veselje...ne moja. Ker jaz sem jaz, ne glede na tvoje ali kogarkoli mišljenje o meni. Zato se ne bom ne branil, ne dokazoval svoj prav. Čemu le? Vsakdo ima pravico, da si misli karkoli o komerkoli, zato, hvala ti za tvoje komentarje, da sem se tega lahko ponovno zavedel.

 

Lep dan ti želim, Mantis, vsak dan.

 

butl xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Draga Mantis, lep pozdrav

 

Ta trenutek je zame ravno pravi za resnost, danes.

Ko sem prebral tvoje komentarje, so mi skoraj oke ven padle. Prva reakcija je bilo začudenje nad takim dojemanjem tistega, kar sem pisal. Naslednja reakcija je bila jeza nad diskvalifikacijami mene kot človeka. Potem sem se vprašal, čak mal,kaj pa če je vse to res, ker tako kot vsakdo, imam tudi jaz slepe pege in sebe vidim le s svojega zornega kota, zato sem se ponovno prečesal skozi vse opazke, ki si mi jih namenila. Zatem sem razmišljal, kaj naj storim. Naj branim sliko, ki jo imam o sebi in se spustim v dokazovanje, da nisem tak, kot me ti dojemaš? Zakaj naj branim svojo sliko, pred kom in za koga? Mi je pomembno, kaj si o meni misliš ti ali ostali? Bom zaradi tega, boljši, drugačen? Ugotovil sem, da ne potrebujem obrambe, ker jaz vem, kakšen sem. Kako me ti vidiš, občutiš, dojemaš, je tvoja stvar, ne moja. Vso pravico imaš do svojega videnja mene, do svojega dojemanja in vso pravico imaš do tega, da je tvoje dojemanje mene drugačno od mojega. Pravtako imajo tudi ostali pravico, da me dojemajo tako kot me. Če se tvoje in dojemanje ostalih razlikuje od mojega dojemanja mene, je to tvoja in njihova stvar, ne moja. Če tebi ali komurkoli drugemu tvoje dojemanje mene povzroča bolečino, odpor, prezir, veselje, je to tvoja in njihova bolečina, odpor, prezir, veselje...ne moja. Ker jaz sem jaz, ne glede na tvoje ali kogarkoli mišljenje o meni. Zato se ne bom ne branil, ne dokazoval svoj prav. Čemu le? Vsakdo ima pravico, da si misli karkoli o komerkoli, zato, hvala ti za tvoje komentarje, da sem se tega lahko ponovno zavedel.

 

Lep dan ti želim, Mantis, vsak dan.

 

butl xsrcx

 

 

BRAVO BUTL

 

eden boljših komentarjev nasploh,

 

 

Mantis, dejstvo je,

da se zadnje mesece zapletaš v obračunavanje z vsakim,

ki poda komentar, ki tebi ni čisto povšeči,

moteče je,

da v vsakem stavku najdeš negativen prizvok,

 

ZAKAJ???????

 

nihče ti nič noče!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

vsi bi raje brali tvoje bolj pozitivne in s kančkom humorja "namazane" komentarje,

 

če boš šla malce nazaj brat,

boš ugotovila,

da z vsakim svojim pikrim stavkom,

sprožaš še bolj pikre stavke,

in potem temu kar ni konca,

 

to ti pišem, ker si želim, da se sprostiš,

 

seveda pridejo v življenju situacije,

ki nam vsim dvignejo deklc,

torej to poveš in basta,

če še drugi pove svoje videnje, ok,

lahko se cukata za besede do neskončnosti,

na koncu bosta ugotovila,

da sta dvoje različnih možganov in čustev,

vsak ima pravico do svojega mišljenja,

pa to še ne pomeni, da je to napačno,

je samo drugačno,

 

PA KAJ!!!!!!!!

 

Mantis, želim ti veliko veselih misli,

 

xrosex

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eden boljših komentarjev nasploh,

xyesx se strinjam. :palec:

 

nihče ti nič noče!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

vsi bi raje brali tvoje bolj pozitivne in s kančkom humorja "namazane" komentarje,

se spet strinjam. :palec:

 

na koncu bosta ugotovila,

da sta dvoje različnih možganov in čustev,

vsak ima pravico do svojega mišljenja,

pa to še ne pomeni, da je to napačno,

je samo drugačno,

 

PA KAJ!!!!!!!!

xyesx :palec:

 

Tud jaz ti zelim Mantis, da se sprostis koncno. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tud jaz ti zelim Mantis, da se sprostis koncno. :palec:

jaz tudi!

o tebi nisem imela kakšnega izoblikovanega mnenja, ker se nisva srečevali v istih temah, takrat, ko sem si naredila svoj blog in me je popolnoma presenetila tvoja reakcija na to, da si imela onemogočen vpogled vanj. dojela si, kot da edino tebe in mogoče še koga ne spustim zraven in ne, da imam mogoče pač nek določen krog ljudi, ki so mi všeč in jim zaupam.

priznam, da zadnje čase večkrat ne morem verjeti, kako se prav vržeš v to, da dokažeš svoj prav in da se dostojno braniš. in ko berem, kako te napadamo/jo, se sprašujem, kdaj se bodo/ste mene lotili, čeprav v vseh teh letih, kar sem tukaj, nisem nikoli imela občutka, da bi mi kdo kaj hotel, kaj slabega pa še sploh ne. čeprav je res, da si ti bolj izpostavljena oz. se izpostavljaš, ker se ti tu pojavljaš nekako tudi kot nekakšen prostovoljni profi, jaz sem pa samo tista, ki pač bere in piše o osebnih rečeh.

 

res ti iz srca želim več miru, ki si ga lahko nameniš samo sama, ne glede, kaj ti tule govorimo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tud jaz ti zelim Mantis, da se sprostis koncno. :palec:

 

 

Občasno še berem Lnf, žal mi zmanjkuje časa. Z veseljem sem prebrala in kdaj pokomentirala....tudi Mantis sem zelo rada prebrala, resnično.

 

Vendar to, kar se zadnje časa dogaja, je vredno premisleka. In ne pri meni. Pri Mantis. Na čisto , ampak na čisto vsako malenkost skočiš, kot da prav čakaš, da nekje najdeš samo črko, ki ti ne ustreza in spustiš ves rafal. Mogoče bi ga uperila raje nase?

 

Se kdaj vprašaš, kako se počutijo vsi tisti, ki so ti zaupali svoje težave na OS? Te prosili, da jim na tvoj način osvetliš njihove planete?

 

ZAKAJ si takšna?

 

ŽELIM ti, da se najdeš. Nekje, kjer boš srečna in ne boš imela občutka, da ljudje v tebi vidijo samo slabo.

Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

VČERAJ PRIŠEL DAM ŠELE OB 23.30, SEM MAL ZABLUZU S KOLESEM x:Dx , BIL NA VIŠINI 937M, SE SPOGLEDOVAL Z OGROMNIM BIKOM, KI JE RAHLO PUHAL PARO SKOZI NOSNICE( NO VSAJ TAKO SE MI JE ZDELO :vragec: ), PREGANJAL NJEGOVE KRAVCE, IZVEDEL NORI SPUST, DOBIL SKALO V PIŠČAL NA NOGI, ZATO JE BLO KAR PRECEJ KLETVIC. NO SPUŠČAL V DOLINO ZARADI TEGA DOGODKA KOLESA NISEM NIČ POČASNEJE. POSLEDICA PA JE DANES SLEDEČA: PRESEKANA GUMA, ZVITA FELTNA, PA MISLEM DA TUD MENJALNIK - SHIT :o|o: . NO JA DAM PRIŠEL PEŠ PO DEBELIIII URI HOJE, PREMRAŽEN, RAZBOLEN, IHTAV, BESEN KOT BIK, UŽALJEN, UMAZAN.... DANES PO IZGONU NEGATIVNE ENERGIJE, SE POČUTIM SPROŠČENO, ZADOŠČENO, IN OPTIMISTIČNO, V MISLIH PA ŽE GRADIM NASLEDNJI PROJEKT, KAKM KOLO PONOVNO GNAT. x:px

 

 

PA PA

Nekoga moraš imeti rad,

pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...

Ivan Minatti (1924)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nisem jaz tega nicka izbrala zaradi pomena, nisem niti vedla, da je to zuzelka, pa ne isci ti tukaj nekih visjih pomenov, ker te nism prosila nicesar, bluzator.

Spet potrjuješ nick.

 

Smo v tebi "Če bi kdo komu rad kaj povedal" in če bom hotel, bom povedal, kar hočem povedati, pa če me prosiš ali ne. In ne iščem nekih višjih pomenov, samo ugotavljam zanimive povezave, konkretno med tvojim značilnim pisanjem in lastnostmi bogomoljke.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdaj pa si vletela tudi ti, s tem, ga fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul pohvalila in s tem, sem se znova zjezila in mi je zrasel pritisk.

 

Mantis nehi se no tolko razburjat!!!!!!!!!!!!

 

zakaj si spet videla v mojem odzivu sprožilec tvoje jeze??????????????

 

nima smisla,

 

pohvalila sem butlov odziv, ker se mi je zdel premišljen,

zdelo se mi je, da bi on lahko mirne duše popizdil in boh ve kaj še vse,

pa ni,

in v tem je bil point,

in to jaz pozdravljam,

mi je pa vseeno ali je dedc ali pa baba,

pozdravljam zdravo pamet,

(ki je sama večkrat nimam :o|o: )

 

 

aja, ko si napisala, da sn se vpletla,

ne,

nisem se vpletla,

to je tema; Če bi kdo komu rad kaj povedal......

no,

jaz sem si zaželela nekaj povedati,

 

kot sama vidiš nimam veliko postov,

še 1000 ne,

to pa zato, ker se mi ne da kr neki brezveze bluzit samo zato, da si št. postov nabijam,

rajši povem samo takrat ko mislim,

da bom nekaj pametnega povedala,

no, to je bila takšna situacija,

če sn pa kej pametnga povedala pa xnckrivx vsaj upam,

 

glej, tkole bom rekla,

enostavno si reč, da ne boš več iskala skritih namenov za vsakim stavkom,

in to ti naj bo vodilo,

mislim, da ti bo lažje,

vzemi kar ponujajo,

 

nehaj iskati kače v košari s sadjem,

notri je samo sadje!!!!!!!!

TEBI namenjeno z ljubeznijo in skrbjo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lenka, bom dobila sladkorno.

 

zal jih skapiram. Vedno. Ce bi pa norela za moskimi, bi mi pa vsaka njihova pozornost pasala v tri krasne in b njej, podobno kot Ve, ne bi vidla skritega sporocila, še kako jasnega. Je ze vredu.

 

xsmx xsmx xsmx xsmx

 

sej si kr faca,

si me ornk nasmejala,

pr nas pravmo, da boš začel natren srat x;)x

 

praviš, da skapiraš?

ja,

ampak ti skapiraš po Mantisino,

jaz pa po Lenkino,

 

ti vidiš podjebavanje,

jaz pa zdravo pamet,

kaj je pa v RESNICI ve pa samo pisoči!!!!!!!!!!!!!

 

ali je pa bistvo v tem,

da se s tem kaže stanje duše

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In na to Z VESELJEM PRISTAJATE. Blazene, ker vas sploh kak moski KAKORKOLI naziva.

 

veš Mantis, če bi me osebno poznala bi videla, da to zame ne velja,

na žalost mi je v otroštvu že oče rahlo zagrenil nasprotni spol,

 

sem pa mnenja, da prijaznost, milina, zdrava pamet, spoštovanje do drugih ni odvisno od spola,

 

sedaj te jezi, ker sem pohvalila Butlov post,

dejstvo pa je, da te intenzivno berem zadnja dva meseca,

praktično ni teme v kateri ti ne bi zapadala v konflikte ali razčiščevanja z nekom,

 

pravzaprav ne razumem, kako se ti sploh da,

od kod jemlješ energijo,

jaz bi že zdavnaj rekla, ko vas j...e,

ti pa še kar, pa še kar,

to ti hočem povedat,

DA NIMA SMISLA,

 

priznam ti, da si strastna borka,

ampak odnehaš pa tudi ne,

 

zdi se mi škoda, da se zastrupljaš z žolčem in negativnimi mislimi,

 

konec koncev bo čez 10 let čisto vseeno,

kdo je imel prav in kaj je kdo rekel in kaj je kdo mislil,

morda bo pa razlika v zdravju udeležencev,

 

glede na to, koliko sem te spoznala v zadnjem letu,

se mi zdiš podkovana v astrologiji,

(jaz nisem, da ne bo pomote)

pa mi povej,

ali to kaj vpliva na vsesplošno zdravje, fizično in mentalno?

 

me zanima tudi zaradi sebe!!!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mantis. skoda.

sem mela ze napisan post, da fajn k si komentirala spravljiveje.

na, pol pa spet takle.

 

glej, morda je kdaj kaj v medvrsticah.

sam halo!!!

ves kok je ze v samih vrsticah takega za bit uzaljen (recimo v tvojih vrsticah), kaj sele da bi se zarad medvrstic obremenjeval.

 

Drugo pa je, da je zalostno gledat, kako se boris na vseh frontah.

zdaj smo kar vsi prot teb in vse babe so nas zmutili grozni tipi. x:o)x

 

v bistvu pa degradiras vsakega posameznika, s tem, da vsakomur pripisujes v bistvu nezmoznost misljenja z lastno glavo in nezmoznost oblikovanja lastnega mnenja.

ves jaz ne rabim butla za to, da tebe vidim, kaksna si. prav tako kot ne tebe za interpretacijo butla.

in mislim tud da nisi edina z intuicijo.

in oprosti - ce ti tvoja intuicija t(ak)ole narekuje, ni nic kaj prida. :o|o:

 

daj se ze mal skuliraj za bozjo voljo, a niti trohice samorefleksije ne premores res?! :angry:

 

in ja, izgovor. Ti mas trigon asc sat, jaz pa kvadrat. pa najbrz ves, kater je manj sproscen. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah pejt se solit mantis!

ne vem kaj naj ti se recem. xnckrivx

 

vse aplavzirate butlu

xrolleyesx

kot ti je lepo napsiala lenka: palec smo dal (tisti ki smo, nas par) pod Butlov POST - umirjen in spravljiv.

kako si ga ti dojela, je tvoja stvar.

 

in ce recimo konkretno mene vidis kot kokosh, ki plese kakor moski diktirajo, je nekaj narobe s tvojo percepcijo.

ne s percepcijo kateregakoli drugega.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nobena skrajnost ni dobra. Ne taka, ne onaka.

 

Drgač pa...zunaj je lep sončen dan...komaj čakam, da vidim svojo pesjanko xsrcx aja, pa očeta tut, sam ta zna zatežit :o|o:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Drgač pa...zunaj je lep sončen dan...

odvisno od percepcije, haha! :D

 

pust mi da po svoje vidm! :angry:

 

torej: blazota pripekajoca vrocinska! x:o)x x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...