Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

tastatura mi dela! zdele se ze en teden mucila s tipko fn ker mi je crke v stevilke spreminjal.pismu. pa sem imela sam scroll loc przgan.

bemu.sem vesela. x:Dx xDDx

 

aja , pa vesela sem, da sem bila se pionir!

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne, bi blo cist fajn ce bi svojo pionirsko nasla

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tastatura mi dela! zdele se ze en teden mucila s tipko fn ker mi je crke v stevilke spreminjal.pismu. pa sem imela sam scroll loc przgan.

bemu.sem vesela. x:Dx xDDx

 

aja , pa vesela sem, da sem bila se pionir!

ej. jes mam še zdej brigadirsko obleko. ivo lola ribar na hrbtu pa to... a hoč?

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mantis :palec:

Da ne bom samo jaz z živalmi tule gor težila.

Pri nas krav nismo imeli, so pa zato sosedove bile blazno zanimive. Dokler se ena ni spomnila pa me malo porolala na travniku. Včasih jih je soseda gnala še na pašo čez tole ubitačno magistralko. Ne morem si predstavljat, da bi jih gnala še zdaj..mama pravi, da se avti premikajo po polžje folk pa pešači zraven, da se razmiga malo..govorim torej o magistralki Ptuj-Maribor..

No, soseda prenehala s tem športom, ko enkrat pridivjal kamion in naložil eno kravo, menda imel na izbiro ali sosedo ali kravo...

Skratka..nikoli mi niso pustili biti zraven pri porodu, foter redno sodeloval, jaz pa morala zunaj bit. Ne vem zakaj...

potem tole nadomestila pri kozah v Halozah..ko igrala vd snaho si nabavila koze..da opravile čistilne akcije po bregih ljubih..v petek sem šla malo po tistih krajih in me kar stisnilo. Vse zarašča goščava, ničemur več podobno. Ampak tašča ga raztura tam.. :palec:

Moje Haloze so priljudnejše, celo preveč na gosto poseljene bi rekla.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mantis. x8Dx :palec:

 

*sem ti hotla ze vcer komentirat, pa se mi pol ni dal, namrec: ko bi vso to ljubezen do zivali, ki se jo cuti v tvojih postih, prenesla mal tud na ljudi, bi blo blazno narjenga (zate). :palec:

ne vem ce se spomnim, namrec, da bi o kakem cloveku ali odnosu z njim govorila na tako nezen in ljubec nacin.

 

takle je pa prav veselje brat. :palec:

 

Mantis :palec:

Da ne bom samo jaz z živalmi tule gor težila.

to je krivica, zares. :V:

kaj pa jaz z mojimi letecimi hisnimi ljubimci? x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljubimci mislis v narekovajih?

ja. jasno. xDDx

 

ja saj vem, saj jaz tud ne pisem dost o intimnih zadevah, ki vkljucujejo tudi druge, vseen pa se cuti pac, na kaksen nacin pises.

V bistvu sem mislila splosno, ne nujno sam najblizjih.

se mi zdi, da si do zivali tok blaga in razumevajoca, dobrohotna, pa sem zato rekla, da bi mi blo vsec vidt podoben odnos in obravnavo s tvoje strani tud do ljudi. :palec:

in to je VSE. ne rabmo nc seckat vec pa nobenih studij o tem. x:)x

 

vcas si moral prebrat knjigo, v soli recimo, in napisat povzetek: o CEM ta knjiga govori?

nima prav veliko smisla, da je povzetek daljsi kot knjiga.

preprosto podas svoje videnje: men se zdi knjiga o prijateljstvu in ljubezni, recimo.

ne rabmo zdej do nezavesti citirat posameznih odstavkov pa kaj je tocno z vsakim avtor mislil, da znamo oz. uspemo razbrat iz nje neko sirse sporocilo.

temu se rece sinteza.

ti pa vecinoma bolj analiziras.

 

no jaz mam pa rajs sintezo, filozofirat se mi ne da (vec), se manj brat filozofiranj o filozofiranjih. x:)x

 

if ju nou uot aj min.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah mantis, bedarija, kup nesmiselnega nepotrebnega obremenjevanja z necim, kar se ne manifestira, ce mi ne dojemamo tako.

Upam da me stekas.

LAHKO si taka kot si, v resnici, sproscena, ljubeca in taksna.... ce si in bos taksna, ti bo tud dol visel, kako te kdo interpretira in dojema... ker ne bos mela vec obcutka, da se mors nekaj opravicevat oz. stalno pojasnjevat in utemeljevat.

 

ker karkoli nekdo naredi, ga drugi obravnava, kot ga hoce oz. skozi svoje projekcije.

in - ce si se tok nad kul in pocnes se tok nad dobre stvari, magar se pustis cez krizh razpet pa mucit za druge x;)x - se vedno bos imel nasprotnike, ki bodo dvomili v tvoje motive, v tvoja dejanja, se jim bodo slednja zdela: mim, neumna, grozna, hinavska, koristoljubna, neresnicna, zlagana, prepotentna, itd. itd. itd.

In ce bi se vsakdo z vsem tem obremenjeval, ne bi blo velik od tega, kar je dobrega.

 

ce bi jaz denimo poslusala nekatere od vas, pa ce bi me napacno videnje in sklepanje v zvezi z mojim delovanjem prizadelo, potem ne bi blo vec luninega neta.

 

tko da, kot si upas postaviti se zase in bit tud groba, zasekana, si kao upas vse v faco rect, si lohk preprosto tud UPAS bit kul in ljubeca.

Vcas je za to potrebnih clo vec jajc. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej vem.

pa tud ni kar cez noc, sprememba nacina razmisljanja.

 

v glavnem, ne obremenjuj se tok vec z vsem, bodi taksna, kot si - ocitno si nezna in ljubeca, brihtna, stvarna in skusas bit postena in pravicna.

To je vse OK.

jaz tle ne vidim problema. x;)x xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pizdarija, kaj mi bo te ena med.sestra, ki niti diplome nima še, in ki nima blage veze o negi pacienta, pravla da nimam pojma kako se nohti strižejo!!!!!! :angry:

 

Btw, sem šel takoj standardov gledat, in sem vse po postopkih delal, prekleta pička, če je absolvent še ne pomeni da je najbolj pametna :angry:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tak je x!x

 

x^x

Ja, faušija, vem ja :angry:

Ja potem pa se zelo opravičujem da ima mene osebje in pacienti rajši kot njo, sem jaz kriv da sem edini moški v bolnici??? Sory, ampak ljudje so že naveličani z "staro podobo" med.sestre in tu pa tam radi vidijo medicinsko sestro moškega spola, prav tako osebje. Pa če bi ženska malo bolj migala z ritjo pa nekaj delala, bi jo osebje verjetno tudi rajši melo. Pa ne vem kako si sploh drzne rečt da ne znam nohtov stričt!?!?! Kot da jih je ona kdaj v življenju drugemu strigla? Jebojo, ej striženje nohtov se učim in izpopolnjujem 2 leti, ona pa niti škarenj v roki ni verjetno mela, pa poleg tega me še niti ni vidla stričt nohtov, tak da res ne vem kako lahko to ona reče :angry:

 

 

Ženska lena, se ji niti neda ledvičke ven iz razkužila vzet. Škoda da je danes šla šefica mimo, ker če ne bi ji tak al tak v lase skočo.

Dobro da sem danes zadnjič delal z takim "osebkom" se selim na zaprt oddelek, z sestrami vred.

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Žalostna sem...

 

Ma kaj žalostna, besna, potlačena, počutim se nesposobno.

 

Zadnji dan dopusta se končuje.. Jutrišnjega dneva me je strah.

 

Sprašujem se, če je pravilna moja pot, ki sem si jo začrtala. Že sama ugibanja o tem mi kažejo, da ni vse ok.

 

Sama sebi - daj, poberi se, zmogla boš!! Kje je tvoja energija, ki si je vedno imela toliko?? Pozitivizem?? Ni ga, ni ga čutit. Sama stagnacija. Naredi nekaj, joči, kriči, pusti si občutiti strahove, potem pa pojdi preko! Nihče ne more ničesar narediti namesto tebe!!

 

Zmoreš!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Žalostna sem...

 

Ma kaj žalostna, besna, potlačena, počutim se nesposobno.

 

Zadnji dan dopusta se končuje.. Jutrišnjega dneva me je strah.

 

Sprašujem se, če je pravilna moja pot, ki sem si jo začrtala. Že sama ugibanja o tem mi kažejo, da ni vse ok.

 

Sama sebi - daj, poberi se, zmogla boš!! Kje je tvoja energija, ki si je vedno imela toliko?? Pozitivizem?? Ni ga, ni ga čutit. Sama stagnacija. Naredi nekaj, joči, kriči, pusti si občutiti strahove, potem pa pojdi preko! Nihče ne more ničesar narediti namesto tebe!!

 

Zmoreš!

 

draga c,

spoh se ne obremenjuj s tem ali je to prava pot ali ne, sigurno je prava v tem trenutku, ker si jo sama izbrala.in sigurno te bo pripeljala blizje sami sebi.vazno je koliko se bos pri tem naucila, koliko s tem izgubila.clovek mora prehoditi mnogo poti, da bi bil blizje sam sebi. torej ni napacne poti. zato vstani, vstani v novo in sveze jutro,,btw jutri bo sonce, in se zavedaj da si edinstveno bitje, in zajami vzhod z mislimi ne samo z ocmi, nasmej se zivljenju, ne dovoli strahu, da te premaga. ne obremenjuj se z ljudmi, situacijami, oklojem. pusti to norijo.nasmej se, ostani zvesta sama sebi. ne rabis potrjevanja drugih, rabis svoje notranje .in vsaka pot , ponavadi tiste bolj strme, zavite, tiste sizifove, ja najbolj te, te vodijo blizje cilju.to si pa ti.

srecno, bomo drzali pesti

m.

:palec: xrolleyesx

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

draga c,

spoh se ne obremenjuj s tem ali je to prava pot ali ne, sigurno je prava v tem trenutku, ker si jo sama izbrala.in sigurno te bo pripeljala blizje sami sebi.vazno je koliko se bos pri tem naucila, koliko s tem izgubila.clovek mora prehoditi mnogo poti, da bi bil blizje sam sebi. torej ni napacne poti. zato vstani, vstani v novo in sveze jutro,,btw jutri bo sonce, in se zavedaj da si edinstveno bitje, in zajami vzhod z mislimi ne samo z ocmi, nasmej se zivljenju, ne dovoli strahu, da te premaga. ne obremenjuj se z ljudmi, situacijami, oklojem. pusti to norijo.nasmej se, ostani zvesta sama sebi. ne rabis potrjevanja drugih, rabis svoje notranje .in vsaka pot , ponavadi tiste bolj strme, zavite, tiste sizifove, ja najbolj te, te vodijo blizje cilju.to si pa ti.

srecno, bomo drzali pesti

m.

:palec: xrolleyesx

 

 

mia,

 

ful ti hvala!

 

pomaga, ko slišim kako tako lepo besedo, kaj besedo, cel odstavek, namenjen meni..

 

In res je, preveč se zadnje čase obremenjujem s tem, kako sem videti v očeh drugih. Vem, da to ni dobro, samo polna sem teorij, praksa mi potem pokaže drugačno ogledalo..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mia,

 

ful ti hvala!

 

pomaga, ko slišim kako tako lepo besedo, kaj besedo, cel odstavek, namenjen meni..

 

In res je, preveč se zadnje čase obremenjujem s tem, kako sem videti v očeh drugih. Vem, da to ni dobro, samo polna sem teorij, praksa mi potem pokaže drugačno ogledalo..

 

 

Ko se nehaš obremenjevat, kaj bodo ali kaj o tebi mislijo drugi, in si ti preprosto TI, potem je sreča, veselje, smeh in radost tvoj sopotnik.

Enostavno si zaželi vsako jutro dobro jutro in si reci: Res sem carica......in smej se od srca....pomaga, vberjemi :palec:

 

ah, vsem nam gode pozornost. lepo se imej xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko se nehaš obremenjevat, kaj bodo ali kaj o tebi mislijo drugi, in si ti preprosto TI, potem je sreča, veselje, smeh in radost tvoj sopotnik.

Enostavno si zaželi vsako jutro dobro jutro in si reci: Res sem carica......in smej se od srca....pomaga, vberjemi :palec:

 

ah, vsem nam gode pozornost. lepo se imej xsrcx

 

:vio: :vio: :vio: :vio: :vio:

 

thx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jutri pa se kaj prid.... x:)x

noc,

m.

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A še kar bije ta utrip? ... xrolleyesx

bod vesel. x:o)x x:px x;)x

 

*

 

Sm vam hotla sam povedat, da se mi zdi kul, k ste osvezil ful enih starih tem (namest novih odprl), neky ste zacel torej iskalnik uporabljat pa mal brskat -nekateri novejsi clani- po tem, kar je ze.

Skratka, pohvale! x^x xokx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a men pravs? xDDx

pa sej sm glih napisala.. aja k sem sam pohvale, namest se zahvale?

a ves da sploh opazla nisem.

sam, v bistvu pa: hej!!! :vragec:

zakaj hvala?

sej niste zame odprl, ali pac? xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kak te ni sram :vragec: kaj resno misliš, da če odneseš stvari in malo rzmečeš skladišče, da noben ne opazi...mogoče če bi vzela kako malenkost al pa dve..ne pa tolk :sick:

 

mah ja no sej se ti vse vrača, pa ne veš zakaj, ker si ti kao najbol poštena in boga oseba pod tem soncem..... xideax

 

************

 

kak si bedn :lol: jao :D

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej se mi je zdel, leeeon, sam k je blo glih za mano (pa k si glih ti bil tud med temi, k so osvezeval, na katere je torej letel moj post), sem pa pomislila da si (v hecu) men rekel. x:)x

 

sej zdej pa vidm da me ze Klarus nadira nekaj. x;)x x:Dx

 

k jasn sem sredisce sveta in je vse men namenjen in vsi se ukvarjate z mano. xDDx :vragec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...