Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Guest mačona

to je preveč!

že tretjič mi narediš isto!

kako te ni sram?

upam, da ti bo cigel padel na glavo in se boš zbudil! pa bo prepozno! mene več ne bo!

no, vidiš, TO je izsiljevanje (ne pa predlog, iti tja in tja, ker si ITAK ne upaš, strah te je ŽENSKE!)

 

še en pacient več, spet se bom en čas počutila oropana, a se bom že pobrala. ampak tokrat dajem odpoved! ne grem se več! enkrat bo poskrbljeno tudi zame, vzajemnost bo!!! in nobenega pacienta več! saj nisem medicinska sestra, pizdo mater, magar mam Klimtovo Hygeio na ikoni. očitno pa hočem bit v vlogi odrešenika. njet, njet, lahko da moj Kiron v 7. bajti pomen kaj čist osmega, pa še v opoziciji z Jupitrom in ASC.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Zakaj si taka? Nič ti ni pomenilo? Prav nič? Okej. Ta prijateljstva a ne?

 

pol bom pa še eno "frendico" odslovila dokončno, ko že pucam!

 

kličem te, nikoli se ne oglasiš, niti ne pokličeš nazaj! pokličeš čez mesec, dva, ko rabiš te ali one zapiske! posodila sem ti celo zapiske za TVOJO PRIJATELJICO, ki se še po enem letu niso vrnili! in to Kosa in Kmecla, pička ti materna!!!

ko se že odločiš in me povabiš na kavo, mi začneš tarnati, kak si v depresiji, nobene volje, ker maš na faksu probleme s profesorji. ja pička glupa, če pa vlečeš nesrečo nase. prokleta Rakica pofukana, s podznakom v Tehtnici se ne znaš nič dogovorit, raje se po Rakovo smiliš sebi in si pasivna!

ponavljaš letnik, jaz pavziram. padla si, ker si se smilila sebi in bila v depresiji. jaz sem padla, ker sem mela to in ono krizo, ljubezen, identiteta, iskanje ... celo leto nič ne delaš, samo doma spiš in čepiš in čakaš fanta, da pride s službe, da mu daš kosilo na mizo in pol ga ziher nadzoruješ! ni čudno, če pa tvoja mam vsakič, ko sva na kavi, kliče in te zaslišuje, kje si, kaj počneš ... :xx!:

torej, nič ne delaš, ko te jaz prosim za napotnico, se začneš izmikat in rečeš, da moraš premislit. draga moja, tudi če bi delala do začetka oktobra NONSTOP, ne bi presegla cenzusa. jaz bi itak vse dobila na roko, le napotnica bi bla odprta. ne, ti nič ne javiš.

 

Obenem dodajam, da imam jaz isti vzorec, le da ne nadzorujem toliko, pač pa preveč pričakujem in kritiziram. Rakica pa res nisem, ki samo kopiči in nadzira.

 

Torej, ko me boš naslednjič klicala, se ne oglasim. Če se slučajno srečava na faksu, sicer moja kri zavre, a dostojanstveno dvignem nos in rahlo ošabno odidem naprej. Ker me nisi vredna. Razen tega si debela, zapuščena, počasna, pasivna, nezanimiva .... Not my tipe. x:o)x FUCK YOU, CANCER WOMAN!

Obenem hvala, da si mi pokazala, da se moram bolj ceniti in pazljiveje izbirati prijatelje. Očitno je to bila tvoja vloga. Ko boš oktobra brez statusa, se pa kar obrni stran od mene. :vragec: Napotnice ne bo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

prokleto ej, samo hepani okol mene, v drugačno družbo bo treba it al kaj, do mene tak nihče ne pride, skoz jaz nekam hodim, navezujem stike, vabim, dajem predloge, če že organizirat ne znam, pač nisem birokratski al tehnični tip ... :xx!: xrolleyesx kaj če se spet zaprem vase kot prej? pa začnem igrat piano in slikat .... :2src: in ratam genij. :2src: sliši se lepo, sam to bil bil samo beg. treba se je soočit.

 

Raje bi v realnosti plesala balet. V dvoje. :2src: :xx!:

 

No more heroes anymore. :vragec: Gentleman je sam še beseda. :vragec: Prijateljstvo pa sam še tržna niša. :vragec:

 

Lepo vas pozdravlja Mizantropa. :vragec: Tko al tko je vredno živet sam za umetnost in filozofijo in občasno kak sprehod v naravo. Za odnose pa res VEČ NE. :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Wiiiii, ful vesela zate :palec:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nočem biti nesramna, nočem nobenmu nič slabega.

Vendar vedno bolj verjamem, da dobiš točno tisto kar daješ.

Če si sam nesramen do ljudi, so ljudje takšni tudi do tebe...

Ko si nežen, pozoren in nikomur ne želiš slabo le dobro...potem so več ali manj vsi takšni tudi do tebe...

 

Zato, HVALA ti, ker si...Hvala pa tudi meni, ker sem taka kot sem :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

hvala bogu, da ne samo govorim, ampak tudi sem ali vsaj postajam. :2src:

starost zavida mladosti marsikaj. :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

starost zavida mladosti marsikaj. :inocent:

in kaj je zate starost? in kaj naj bi zavidala?

jst se naprimer trenutno počutim staro... ampak ne zavidam ničesar... niti si ne želim biti ne vem tam okrog 20 let stara... tisto je za menoj. in prav mogoče se bom čez nekaj časa počutila spet "mlado" tudi takrat ne bom zavidala ničesar... zakaj nekaj zavidat? se sploh sprašujem če sem kdaj komu kaj zavidala... no ja sem... ampak ne mladost ;)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

saj nisem tebe mislila. x:)x

starost pa je predvsem tista, ki še ni tako stara, a hoče po napačnih poteh prit do mladosti in dejanski mladosti skuša vzet vso vrednost .... (kaj pa nosiš tangice, je rekla deklici, ki je imela težave z ledvicami). :vragec: :inocent: in ki krade tipe. :vragec:

 

jaz sem pa pač ženska, bolj dojemljiva za videz, zunanjost in vse estetsko kot se mogoče zdi tebi ali komu ... ampak sem samo ljubiteljica umetnosti in imam stroga estetska merila. če jih ne zadovoljujem, sem neizpoljnena, moje življenje je bedno. kar pa ne pomeni, da gledam samo z očmi.

 

odsotnost zavidanja sigurno pomeni, da se dobro počutiš v svoji koži. kar naprej. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz bi bila tudi še enkrat 20-ali raje 18-bi šla po drugi poti. Manj bi iskala prijatelje, bolj bi iskala svojo pot, krepila svoje interese, raziskovala svoje potrebe.

 

Kaj ti bodo prijatelji? Dobro je že, da jih imaš, a na koncu si vedno sam. Mah, preveč sem ga žurala.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a tega zdej ne morate... niso bile vse moje odločitve v preteklsoti prave, ampak včasih so pripeljale prave stvari v moj lajf in teh se ne bi odrekla... in ne ne bi spreminjala zgodovine, bolj me privlači zavedanje prihodnosti...

Mačona, ne počutim se dobro v svoji koži ampak to ne pomeni da recimo zavidam tebi ker se... ne znam razložit... takšna pač sem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a tega zdej ne morate... niso bile vse moje odločitve v preteklsoti prave, ampak včasih so pripeljale prave stvari v moj lajf in teh se ne bi odrekla... in ne ne bi spreminjala zgodovine, bolj me privlači zavedanje prihodnosti...

 

Se strinjam. Tudi jaz sem s tem, da sem tok ljudi spoznavala, spoznala tudi pravo osebo, ki je sedaj z mano. Ampak, bi šla še enkrat v 20 leta z isto pametjo kot jo imam in spremenila določene zadeve.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Jaz bi bila tudi še enkrat 20-ali raje 18-bi šla po drugi poti. Manj bi iskala prijatelje, bolj bi iskala svojo pot, krepila svoje interese, raziskovala svoje potrebe.

 

Kaj ti bodo prijatelji? Dobro je že, da jih imaš, a na koncu si vedno sam. Mah, preveč sem ga žurala.

haha, če bi tko razmišljala ... bi spremenila moj lajf že od samega rojstva naprej .... bi si želela drugačne vzgoje. drugačnega okolja, odobravanja drugačnosti in hiperaktivnosti. drugačnih možnosti. da bi ene stvari spoznala prej, da enih ljudi nikoli ne bi spoznala. ampak bi potem kaj napredovala? mogoče pa zaradi danih možnosti in podpore ne bi verjela v svoje talente ali jih iz ležernosti in občutka varnosti celo zanemarila in bi usahnili .... ne ne, ne bi spremenila. je v redu tako kot je. x:)x je pa vsako obdobje svet zase ... spomini taki in drugačni ... prijatelji pridejo in grejo, imiđ se menja ... glasba me spominja, vonji me spominjajo.

 

na koncu je človek res sam in dobro je bil fajter. lahko se pa zavestno odloči, da se ne počutil samega. xsrcx

 

Mačona, ne počutim se dobro v svoji koži ampak to ne pomeni da recimo zavidam tebi ker se... ne znam razložit... takšna pač sem

saj ni važno, je že OK. mogoče vidiš kakšen vzorec pri meni ali ravnanje in te spominjam nate. nič hudega. rabim točno tiste izkušnje, ki mi jih je namenila usoda, enako velja zate in za vse. nekje smo dozoreli, nkje še ne. in tam nas čakajo križi.

mi je pa žal, če se ne počutiš dobro ... nisi fit? slabo zdravje? slaba samopodoba? nesprejemanje ženskosti? ali preprosto "ne bi bila"? :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz pa za noben dnar ne bi bla vec 20! xyesx

hvalabogu da sem kjer sem! :switz: xokx

 

JAZ sem se pri dvajsetih počutila KRASNO, sedaj se počutim Božansko, pa če komu všeč ali pa ne.

In nič hvala bogu ampak predvsem meni, ker sem se znala izvleč iz vsega kar me je hudo obremenjevalo.

 

Jaz sem vesel,če kdo reče da se počuti dobro

Rad bi bil pa star 100 let.Mogoče mi uspe x:o)x

 

 

Jaz tudi. Zelo vesela. Zato tudi Hvala.

 

100 let, Merlin, noben problem, samo tako naprej.

 

 

PS: sredi 20 pa niti slučajno nisem bila tolk zafrustrirana, kljub študiju, majhnemu otroku, zidavi...ustvarjanju kariere...očitno ko imaš vsega polno rit, najhuš šele PRIDE. :inocent:

PSS: VSE se da če se le hoče. Eno leto nazaj ne bi niti pomislila da je meni najdražja oseba na svetu sposobna sama skorja okol sveta, organizirat si življenje, tako kot ona hoče. Danes lahko samo rečem, da sem ponosna nanjo, pa verjetno moja vzgoja ni bila z 5. Ampak ONA sama hoče tako !!! :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In nič hvala bogu ampak predvsem meni, ker sem se znala izvleč iz vsega

Jp, mas prav, hvala tud sebi. sam tud Bogu, sicer me morda sploh tle vec ne bi blo. x:)x

in sem vesela, k sem. xokx

 

tko k prav ksenija: jaz mam pa rada vse svoje ovinke.. ce bi tist tko, un pa mal drugac.... bi blo vse drugac in pol ne bi bla jaz tocn to, kar sem. in je torej najbolj mozno prav da je tko.

pa tud ne bi se vec 'v solah' (k so narjene) potila pa tak... tist smo dal ze skoz... gremo dalje. xDDx

Nihce ze na zacetku vsega ne ve, ce bi, bi blo tko al tko dolgocasno.....

tko da gres skoz lajf, kot ves in znas. guramo. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

JAZ sem se pri dvajsetih počutila KRASNO, sedaj se počutim Božansko, pa če komu všeč ali pa ne.

 

Mah jaz tudi. Nisem bila ravno samozavestna navzven, malce bolj plašna kot sedaj, ampak mi je dogajal. Film....pa razne scene nore....vse se je odvijal avanturistično, brez rutine. Mah bilo je supeer.

 

Ne obžalujem nič, bi pa kaj vseeno spremenila. Ampak saj je vseeno-tko kot je, pač je.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jp, mas prav, hvala tud sebi. sam tud Bogu, sicer me morda sploh tle vec ne bi blo. x:)x

 

 

Se strinjam Marsa :palec:

Saj sem tudi nanj pomislila. In še na marsikoga. Priznam. Vsem, ki so mi stali ob strani.

Ampak ravno včeri sem razmišljala o vsem skupaj, lahko bi še skozi bila na istem. Vse je odločitev v moji glavi....drgače pa tudi jaz obožujem ovinke. in da me še na katerem ven vrže x:o)x

 

šeenkrat pa: na živce mi gredo tisti, ki se stalno vtaknejo v pozitivo. Če bi bli sami mal bolj ++ bi se jim tudi drugače godilo. Nekaj pa valjda je lepga tudi v vsakem lifu, a ni tko?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

meni ti to odgovarjas?? kaksna fausija neki :xx!:

ja seveda ni cas nikol zgubljen za tuiste, ki so ga cakaje na rezultate preziveli ZASE.

malo bolj za tiste, ki ga niso. Pa je tud to bla lastna odlocitev. Za to, da ti en na koncu omenja fausijo x:o)x

drugim zenskam res nisem bla nikol nicesar faus, kvecjemu moskim kdaj.

 

SMOTKA x:o)x

Narobe si me razumela. Nisem mislila foušijo pa tebe zraven. Sem kar mal huda zdajle nate....

 

Moškim zavidala? Kwa pa, če sem lahko radovedna?

 

Smotka šeenkrat :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Jaz imam pa občutek, da nekateri želijo, da bi jim bili drugi fovš.

Če si drugim, nič hudega, le da sebi nisi x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moškim zavidala? Kwa pa, če sem lahko radovedna?

 

....morda, ker jim je v življenju lažje.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...