Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Guest mačona

pisker me boli. levo, desno, levo. :vragec: neham kadit. dost mam. možganska kap je dedna. sekirala pa se ne bom. če se mi ne bo treba. x:Dx prej sem se zarad pljučnega raka. očitno sem hipohonder. :inocent:

 

mogoče je krivo sam to, da se zaspala na najhujši vročini. :o|o: še tega se bom začela izogibat. obleko do brade gor, klobuk, senčnik, očala. x:Dx

ker me skoz boli pisker zarad prokletega sonca. :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

KRETENI ŠOFERSKI, PAZITE NA MOTORISTE!!!!!

 

 

Te popolnoma podpiram. Sem bila v nedeljo priča nezgodi v Logatcu. :V:

 

 

Očitno se na moje negodovanje oglašajo tisti, ki se čutijo prizadeti. Ni pa rečeno, da to leti na njih x:)x Na svetu je še ogromno ljudi, ki naš forum samo berejo.

 

Drugače je pa super jutro. Sveže in že malo dežja je bilo x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dragi Bog, imam eno prošnjo?!

- daj mi pamet, da razumem šefa

- daj mi ljubezen, da mu oprostim

- daj mi potrpljenje, da razumem njegova dela

 

Ali,dragi bog, ne mi dat moči, kajti če mi daš moč, mu bom razbil glavo! x:Dx

Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nelika govoriš pametno :palec: čeprav ne vem kje vidiš tu smisel x:o)x

 

O čem ti to?

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O tvojem božjem poslanstvu :wOOt: :wOOt: :wOOt:

 

Aha....jaz se zabavam. Pravzaprav uživam. xDDx

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja kwa pa si ti mislu dedc butast? :vragec: zihr si tehtnca x:Dx x;)x

 

Kaj pa maš proti tehtnicam?

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti pa hočeš iz vsake izjave naredit čvek, majmun.. x:Dx In ne, nisem tehtnica, lahk pa te na rogove nabijem, da ti dokažem.. :vragec:

jes pa sm in majmun in tehtnca x^x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da se požalim nad neumnostjo.

 

Je na Slo tv tista oddaja - nimam pojma kako se imenuje. V glavnem iz števila črk sestaviti ime, ime živali, ime kraja itd itd. In moja ta mlajša, ki hitra z možgani tole hitro prebrska in ima v čas posla rešitev. Lahko pokličem? Ok. pa pokliči...in prejšnji mesec menda ful težko nekaj bilo in ona imela rešitev - pa 500 eurov obljubljali..pa kliče in kliče. Sicer pravijo, da mlajši od 18. let naj ne kličijo in ona seveda že ima rešitev. Bo pa starejša povedala namesto nje in ji bo te pač silom prilike par evrov dala.

Nič sreče..

In potem par dni nazaj opet gleda tisto, ima rešitev, mami bi poklicala? Pa daj..saj če ne boš dobla ni panike..in seveda spet nič dobila..daj mami ti pokliči - mogoče boš imela srečo...pa pokličem. Mi povejo, da klic stane (toliko in toliko), pa da sem zgrešila klic...Ha??? Kako zgrešila, če mi pove, da sem dobila...ali kako...

Pozabim na to.......dokler včeraj ni prišla položnica za telefon.

100 eurov.

Od tega 70 eurov za klice na linijo 090.

Za vse tiste zgrešene klice.

 

Mater jim vidim :vragec: :vragec: :vragec:

Pa meni tudi :vragec: :vragec: :vragec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

w:Iw :sad: sem sla zadnjic v kamnik, pa se peljem domov ponoc in na cesti sedi muc...komaj sem ga opazila in zavila vstran. stopim z avta.muc se vedno sedi. pridem blize,vidim da se cist trese in krvavi po gobcku.zbilo ga je, si recem in ga primer v narocje.muc me ugrizne v kazalec leve roke, ampak se od stresa v avtu cist pomiri in zadrema. pa kako prede do ljubljane...iscem dezurno veterino, je ni,seveda ce velik placas lohka dobis vse, ampak muc je hodil pa tut krvavel ni prevec in je spal pri meni. delam scenarije kako ga bom obdrzala, ga zavijem, operem in se ime mu dam.

jutro. laufam na veterino.vmes opazim,da mi je zatekel prst in pocasi me boli cela roka.pustim mucka v oskrbi veterinarja, ki mi pove, da ni zbita,le da ima abscese po celi celjusti.da je podhlajen in da rabi popolno nego. ok, ja seveda,saj bom z njim.laufan na klinicni center, tam me cepijo proti tetanusu, dobim prvic v zivljenju lokalno anastezijo in gledam seciranje prsta,pa se 2 skatli mocnih antibiotikov.ko je konec ze hocem po opremo za tamalga.pa me klicejo iz veterine, da je tok slab, da se ga ne splaca ohranjat pri zivljenju, ker od teh ognojkov ne more dihat niti jest vec,in da predlagajo usmrtitev...

ok.vsa zalostna in zmatrana od "operacije" se odplazim tja, placam 56 eurov in pridem domov z zj.... roko.pa skatlo tablet.

ma za mucka mi je zal.

pa se mucka je bla na konc.

x?x :C: zdi se mi da je delala samomor.... :eek:

 

tko.

ne pobirajte tujih mack.

jaz mislim, da me vseeno to ni kaj prevec izucilo.

 

 

 

ce je bla pa tok boga.je mela vsaj en dan ljubezni...

mia

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz mislim, da me vseeno to ni kaj prevec izucilo.

Oh! ali mislis da je uk samo zadeva uma?

 

Mislm halo, so mi sli skor kar mravljinci, nad mega!!! ves kok dobro dejanje, zarad samega motiva!!!!!!!!! 150 nagrad!!!! :medal:

k jih nisi hotla oz. si jih zelela!

Fantasticn! Zivo bitjece se je matralo in si vskocila.. mal je to vcas delikatno, ampak vsak bi krical po pozornosti v taksni kozhi.

 

Res, svaka cast! :palec:

 

*(moja *natancnost*) - mal sem 'skepticna' bla tud ob ustavljanju... amopak menim, da si octino prisebno ravnala...

k vcas bi hotu kdo kej pomagat, ravnat, posredovat.... - pa sam zmedo nardi...

recimo hoce pomagat temu, pa se mu jih 10 zadaj zabije... in podobno.. tko da vcasih nisi brezcuten in ignorantski, ce cesa preprosto ne mores izvesti, zaradi kaksnih okoliscin....

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala lepa obema za lepe, lepe misli,

bi vaju kar objela.

mia x:)x

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...