Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Po telefonu sem se ravno skregala z babico.

Nič kar naredim, ji ne ustreza. Nikoli ni nič dovolj dobro. Po mojem mi že 5 let ni namenila niti ene lepe besede.

Mogoče je problem v tem, da se njeno življenje vrti okoli pospravljanja, moje pa pač ne. Se tudi nikoli ne bo. Neprestano hvali druge ljudi (sinove, hčere svojih prijateljev). Nikoli nisem želela, da me hvali, samo se mi zdi da ima mene kot neko "merilo", kaj je lahko. Naprimer če sem jaz pretekla polmaraton, že ni tako težko. Če jaz študiram dvoje, že ne more biti tako težko. Saj vendar jaz študiram. Ko zraven delam, potem mora biti pa res lahko. Sem pa slab človek, ker nisem podvržena pospravljanju. Ker mi je vseeno, če imam pisalno mizo polno listov...se že znajdem...vseeno mi je tudi, če nimam zlikano takoj, ko se posuši; "To je grozno, saj si vendar punca"...

Res hodi v ekstreme.

Ne štekam je. ZDRAVA JE, finančno je stabilna, ima partnerja, ima vse pošlihtan no... pa sama sebe omejuje...

 

Kar strah me je it k njej na obisk. Najprej me bo uprašala o faksu. Ko bo videla, da je tam vse kul, bo kritizirala mojo frizuro, obleko, karkoli...potem bo šla pa meni kritizirat moje starše... Pa bi si človek mislil, da bom po toliko letih te stvari preslišala, pa me zna vedno znova spraviti v slabo voljo.

 

Mah, I rest my case, res.

Pika na i je bila, ko je vrgla stran rože, ki sem jih kupila za dedka (na grob), ker ji pač niso bile všeč.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oj,

zakaj nas hocejo ljudje spremeniti in ustvariti po svoji podobi?

zato, ker so nezadovoljni sami s seboj.

na tebi je, kako bos reagirala.verjamem,da te prizadane.naj te ne prevec hv globino.ponavadi so taki odnosi normalni, predvsem s starsi, z dedki in babicami je ponavadi bolje.vsaj jaz imam take izkusnje.

moj nasvet za take situacije,...probaj obrnit vse na salo in ne sekiraj se prevec.to kar govori je samo provokacija, ta pa je odraz lastnega neadovoljstva.

lepo bodi,

mia

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz si želim, da bi bila ona srečna, zadovoljna. Ampak ZMERAJ je nekaj narobe.

Ko je dedek umrl, ji je bilo težko. Seveda. Smo ji stali ob strani. Potem je bila več kot desetletje sama in se je pritoževala, koliko je sama. Zdaj, ko je spet našla partnerja, se skos pritožuje nad njem (spet okrog banalne stvari kot je pospravljanje, pa ker on tako počasi hodi pa ne vem kaj še vse...ampak iz teh banalnih stvari naredi svetovni problem in to povem 60krat in se prikaže kot največji revček na svetu). Ko se je pritoževala nad stanovanjem, smo stopili skupaj, ji kupili novega. Takrat se je strinjala in bila vesela, zdaj se pritožuje. Vedno je težila, da nikamor ne gre, zdaj jo pelje povsod, spet ni prav.

A razumeš? Vedno ko pridem tja, je samo jamranje! Samo to! Šla si je pregledat čist vsak delček telesa. Zdrava je popoloma (mora pa pazit na cuker, to je pa vse).

 

Če ji je dolgčas, je narobe, če je prezaposlena, je narobe. Če je z nekom, je narobe, če je sama je narobe. Če je vroče je narobe, če je dež je narobe, če piha je narobe.

V vsaki stvari bo nekaj našla...

 

Ko sem bila pri njej in nisem pomila posode, je bilo narobe (okej še štekam). Ko sem naslednjič jo, je bilo spet narobe, ker sem jo narobe zložila. Težila je, da nikamor ne gre, da bi šla na klasične koncerte, opero. Sem ji to privoščila, je bilo narobe, ker sem zapravljala denar zanjo.

 

Ne vem zakaj je tako nezadovoljna. Noben ji nič noče. Je pa res, da so določeni člani družine obupali.

Ker je vedno nekaj slabega...

 

Če pa RES ni slučajno nič, pa poslušam kdo je umrl, kdo je bolan, kje so bile nesreče in kako majo nekateri ljudje neurejene grobove...

 

A je bilo res potrebno takrat vržt stran šopek, ki sem ga jaz naredila za svojga lastnega dedka? A ni mogla meni narediti usluge in ga pustit, dokler je še dober? Fotr je rekel, da ji bomo pač dal denar in bo ona izbirala (ker si ga lasti pač), ampak meni to ni to.

 

Ne vem...ne morem več preslišati vsega...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz si želim, da bi bila ona srečna, zadovoljna. Ampak ZMERAJ je nekaj narobe.

 

Če ji je dolgčas, je narobe, če je prezaposlena, je narobe. Če je z nekom, je narobe, če je sama je narobe. Če je vroče je narobe, če je dež je narobe, če piha je narobe.

V vsaki stvari bo nekaj našla...

 

Ne vem...ne morem več preslišati vsega...

 

 

 

:sori: sprejmi jo...sam poslušaj in ne spreobračaj in ne spreminjaj ....

:sori: stari se težko navadimo da je vse prav....če je šlo skoz narobe....

 

pokimaj in nasmej se ji...

 

:inocent: mam tud take v krvni žlahti, pa mi je sam to pomagal, de sem se jst nehala sekirat x:o)x to sem pa tako nardila, de sem rekla de mi ne bo žal, ker sm se dotično žlahtnico do unmegliha počla vsakič k sva prišle na dva metra bližine.....pa to te čist izčrpa....itak pa še sebe sm v red dala kar se tega odzivanja tiče komi, kamoli šele njo, ko je pa še starej xcivx

 

 

 

 

******

 

 

jst sm pa tako srečna, de bo ziher kej narobe :sori: nekomu se zdijo moje pesmi posebne w:Iw x:Ix :onfire:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:wOOt: psiho iz foruma mi grozi... al pa dva :cry:

 

x;)x x:Dx

 

:eek: a dej...zagrozi jim nazaj...

 

:inocent: če v real lajfu psihotov ne srečuješ, pol si itak na konju :palec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po telefonu sem se ravno skregala z babico.

Nič kar naredim, ji ne ustreza. Nikoli ni nič dovolj dobro. Po mojem mi že 5 let ni namenila niti ene lepe besede.

Mogoče je problem v tem, da se njeno življenje vrti okoli pospravljanja, moje pa pač ne. Se tudi nikoli ne bo. Neprestano hvali druge ljudi (sinove, hčere svojih prijateljev). Nikoli nisem želela, da me hvali, samo se mi zdi da ima mene kot neko "merilo", kaj je lahko. Naprimer če sem jaz pretekla polmaraton, že ni tako težko. Če jaz študiram dvoje, že ne more biti tako težko. Saj vendar jaz študiram. Ko zraven delam, potem mora biti pa res lahko. Sem pa slab človek, ker nisem podvržena pospravljanju. Ker mi je vseeno, če imam pisalno mizo polno listov...se že znajdem...vseeno mi je tudi, če nimam zlikano takoj, ko se posuši; "To je grozno, saj si vendar punca"...

Res hodi v ekstreme.

Ne štekam je. ZDRAVA JE, finančno je stabilna, ima partnerja, ima vse pošlihtan no... pa sama sebe omejuje...

 

Kar strah me je it k njej na obisk. Najprej me bo uprašala o faksu. Ko bo videla, da je tam vse kul, bo kritizirala mojo frizuro, obleko, karkoli...potem bo šla pa meni kritizirat moje starše... Pa bi si človek mislil, da bom po toliko letih te stvari preslišala, pa me zna vedno znova spraviti v slabo voljo.

 

Mah, I rest my case, res.

Pika na i je bila, ko je vrgla stran rože, ki sem jih kupila za dedka (na grob), ker ji pač niso bile všeč.

 

Nisem mel dedkov pa babic nikol. Eno se sam mal spomnim. Ampak da bi mi rože stran vrgla, ker ne bi ble npr. dovolj dobre, je ne jebem nikol več. Ne ukvarjaj se z njo... očitno je preveč preskrbljena in ima preveč časa.

 

Zanimivo je kako hočemo včasih ljubezen od nekoga, ki nas ne jebe.

Nea gre... x;)x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:sori: sprejmi jo...sam poslušaj in ne spreobračaj in ne spreminjaj ....

:sori: stari se težko navadimo da je vse prav....če je šlo skoz narobe....

 

pokimaj in nasmej se ji...

Pa k ni šlo vse narobe. Smrt dedka jo je seveda prizadela (sam to je bilo pred več kot 15 leti). Fotr pravi, da je bila vedno taka. Mogoče se je zato tudi tako zgodaj odselil od nje. :sori:

Jo poslušam, ji prikimavam...celo strinjala sem se z njo o stvareh, ki so mi sicer neumne...sem ji tudi ugovarjala. Pa ni nič prav. Če samo prikimavam ni prav, ker potem slišim, da se sploh noben noče z njo pogovarjat :sori:

 

 

Zanimivo je kako hočemo včasih ljubezen od nekoga, ki nas ne jebe.

Nea gre... x;)x

Ma skos mam v glavi, da je le moja babica. K me rab, sem tle zanjo...in tko zmeri bo...pa naj naredi oz. reče karkoli. Sej v bistvu je že rekla vse, kar je lahko.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz bi želela povedati, da sem hvaležna. Rada imam in "sploh" našo maco.

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa k ni šlo vse narobe. Smrt dedka jo je seveda prizadela (sam to je bilo pred več kot 15 leti). Fotr pravi, da je bila vedno taka. Mogoče se je zato tudi tako zgodaj odselil od nje. :sori:

Jo poslušam, ji prikimavam...celo strinjala sem se z njo o stvareh, ki so mi sicer neumne...sem ji tudi ugovarjala. Pa ni nič prav. Če samo prikimavam ni prav, ker potem slišim, da se sploh noben noče z njo pogovarjat :sori:

Ma skos mam v glavi, da je le moja babica. K me rab, sem tle zanjo...in tko zmeri bo...pa naj naredi oz. reče karkoli. Sej v bistvu je že rekla vse, kar je lahko.

 

 

:sori: :vio: jp, to je vsa tragika....je le tvoja, pa kakršnakoli že je...pa sej sama veš Michelle sam svoj odziv na njo lahko korigiraš, nje se ne da....

je pa res težko :sori:

sam men je toliko laže, ker vidim, de se zdaj tud ona moja spremenila :eek: res da nimama takega ljubečega odnosa kakor bi si ga lahko privoščle, sam so pa najini stiki bolj taki prijetni in mehki...pa ko grema narazen je tak topl občutek v prsih...

 

:vio: vem pa da je to najboljša naložba zame...veš ko enkrat takega človeka več ni, ti je pa potem žal, pa je tud pol vsa tragika žalovanja, da bi lahko drugače, pa da bi lahko še kaj naredu za človeka...če pa na mehko pa največ kar moreš dat prijaznosti in pomagat v vsakem trenutku kolikor ti moči dopuščajo, pol pač tudi žalovanje skrajšaš....zmeraj kadar me popade sveta jeza...sej veš, da je jeza samo odziv na neko situacijo , ki ti ni všeč in jo želiš prilagoditi po svojih merilih...se probam tega spomnit, da z jezo nič drugega ne naredim kakor drugo bitje na silo spravljam v svoja merila in svoj kalup xcivx in velikokrat so bila moja merila in meje napačne...zdaj ko gledam nazaj.... :sori:

 

****

 

@ nimbus- ne seri z ljubeznijo....menda je vse kar je okoli nas izkrivljeno in popačeno, že leta , stoletja in tisočletja.... to ni to o čemer govoriš, to so odnosi med ljudmi, naši odzivi na svoja občutja in na občutja drugih....ubesedena,

ker menda ljubezen vse odpušča, vse upa, vse pretrpi....

 

 

in ne vse po bikovsko gledat, če si preskrbljen se pa nimaš zakaj trudit....naša teža trpljenja ni odvisna od tega kako smo preskrbljeni in kaj nas matra...ampak kako se odzivamo na to....no v mojih očeh je bila ena pupa fenomen od ženske...fajn plača, fajn kariera, fajn mularija, in u iber fajni mož..... :inocent: pol se mi pa enkrat potoži, de tako težko živi, zaradi potenja rok xcivx da pada v hude stiske zarad tega...ker je na takem delovnem mestu vodilnem ,se mora parkrat na let podat med rajo in se z njimi rokovat x:o)x :eek: pol pa nism vedela a nej se smejem al kaj, pa sem pol v očeh vidla , da pa res trpi :vio: pol pa bod pametn, če morš...

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz si želim, da bi bila ona srečna, zadovoljna. Ampak ZMERAJ je nekaj narobe.

Ko je dedek umrl, ji je bilo težko. Seveda. Smo ji stali ob strani. Potem je bila več kot desetletje sama in se je pritoževala, koliko je sama. Zdaj, ko je spet našla partnerja, se skos pritožuje nad njem (spet okrog banalne stvari kot je pospravljanje, pa ker on tako počasi hodi pa ne vem kaj še vse...ampak iz teh banalnih stvari naredi svetovni problem in to povem 60krat in se prikaže kot največji revček na svetu). Ko se je pritoževala nad stanovanjem, smo stopili skupaj, ji kupili novega. Takrat se je strinjala in bila vesela, zdaj se pritožuje. Vedno je težila, da nikamor ne gre, zdaj jo pelje povsod, spet ni prav.

A razumeš? Vedno ko pridem tja, je samo jamranje! Samo to! Šla si je pregledat čist vsak delček telesa. Zdrava je popoloma (mora pa pazit na cuker, to je pa vse).

 

Če ji je dolgčas, je narobe, če je prezaposlena, je narobe. Če je z nekom, je narobe, če je sama je narobe. Če je vroče je narobe, če je dež je narobe, če piha je narobe.

V vsaki stvari bo nekaj našla...

 

Ko sem bila pri njej in nisem pomila posode, je bilo narobe (okej še štekam). Ko sem naslednjič jo, je bilo spet narobe, ker sem jo narobe zložila. Težila je, da nikamor ne gre, da bi šla na klasične koncerte, opero. Sem ji to privoščila, je bilo narobe, ker sem zapravljala denar zanjo.

 

Ne vem zakaj je tako nezadovoljna. Noben ji nič noče. Je pa res, da so določeni člani družine obupali.

Ker je vedno nekaj slabega...

 

Če pa RES ni slučajno nič, pa poslušam kdo je umrl, kdo je bolan, kje so bile nesreče in kako majo nekateri ljudje neurejene grobove...

 

A je bilo res potrebno takrat vržt stran šopek, ki sem ga jaz naredila za svojga lastnega dedka? A ni mogla meni narediti usluge in ga pustit, dokler je še dober? Fotr je rekel, da ji bomo pač dal denar in bo ona izbirala (ker si ga lasti pač), ampak meni to ni to.

 

Ne vem...ne morem več preslišati vsega...

Jst mam tazga fotra: stalno nezadovoljnega: vse je narobe, zmer ga neky jebe; prej ga je služba, zdej v penziji ne more spat, pa enkat je preveč sonca/vročine, drugič je mraz pa oblačno, pa njegova partnerica vse narobe dela/kuha/pospravlja/pomiva/sadi/pleje/pobira. Pa skos ta dnar, da ma nizko penzijo, čez minuto pa pove, da gre sept. na morje v Turčijo :eek:

 

:pokimaj in nasmej se ji...

 

pr mojmu fotru to ne pali: poslušanje, prikimavanje, nasmeh, pravi, da se norca z njega delam, k se mu smejem. Če sem tiho, je zih kej narobe pr men; da sm se skregala s fantom, da je kej narobe v službi/doma...

 

zdej se videvamo poredko, skos jamra, ko se zadeva stopnjuje, mu reče, da zdej mam pa jst tega jamranja, pritoževanja dovolj, da sm se ga najedla in da grem - in pol tut grem (tko se vsaj mal brzda pr pritoževanju), sam spremenil se pa ni-in se tudi nkol ne bo. Pa ne jemlejm ga več tragično - zame enostavno ni kompetenten, ker skos vidi črnogledo, pesimistično, stalno v pričakovanju armaggedona (sodnega dne, k bo šlo vse v k.rac kokr on pravi)

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aaargh!

me zanima, ce bi me tkole spustil skoz, ce bi morala JAZ placat kej, mater!

k morte pa spljunt, se je pa izgubilo!

moja beseda proti vasi, pi*! :shuriken: :mad2: :bomb:

 

*

 

oprotsi Michelle, sem ti hotla kaksno spodbudno napisat, pa nisme v stanju za kulirat pa mehkobo in sprejemanje itd. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah te babice in stare mame..sem že enkrat zlila žolč čez svojo, tak da naum več.

Iste simptome ima tudi moja tašča. Je ženska tudi že 75 let stara, fantastično zgleda (moja starejša ima njen videz vsaj to dobro), zdrava ko dren, mora na holesterol pazit to pa tudi vse in potem kakšne vzganja..mater :vragec: :xx!: :xx!:

 

Je pa moja stara mati po novem v domu. In se naredila ful bogo, tako da ima totalno oskrbo, sta foter in mati bla pri njej pa se samo žalila. Da je mati moja kar v depro padla..eh ja..(razen sladkorne ji ni nič..ampak...za podjebavanje in lenobo ni zdravila).

 

Jaz se edino potrudim, da sem v glavnem tiho. Kar je bogami težko..ali pa se popolnoma izključim - kar je lahko - in kimam ko poslušam vse živo..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Napaka u sistem.

Tak se ne odhaja.

Se preprosto gre. Nič gledat nazaj.

Ker pa gledaš nazaj, ti ni za iti. Torej ne idi.

Ko bo čisto pravi čas, boš šla.

Pa nič se ne jezi..mene samo kljubovanje gor drži + vse ostalo.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdravo spet jaz, prosim ne mi vec pisat, še manj pa ne limajte mojih OS na forum, saj nc takega ni, ampak ne morem bit vec vezana na net pa hodit gor preverjat karkoli. Zbrisite me, da vas lahko tud jaz, sicer ne bom mogla opravit svojih obveznosti.

Pa ne zdaj spet hodit v profil pisat, ker bom morala laufat hodit nazaj gledat pa nazaj odpisat, pa bom beseda dala besedo pa, spet kaj tretjega, pa ...

Ne vec odgovarjat na tole tu, da ne bom tud tega morala preverjat!! Ne gre vec. Ne morem! danes je 4. dan mojega poslavljanja in naj vsaj nekaj opravim v miru in dokoncno. Še dusa rabi max 3 dni, da se od telesa odcepi, res ne vem, od kod naenkrat tolko vsega za zrihtat pa zjasnit pa .. ker mi pac nekaj not ne da miru, da morma bit tak radovedna pa nazaj skakat.

Srecno :palec:

 

Hej, kaj ti govoriš? Kam pa odhajaš? Takoj si premisli, če zapuščaš forum!...al kaj dogaja...al kako...zakwa neki bi kdo zapustil forum...hmmm...Ej, Mantis, nehi, prid na moj blogec pa tam musko poslušaj, pol se pa vrni sem... x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz bi Mantis že pogrešala. Predvsem njene analitične poste. Amapk če tako čuti....nimaš kaj. Mantis saj prideš nazaj...ne?
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja ste novejsi? x:o)x

 

xrolleyesx

 

vsake tolk namrec kdo z velkim pompom odhaja in to....

nc tacga, nc novga.

 

nehte zdej pisat, k bo "morala" mantis na vse to se spet odzivat. :vragec: x:px xDDx

 

Jo mantis, gud lak.. do zvecer al do kdaj? x;)x xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx x;)x

 

ja Mantis, dbest da se tko v dobrem duhu *poslavljas*. :vragec: x;)x

 

ampak res.

ja, seveda, take your time, mas prav, mors postekat prioritete....

itak se pa se weedmo. xupx

imej se najlepse! xrosex

 

Kok si nad ribja, ne mros verjet! x:Dx x:px x;)x

 

*sam na tegale pa res se mors! :vragec: xsingx x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ravno zato pa ne. Kaj bi se pretvarjala z neko drugo energy, ce je ne znam zivet drugacne sebe, kot pa sem.

O ja, bi me postekala:)

 

Saj nisem hotla te pozornosti--- samo opravicit se nekak, da me pac ni vec za vas oz. da vas ni vec zame. Imam pa koga v svojih mislih ali bolje receno v kakem svojem filmu, ampak to ni pomembno.

 

(vem da si kdo misli A še nisi sla?? x:Dx x:o)x no zdaj pa res grem, ker sem ze tud sebi tecna z vsem tem)

 

Bod fajn Mantis! Da bi vse uredila kot je treba in da ti ne bo težko pri tem, pač sprejmi vse kot del tega zakaj smo tuki. Srečno! xrainbowx xrosex

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj bos prisla nazaj, a ne da?! :sad: xrainbowx xrosex xyiyax

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dej, Mantis, nehi, no, mal si vzem oddiha od nas pa sam prebiraj, pol pa se lepo vrni in bo kjut x:px

 

Pa kwa je sploh to za eno sranje? Ko imaš vsega dovolj, se umakni, ni pa treba kar zapustit vsega, ane, ko sem prišel sem, si bila tu in, če nisem jaz odšel, ko bi lohk, zakwa neki bi ti? Saj je vse kul :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...