Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

:bomb: ...i'm so pissed off......#"#%¨"$¨&"%¨(/"&(¨%#&¨$#%¨$#&¨%"#/¨%#/(¨#%&/&¨#%

"$#¨%"$¨"&¨#%/¨#&(¨#&¨(#&(¨#&/¨%/¨%#/¨%#&"/(¨"&%/(

"#$$#¨"%¨"$¨&"%¨/"%¨/"&%¨/(#&¨(#/&()"/&¨()"&(&¨#(&"(¨(¨

#¨"#$%¨#$"&¨$%¨#¨/#&¨/("#&¨/(#&)(/¨)"#)¨/")¨"/)¨#)#/()#¨&

.............. :bomb: :bomb: :bomb:

sem popolnoma istega mnenje... f.... :bomb:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

jao, kaj si kompliciraš življenje. brezveze. pa saj te vidmo, slišimo, nooooo. xrolleyesx

 

predvidevam, da sem v t . i. "piko bandi".

kosmata in močna. super mačona. x:Dx svašta.

tupasta sem do amena. z mano se ne da ment. x^x sluzasta.

 

kot da ti ne vem kaj hočemo in smo bavbavi in se ne moreš zaštekat z nikomer. tvoj problem, če se tako počutiš. jamr jamr. :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

verjamem da tudi jaz tako izpadem, ma kakorkoli... :palec: jaz vem da me ne briga prav nič več, ker sem kdor čaka dočaka najela kredit.

 

jamrjamr

 

ne ne, pik banda je una zoprna, zlobna, spletkarska in pokvarjena. x;)x

čestitam za kredit upam, da tud stanovanje kmal in ne boš verjela da te berem in poskušam razumet kar napišeš, včasih se da prebrat kaj tud med vrsticam, kar sama želiš da se razbere...

ampak ne vem od kje tebi pik banda...

mah že veš, sama ugotavljam da je moje življenje ena sama zbloda in iluzija, da so moje misli in dojemanje eno, misli nekoga drugega pa nekaj drugega in bezveze je sklepat kaj kdo misli...

upam, da si dobila tolk kredita da se postaviš na noge

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojej...

niste vedno in ne vsi... najprej misliš u ku je ta fajn, pol se spremeni mnenje ob naslednjem postu.

 

verjamem da tudi jaz tako izpadem, ma kakorkoli... :palec: jaz vem da me ne briga prav nič več, ker sem kdor čaka dočaka najela kredit.

 

jamrjamr

 

ne ne, pik banda je una zoprna, zlobna, spletkarska in pokvarjena. x;)x

fajn! :palec: :palec:

http://th300.photobucket.com/albums/nn10/hidingthepain/th_ththgorgeous.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

malo bi FDV spreklela.

in svoje sošolce in prfokso.

človek se poškoduje, zvija, mu slabo, kri teče, pa noben ne vpraša, če si OK.

trmasta sem bla, pa sem pisala izpit z robcem okrog prstov ... niti bolečine nisem čutila ... bla na urgenci, kri spustili, prst sprepikali ... sem že OK, je mimo. se bo zacelilo.

tista prekleta vrata, ki kr butnejo preklinjam in sošolce tud, sram vas bodi!!!! egoisti brezobzirni. :xx!:

prfoxa tud sam buljila, ne bi me vprašala, če sem OK. OK, pač tak svet ... meni nič tebi nič, ko te jebe bi rekel moj brat. x:)x

kavbojke krvave popackane od sladoleda. x:Dx

počutim se ... ne povem ... sem povedala doktorju ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pogrešam te. x:Xx

 

 

Dragi prijatelj....neverjetno močno te pogrešam, tebe pa kar ni. Vem, premočno si želim tvojih besed. Skušam biti ravnodušna, pa mi ne gre najbolje. Ker me vseskozi spremlja kaj kar me spomni nate. Razumem te. Prej te nisem. Če se postavim v tvojo kožo bi reagirala enako, razumem kaj čutiš...

Pa sem preveč egoistična, da bi ti pokazala da vem kaj približno doživljaš...my bed,really.

Nikoli te ne bi mogla obsojati.Pa naj si storiš karkoli že. Rada te imam. Včasih se sprašujem, če je to sploh še zdravo...resno.

Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če komu ni jasno:

 

Lunina Črna luknja

Ta Forum je nekakšna "spovednica" na LN in ni nujno namenjen komentiranju. Je tudi odlagališče strahov in skrbi. Bodi iskren in VERJEMI v energijo. Ko negativna čustva "oddaš" v Črno luknjo, se jih s tem v resnici razbremeniš...

 

Eh...

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Larsy :palec:

 

(tud tam v eni drugi temi si mal skusala speljat temo, kakrsna naj bi bila :palec:)

 

Poglejte se! xrolleyesx

 

kok je radostnih smeskov (xokx :love: x^x xrosex xcheersx x8Dx)????? x?x xrolleyesx

v primerjavi z (xrolleyesx) : :V: :C: :xx!: x:((x :sori:

 

presnete polne riti!

 

tiste dve urci k zivimo na tem planetu, namest da bi rekl: hura k smo zivi!

boste 60 let se prtozval, k vam bo pa v zandjih minutah lajf stekel cez misli, si boste pa lohk rekl: ah kurc, prtozval sem se pa le. pa fajn k sem lucy1987 povedal/a svoje! x:o)x x:Dx

 

kamorkoli prides, ene kisle face, tezave, same jebene zrtve!

 

fak offfffff!

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...