Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Guest Mačona
res najlepša hvala za te spodbudne besede, mami. ravno to sem potrebovala, res.

da kak sem cele dneve doma, da itak nič ne delam in pol še za faks nič ne delam. odlično.

da če nimam namena narest mag. do konca, da naj pač povem.motivacijo si mi spravla na vrhunec.

čestitam ti. da mi cele dneve samo tečnariš. in mi zbujaš slabo vest. kot da nisem že sama jezna nase,

ker nimam kake pametne ideje za seminarske... ne potrebujem tega v tem trenutku, res ne.

česarkoli sem se lotila, sem dokončala. tak da res ne potrebujem vsak dan samo kritike in le kritike...

ker mi s tem nič ne pomagaš, kvečjemu delaš ravno obratno :V: :bomb:

ti le ne pusti, da ti kritika pride do živega ... mam jaz tud mamo, ki zna samo kritizirat ... delam si trdo kožo ...

kritike so itak izkrivljene ... in NEREALNE! ker so v ozadju neki motivi. :xx!: gnusi se mi tak folk.

 

saj se dobro zavedaš, da ti uspe vse, česar se lotiš. vse bo. x:)x

oddih v naravi. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mala, verjamem vate in vem da ti bo uspelo!

Tudi jaz, druidka!

 

Poznam to situcijo, samo ne s starši. Pa vseeno boli.

Ti le zaupaj sama vase in se poskušaj ne ozirati na take komentarje (težko je, vem).

Super si, upam, da veš, da si!

Pa še vedno si spacala te seminarske, tudi sedaj boš dobila idejo xwizardx

xsrcx xcrossfingx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fotr je reku, da bo nesu na pošto tist dan, k sm pisala v dvojčkih, da je poslal....

Se bom pozanimala...

Še zmer sem vse nardila, kar sem rekla...tko da bom tud temu prišla do dna...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

1. Recimo: Od zdej naprej sem čisto svobodna. Ujeti v današnjem svetu, sužnji zemlje, kar je lepo, sužnji v odnosih, kar je "recimo" tudi lahko lepo, sužnji v službi kar je najhuje, sužnji marketingu, kar je slabo, sužnji materializmu, kar je slabo, sužnji Gospodarjem, kar je lahko tudi lepo...

 

2. Recimo: Zakaj vse te potenciale, ki jih imaš v sebi in jih skrivaš ali zatiraš v sebi, ne spraviš ven. Probaj, naredi, in naredi kvalitetno. To si ti, to odraža tebe, izpolni se v življenju, da ti ne bo na stara leta žal, da bi lahko naredila še to, to in to. Ne, naredi in si daj priložnosti, izkoristi vsakdan, prosti čas, zmeraj se najde v vsaki stvari kanček veselja do nje in to pokaži.

 

3. Recimo: Hej, to praznino po izgubljeni ljubljeni osebi je treba poziotivno polniti, da se izpolnemo. Okradeni čustev s prevaro... hm, kaj pa tukaj naj rečem? hehe, ma kdo kak predlog? ;) No ja, važn, da je vlažn, al kako prvijo?

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

2. Recimo: Zakaj vse te potenciale, ki jih imaš v sebi in jih skrivaš ali zatiraš v sebi, ne spraviš ven. Probaj, naredi, in naredi kvalitetno. To si ti, to odraža tebe, izpolni se v življenju, da ti ne bo na stara leta žal, da bi lahko naredila še to, to in to. Ne, naredi in si daj priložnosti, izkoristi vsakdan, prosti čas, zmeraj se najde v vsaki stvari kanček veselja do nje in to pokaži.

 

 

SE POPOLNOMA STRINJAM S TEM. :palec:

 

S takim načinom razmišljanja se tudi sama prebijam naprej proti svojim ciljem, pri tem pa se zavedam, da moram tudi sedaj uživat v drobnih stvareh, ki mi lepšajo dneve, in ne samo čakat na dan, ko bom dosegla tisto kar si želim.

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

rada bi ti povedala rakec, da te mam tko rada.. da sploh ne morem nehat razmišljat o tebi.. žge me, srce mi bije sto na uro ko mislim nate.. da mi včerajšnji pogovor ni prav nič pomagal, da bi vsaj mal omimila mojo zaljubljenost.. ampak me je samo podžgal.. najrajš bi te ugrabila, pa odpeljala.. vendar ko razmišljam o najinem pogovoru, te zdaj razumem.. vem kaj potrebuješ in upam da boš to našel.. jaz bom potrebovala še veliko časa.. ko se bova ločila boš za vedno ostal v srcu.. nosila te bom s seboj saj te potrebujem, da preživim.. mislila bom nate, ko bom dosegala svoje cilje, se razvijala.. mislila bom nate, ko bom vesela in ko bom žalostna.. razveseljuje me dejstvo, da obstajaš.. nekdo s katerim bi lahko bila.. x:)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V bistvu sploh ne vem, zakaj me je tvoj odziv tok razočaru. Sej mi že celo življenje daješ vedet, da mi ne mislš nikol stat ob strani.

 

Sploh ne vem, zakaj se še trudm. Sej, mogoče bi blo pa res najbolš, da se odselim in denar rajš dajem za najemnino, kot za šolnino. Mi bo bolš v vsakem primeru.

 

sam to ti še povem, ko se odselim, nočem več nobenega od vaju videt!!! In če bom mela kdaj družino, vidva ne bosta del nje. Ker men nikol nista mogla pokazat, da sem del naše. Zakaj sta me sploh mela??? :xx!: :V: :C:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ikona :o|o: sej je dost lepih ;)

:vragec:

 

spet zatiskanje ochi pred dejstvom, da muce lovijo ptichke, pa mishke, pa metuljchke...pa sploh so najbl krvolochne domache zhivali

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...