Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

ikona :o|o: sej je dost lepih ;)

 

 

hehe sm že zamenal ;)

 

:vragec:

 

spet zatiskanje ochi pred dejstvom, da muce lovijo ptichke, pa mishke, pa metuljchke...pa sploh so najbl krvolochne domache zhivali

 

zlomk....tralala

 

ja no če ti tko mislš...

 

lahko noč vsem skupi že v naprej ;)

 

 

Iztok :wOOt:

 

P.S. sm ti že odgovoru audente tema moje sanje 2 :)

http://www.wizards.com/magic/images/whatcolor_isblue.jpgTake the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hočem ti povedat, da sm se zaljubla v tebe, in da mi velik pomeniš...ampak v tem ne vidim smisla. ko na mobitelu začne utripat tvoje ime, ko vidim tvoj klic, sem vesela, dan se takoj zdi lepši...pr tem pa se nekje globoko v meni zbudi tist glasek, ki me opomni, da sem že veliko prevečkrat nasedla tvojim besedam in obljubam...zakaj me ne izuči? kolegice mi govorijo naj te pozabim, naj ti ne verjamem več...močna sem vse do trenutka, dokler te ne zagledam ali ne slišim. takrat pozabim na vse slabe strani, na vse solzice, ki so že stekle po mojih ličkih zaradi tebe...pozabim na vse slabo. spustim te naprej v svoje življenje in spet se ponovi ista pesem- obljube, opravičila- vse kar je izrečeno, ampak nikoli izpolnjeno. ne vem, kako dolgo bom še zdržala...najverjetneje dokler spet ne zazvoni telefon in vidim da si ti tisti, ki me kliče...

:C: x:(x :V: :sad:

Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hočem ti povedat, da sm se zaljubla v tebe, in da mi velik pomeniš...ampak v tem ne vidim smisla. ko na mobitelu začne utripat tvoje ime, ko vidim tvoj klic, sem vesela, dan se takoj zdi lepši...pr tem pa se nekje globoko v meni zbudi tist glasek, ki me opomni, da sem že veliko prevečkrat nasedla tvojim besedam in obljubam...zakaj me ne izuči? kolegice mi govorijo naj te pozabim, naj ti ne verjamem več...močna sem vse do trenutka, dokler te ne zagledam ali ne slišim. takrat pozabim na vse slabe strani, na vse solzice, ki so že stekle po mojih ličkih zaradi tebe...pozabim na vse slabo. spustim te naprej v svoje življenje in spet se ponovi ista pesem- obljube, opravičila- vse kar je izrečeno, ampak nikoli izpolnjeno. ne vem, kako dolgo bom še zdržala...najverjetneje dokler spet ne zazvoni telefon in vidim da si ti tisti, ki me kliče...

:C: x:(x :V: :sad:

 

 

povej mu kaj čutiš.. v tem je smisel, verjemi.. zato, da bo tebi lažje.. zato, da bo njemu jasno.. mogoče pa on to že ve pa se igra s tabo.. kaj pa veš? zakaj bi trpela.. olajšaj si srce.. tko boš tud vedla, da si nardila vse.. izid je pa tak kot je, ne moreš spremenit, če on noče! :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

povej mu kaj čutiš.. v tem je smisel, verjemi.. zato, da bo tebi lažje.. zato, da bo njemu jasno.. mogoče pa on to že ve pa se igra s tabo.. kaj pa veš? zakaj bi trpela.. olajšaj si srce.. tko boš tud vedla, da si nardila vse.. izid je pa tak kot je, ne moreš spremenit, če on noče! :palec:

 

hvala za nasvet...poskušam, ampak je težko...pa enkrat bo že šlo. :sori:

Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona
The path that I'm walking,

I must go alone

I must take the baby steps 'til I'm full grown, full grown

Fairytales don't always have a happy ending, do they?

:o|o:

kdor hodi sam in pokončno, je močnejši kot kdorkoli. čeprav pozno ... je sigurno bolje kot sploh nikoli.

nisi sama. x;)x xsrcx

in pogumna si in močna. x;)x vedno bolj.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pr***ca, zakaj me moraš vedno razkurit in mi pokvarit dan!!! PA TAKO DOBRE VOLJE SEM BILA!!!

 

Kaj sem JAZ kriva, če nimaš pojma o življenju???

 

In zakaj moram vse jaz popravljat kar ti nisi sposobna napravit?!! In potem me še obtožiš da sem jaz kriva, kadar kaj uničiš? HAAALOOOO!!!!

 

P*zda, ma kaj si tako neumna al kaj?!!! Daj zamisli se malo nad sabo!!!

 

FUCK THE SISTEM! :bomb: :bomb: :bomb:

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pr***ca, zakaj me moraš vedno razkurit in mi pokvarit dan!!! PA TAKO DOBRE VOLJE SEM BILA!!!

 

Kaj sem JAZ kriva, če nimaš pojma o življenju???

 

In zakaj moram vse jaz popravljat kar ti nisi sposobna napravit?!! In potem me še obtožiš da sem jaz kriva, kadar kaj uničiš? HAAALOOOO!!!!

 

P*zda, ma kaj si tako neumna al kaj?!!! Daj zamisli se malo nad sabo!!!

 

FUCK THE SISTEM! :bomb: :bomb: :bomb:

take ljudi je treba sam odsekat iz svojega življenja :vio:

 

 

enga x:Xx za boljše počutje

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...