Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

pravi prijatelj je tisti, ki pride nazaj brez vprašanj, ki čaka da ga pokličeš nazaj, ki ve, da doživljaš trenutke, v keterih ga tud kam pošlješ ... in zagotovo lahko zatrdim da imam takšna prijateljstva...

 

neki za nekoga ki verjetno bere forum dej ne bodi otročji bemu sunce

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

i am on the verge of breakdown... moski hocem bit moski, bemu vam je lustn...BEMU pms!

... :mad2: :mad2: :nuke: :opica:

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

i am on the verge of breakdown... moski hocem bit moski, bemu vam je lustn...BEMU pms!

... :mad2: :mad2: :nuke: :opica:

:vragec:

 

mozhganou she ne transplantirajo....tko de pms ke do 45...pol pa itaQ mena pride... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ce bi kdo komu rad kaj povedal.....povedal ze povedal...samo kaj ko te slisijo, a ne poslusajo!!!!

 

zakaj bi te? :inocent:

 

povej kar misliš in pojdi naprej...ponavadi se na koncu izkaže , da vse kar želiš povedati se pravzaprav tiče tebe samega....

 

tvojih misli in dejanj in tvojih slabo postavljenih mej, do kod lahko kdo seže...

 

"včasih predaleč smo si

in včasih preblizu, da z nohti srce lahko

kdo doseže.....

 

prosto po Tonetu Pavčku

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ce bi kdo komu rad kaj povedal.....povedal ze povedal...samo kaj ko te slisijo, a ne poslusajo!!!!

hmmm, se tudi jaz zadnje čase tako počutim... Ampak dobro, se bom očitno morala naučiti bolj trdno postaviti zase in če mi ni, mi ni in ne kar nekaj pocat ter na hitro skenslati ljudi, ki tega ne spoštujejo. Ma, saj mi že kar gre, samo bi pa rada, da se to konča že enkrat in da bom na hitro znala poštimati tole, da me neposlušanje ne bo več obremenjevalo, ker bom vse DOVOLJ GLASNO IN NATANČNO POVEDALA.

Smešno, sem prav iz tega vzroka prišla sem, da tole napišem pa vidim, da me je že nekdo prehitel :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona
ja saj gre, samo enostavno me razjezijo ljudje, ki ne spoštujejo zasebnosti in bi kar vse nekaj po svoje in najbolje vejo, kaj je za druga "dobro". xrolleyesx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

 

:sorcerer:

xokkx :fiju:

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že drugič prestavljen sestanek :o|o: zdaj ga imam v ponedeljek. Bi rada, da je to že za mano. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

pa tema k bo odprta mora bit pod nujno jako cmerava

(zarad unih, k bi jim biu mogoche clo ushech...apak si ravn zarad cmeravosti same premisljo)

 

zlomk.....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Trebuh me boli za umret, če bom umrl v cvetu starosti, naj še kle povem,

Rad vas imam, vse, tut Safeto :sori:

Še kakšno zapoj prej, pa mogoče svetnik rataš.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...