Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

waw madonca, kak odziv, pa tok hitr! :vio:

ne, sej nism zato pisala, ker bi iskala kako pozornost pa tko, maš čisto prav vilamalina - ne potrebujem odobravanja (pa ne bom te s kolom ne x:Dx )...sam se mi zdi, da vsak človk, ko 1x nekaj razčisti pa tko, da tega ne rabi več

pisala sm zase pač, kr mi je tko še najlažji ven dat (čeprav, kot sm rekla, se zgubim nekak), sej kdo bi pa poslušal moje monologe, če se ufuram, lohk nakladam celo noč x:px (to pomen, da sam jst govorim nonstop x;)x )

sam mi je pa vseen lažji, ko vas tko preberem, pa mi daje neki upanja. tko da, mia, puško sm sicer že odvrgla, sam če me prime, se lahk bije tud goloroki boj :)

res je pač cela jeba, sej sm se več kot 10 let "uspešno" x:o)x izogibala problemom. ki pa itak ne izginejo kr tko, sami od sebe, in 1x se jasno na tak način mora končat. no men se je pač zdej kr naenkrat vse sesulo na glavo. sej vem, da naprej tko ne more več it, ne, če hočem bit zadovoljna sama s sabo pa srečna. konc koncev sm imela doma en tak primer, podoben... sm vidla, kako vse to zgleda, in si prisegla, da taka pa ne bom. no pa glih po tej poti stopam. oziroma zlo zlo blizu.

sam pa kr ne vem, kje se lotit, pa kako, pa pol pa še kr naprej odlašam pa se delam, da nč ni. kr ne vidim rešitve, pa se mi kar ne da. razpoloženje itak skače gor in dol, zdej si mislim, sej bo, sej zmorem, nekak bom že, pol se grem pa spet smilt sama seb x:Ix sploh ko se mi zdi, da neki pa sm že nardila, pa pol pride do ene situacije, jst pa spet čist po starem reagiram :sori: pa mi vse dol pade, ko vidm, da mam še tooooooooooooooooooolk dela :o|o:

jadajadajada... :zz:

že s tem, da si se začela s tem soočat, je prvi korak narejen....

bres skrbi, si prava fajterka in le počasi naprej :vio:

aja pa js verjamem in vem, da ti bo uspelo x^x

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem vesela in srečna in vse je spet v najlepšem redu.

pol si pa tole nekam zapish pa sprau, pa si preber takrat, k mogoche ne bo tko, da te spomne, da enkrat spet tko bo xsrcx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...