Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

pa noge narazn drzat, met zaprto goflo, zmer kimat k kj rece, pa nbenih izgovorov, da boli glava al pa, da mas menstro...

Tole pa res ni slabo. Poglejte se, polovica vas imam že na svoji stra in mi date prav. Uno ta drugo polovico bomo pa že zrihtal

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iskreno povedano me prav briga kaj si folk misli o meni ! :vragec: V glavnem ljudje govorijo, govorijo in samo govorijo, in tako mine življenje, sve u jednoj običnoj priči. Pa še verjamejo v tisto kar bluzijo. Vidimo se v drugem življenju, v kolikor preživite...
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bemu kakšen dan

uspela v solze spravit taščo.

niti nimam nekak hudo slabe vesti na račun tega

ta velka bila užaljena, ker bila tašča žalostna

dedc tudi nezadovoljen

edino ta mala rekla, da si tole ona zaslužila

itak pa to tamala rekla, ker tašča dala starejši keš, ta mali pa nič..tak da..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://i138.photobucket.com/albums/q271/LittleMurf/HUGS_001.jpg

 

Dobro, da sem red dnevi kupil novo zalogo krpic Vileda, da lahko sproti brišem, ko se ob temle prizoru od sreče topim. Mayan, nimam besed. Tako sem ganjen, da bom štorije o železnem zobu takoj izvzle iz svojega podpisa,

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem pa ze boljse volje in me je nemocni gnev zapustil, no tak, pa sem spet dobre volje

 

:vio:

 

fajn se mejte vsi xsrcx

 

Dvakratno dobre volje Mantis....sliši se kot praznik. Čas za oddih al neki tacga..... x:Dx :vragec: xsrcx

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oddih od tebe,mislis? x:Dx Nisi tako zanimiv x^x

aha, potem le nisi tako dobre volje x:Dx oddih od TEBE, bučmanka....

od tvojega stresanja lastnih tegob na druge, valda.....

pizda je ta ženska težka...

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Torej priznas, da sem zate tezka xg:Dx Ne vidis, da komaj cakam na to in cakam natanko na to : da zamorim taksne sorte tipom kot si ti : ne stresam pa jeze na folk na splosno, kot si me pravkar hotel zmanipulirat, da to pocnem oz. me predstaviti na ta nacin in prepricat še koga zraven x:o)x Glede tega se mal boljse potrudi

 

Kdo je tukaj torej bučmanec, ce niti tega doslej nisi sposoben skapirat,da mi je v zadoscenje, da te zjezim in ti moram celo sama povedat x^x

 

Najvecje cudo pa je to, da te ni (ker si tak klen pa super mozat in zazeljen mozakar) prav nic sram priznati tvoje omaganosti nad mojo nazarensko težo :switz: in da celo pizde kolnes poleg od sile :switz: Malo še bo treba trenirat :o|o: Saj grem rajsi, preden ne bos kolabiral za ekranom

 

ja mantis, popolnoma prav imaš....prav nič mi ni težko priznati da si težka, evo x:Dx

in res, le čudim se lahko kako mojstrsko znaš zamoriti, čeprav sem že marsikaj hudega vajen od predstavnic tvoje vrste.

Le tako naprej....če seveda to kar si doslej pokazala ni vse kar zmoreš, seveda.

Ampak meni se, zdi da so v tebi še skrite rezerve. x:Dx

Na koncu koncev si le ženska, kako že, boginja na tem planetu. Zihr zmoreš še kej.

Al pa tut ne, morda si uspela zamoriti tudi samo sebe.... x^x

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pizda je ta ženska težka...

x:Dx

 

x:px x;)x

 

Tebi se zdi resnicen, antoninus? :8):

 

~

 

sem hotla civknit v 'Pedofiliji', pa sem si premislila.

v bistvu lohk povem tu.

 

Dejte se v takih temah, ki so obcutljivejse (kot je recimo ta o pedofiliji ali teme v Zdravju in sploh vse resnejse, delikatnejse) izognit neslanostim in nebulozam.

al pa (pri)javite na urednistvo (moznost prijave je pri vsakem postu), vendar ne, ko nastane tega za 5 strani.

Nekaj je hec in tkole mal, chaskanje... vcas pa je neumestno, neokusno, zaljivo in skodljivo.

Dejmo met mal spostovanja! :palec:

 

~

 

Pa se nekaj: ce dajete razne linke, je primerno, da napisete, ZA KAJ GRE.

men se ne da kar klikat, zato k je to en izbor od enga. xrolleyesx

napish kwa bom vidla, kwa dobim tam, da mi nou za djabe oz. za brezveze komp zamrznil.

 

~

 

mejte se! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

x:px x;)x

 

Tebi se zdi resnicen, antoninus? :8):

 

~

 

sem hotla civknit v 'Pedofiliji', pa sem si premislila.

v bistvu lohk povem tu.

 

Dejte se v takih temah, ki so občutljivejše (kot je recimo ta o pedofiliji ali teme v Zdravju in sploh vse resnejse, delikatnejse) izognit neslanostim in nebulozam.

al pa (pri)javite na urednistvo (moznost prijave je pri vsakem postu), vendar ne, ko nastane tega za 5 strani.

Nekaj je hec in tkole mal, chaskanje... vcas pa je neumestno, neokusno, zaljivo in skodljivo.

Dejmo met mal spostovanja! :palec:

 

~

 

Pa se nekaj: ce dajete razne linke, je primerno, da napisete, ZA KAJ GRE.

men se ne da kar klikat, zato k je to en izbor od enga. xrolleyesx

napish kwa bom vidla, kwa dobim tam, da mi nou za djabe oz. za brezveze komp zamrznil.

 

~

 

mejte se! :palec:

x:Dx Ti tudi :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.... bos zal morala konkretno povedat, poimenovat, v tem primeru mene.

OK mantis, velja, bom! xDDx

 

toliko lazje, k vem, da vse preneses. :vragec: x:)x

 

Mislim da je vsakogar lazje nositi kot prenasati

mene pa ne. xDDx

mene je pa lazje prenasat kot nosit. x8Dx

zato k ce se me nos, se znam ful tezko nardit.. ce si klada, truplo, si tezji.

za razliko od tega pa znam svojo tezho drugim olajsat, tko da se delam lahkotnejsa. x^x

a ves da ni vse ena sama tezha. xDDx x;)x

no tko da se me pol nekak ipak da cist super prenasat... x:px

 

kdor zna, pac zna. xokx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

x:px x;)x

 

Tebi se zdi resnicen, antoninus? :8):

 

Na žalost pogosto opazim, da ljudje rajši skočijo na neko stvar, kot da bi vprašali, kaj sploh pomeni ali jo pač preprosto ignorirali. Seveda so pa tudi takšni, ki tega ne počnejo, pa čeprav v manjšini. x:)x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A se ti sploh zavedaš koliko ljudi je zaradi tebe prizadetih???

 

*

To ni bilo namenjeno mantis x!x Tisti že ve.

mantis men ni težka niti nič, jaz jo štekam x;)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haha tezka namerno :vragec: in ja, kdor to prizna, ta bo sele najebal ... še ne veš, kako, Zerkalo. Pri meni pa nema jamr jamr, je drug nacin za isto energijo. Prvi si zacel, ne pozabi. In dobil boš še svoje.Ne skrbi

 

Komaj čakam, Mantis, komaj čakam.....ti, ki praviš da ne daš rada, pa se takole ponujaš. x:Dx

Kul..... :palec: :vragec:

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...