Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Ja kaj ti pa je, :blink: x:Dx Se ti ne zdi otrocje, da se tak jezis in celo resno vzames vse to? Meni se zdi, da si direkt zelis tistih mojih rezerv :inocent: (ki jih definitivno imam, ki si jih tud edini skapiral), a se mi zdaj zdi, da si pravzaprav rad 'razjezen', samo da lahko pol lapas v tri krasne stvari, ki si jih domacim zenskam ne upas rect , pa ki jih nikomur nisi upal rect : samo sklepam, ker sam pravis, na kaksne hude da si naletel v zivljenju, jaz pa da sem baje tudi neka taka ne glih vredi . ocitno ce mi v prejsnjem postu nazaj nekje govoris, da bo boljse, ce se v spegl NE gledam :inocent:

Tako da ti ne bom ugodila z neko ekstra pozornostjo, ker mi je vse skup smesno, pa ker se pojdi take otrocariej z drugimi, no tako x^x Zdaj pa govori, kar ces in si misli, kar si ces. Še najmanj pa da bi ti dala xrolleyesx Evo, da si ne bos res mislil, da sem se ti kaj ponujala.

 

Ja, ja, tipično...najprej se ponujaš potem pa kao nič ne veš o tem...eh... :xx!:

Drgač pa, se ti ne zdi da je razlika med igrivostjo in otročarijami? Al si si tako zamorila

življenje, da zate tukaj ni več razlike? x:Dx

Glede na to, kaj sem pa kdaj v živo kakšni povedal, maš pa še srečo, da sem se zadnje čase umiril x;)x

Glede špegla pa....hotu sm ti povedat da se mej bolj rada...samo sebe, bučmanka....men si čist kul, si

vsaj strastna čeprav se razkokodakaš, če kdo pogleda tvoje perje....

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja v tvoji glavi sem taka pa taka :ermm: Nic pravzaprav nisem, ker ne bo priloznosti za spoznanje, kaka sem. Ne zate pa ne za druge, ker sem na forumu anonimna in bom tud ostala. x^x

Kokodakanje je pa tvoja ta priljubljena in veckrat omenjana beseda, tako da nic cudnega, ce s poudarjanjem te besede zavedes v logicno misljenje, da pac hoces tukaj tacati, spilati tezkega petelina in se prav nemarno po petelinje sopiriti xcivx Je menda še kje kaka še bolj bucmanska kura na forumu...

Najprej se ponujaš pa pol to zanikaš, potem praviš da mi ne nakloniš več

pozornosti pa vseeno poizkušaš najti kakšno šibko točko....da se ne mislim s tabo

spoznavat sem ti pa že zdavnaj povedal, pa še kar namiguješ na to....dej

se mal u roke vzem punca, saj bo šlo....pa če smo že pri kokodakanju, tukaj

bi lahko prihranila kar nekaj energije x:Dx

Sam kaj, ko bi si potem morala priznati da se potihem goniš, a ne.....sej

štekam, kdo pa ne bi bil nervozen v tvoji koži x:Dx

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tako da, za primerjavo z menoj, kaj sem se pa jaz nad tabo usajala, se pa zdaj le spomni, kdaj sem se spravljala nate al na tvoj seks pa tvoje kure - nikoli :o|o:

 

x:Dx x:Dx x:Dx sam ne se mi zdej še zjokat tuki no....se sam mal hecam :vragec:

pa res, le kdaj bi se ti uboga prijazna punčka spravljala name hahaha x:Dx

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ni boljsega, kot da v nekaj vlozis trud, pa da se ti obrestuje :vio: Najboljse je kramp v roke, lopate al knjige pa zvezke, kar je pac treba in ratuje.

Ne kadim 2 meseca in pol, pa zgleda, da tudi to ratuje :palec: In tak bo ostalo, ker sama hocem.

Konkretna je volja glavna. Zdaj lahko to prav zares res preizkusam iz tedna v teden. :vio: Pa cetud je v ozadju strah ali nelagodje, ko poleg mene kadijo zunaj, a cas vse prinese in vse odnese in bo tudi to odslo iz mene, da bom nezavedno lezla na cm blizu kadečih ljudi xsmx Ko bi vi vedli, kaksen svobodni filing je to, kak se pocutim nekak, prosta od te verige, čika. Jaz sem zmagovalka, nimam vec nobene vezanosti nanj.

Da bi vsem ratalo, ki se še borite xokx

:palec: čestitam za nič čikov!!

http://th300.photobucket.com/albums/nn10/hidingthepain/th_ththgorgeous.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In kaj je smesnega v tem, ce ga kdo po 10 letih koncno neha vlect xrolleyesx

Sem ze velikokrat skusala koncat.. zdaj mi je nakana koncno uspela.

nič. meni še ni in želim ti, da boš ohranila lepo navado.

Kar se tiče cigaret, seveda..... x:Dx

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tkole, zjutraj antibiotik 1000 mg, pa kapljice v obe usesi, pol pa se ene dodatne v desno uho,pol sluzba, tam zanimiv, pol domov, aerobika, tableti.zdej pa spet komaj cakam na kapljice.

 

po moje bom ostala brez sluha, pol pa k vragu vse. :C: :U:

 

ampak ne morem pa reci, da se ne ukvarjam sama s seboj. xg:Dx

 

i was warned, but i didnt listen. :ill:

 

 

mia

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

i was warned, but i didnt listen. :ill:

mia

 

no! a sm ti reku x^x a?a?a? x:Dx

dej plis mal med vrsticam ber x;)x

 

Jojoj ko bi vi vedli, kak je meni to hudo, ko bi tako rada nekaj rekla, pa bi izpadlo neotesano, zarad cesar moram tiho bit.Ampak tak rada bi rekla, no pa še marsikaj bi rada kaksno rekla, pa moram tiho bit, pa to je pravi stres vam recem x:o)x w:Iw :ermm:

 

men, k pa ni treba bit tih, pa loh kr povem, da na cajte bluziš k sto mater x:Dx

 

Kaj naj dam? :)

Nič ne dam.

 

Povedala bom pa enkrat na štiri oči. x:o)x

kolk pira pa rabiš za to? x:px x:Dx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aaaaaaaaaaaaaa

NE štekam, kako lahk en folk kr govori pa govori pa govori pa govori pa ...., pa čeprav nima kej povedat :xx!:

sam de se mi živce krawžla :vragec:

boga zahval, da se te janko ne lot x:px

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako lahko eni sploh živijo sami s sabo x?x :xx!:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako lahko eni sploh živijo sami s sabo x?x :xx!:

A nisva rekla, da se ne boš žrla zarad ene brezveznice, pa še daljnoročno je čist nepomembno. Potrata energije in časa, ukvarjanje z njo. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je res.

Ampak včasih se nam zdi kaj tako grdo in absurdno, da nam sploh ni jasno, kako je to mogoče. Pa kar ne moremo nehat misliti na to ali pa pride "v valovih".

Ni se pa vredno sekirati (za karkoli že gre) :palec:

Conti, drž se!

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...