Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

tega ti pa ne bom povedala, ker se mi zdi, da bi ti lahko podivjal ego. :vragec:

:vragec:

 

jst pa moj ego v krasni simbiozi

tko de ni panike

itaQ oba divja

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nosorog, tadej, nosowc, nosko ali kaj vse ti še rečejo...

 

Ne vem, kwa ste ga začel zdj s tem Tadejem srat. Še naprej nameravam bit nosorog.

 

:eek: očitno sem tudi jaz staknila demenco. se mi zdi, da bi me že zdavnaj moral preksrtit v nekoga drugega. mislim, to lahko opraviva tudi brez obreda pomakanja v vodo.

 

Valjda. Sam ti maš najbrž v mislih prekrstitev forumskega imena. Hvala Bogu. Valjda boš zbrala kkšnga, k si ga 'm celo jst zapomnu.

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tko ti drugi rečejo. jaz ti rečem kar nos, ker sem si ogledala tvojo sliko in se mi zdi tak vzdevek kar prav. potem bi jaz morala bit gofla :inocent: .

 

si mel take hude zahteve, pa sva se zmenila, da se sam odločiš in najdeš enega, ki se ti zdi primerno, pa si ga boš v stanju zapomnit.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tko ti drugi rečejo. jaz ti rečem kar nos, ker sem si ogledala tvojo sliko in se mi zdi tak vzdevek kar prav. potem bi jaz morala bit gofla :inocent: .

 

si mel take hude zahteve, pa sva se zmenila, da se sam odločiš in najdeš enega, ki se ti zdi primerno, pa si ga boš v stanju zapomnit.

 

Glede na to, da obožujem tvoj občasni obešenjaški humor, bi bla lohka Bunka. Glede na to, da si usekana, te pa še prosim, da greš v temo tehnično vprašanje in še ti pri Marsi podpreš mojo čudovito idejo.

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede na to, da obožujem tvoj občasni obešenjaški humor, bi bla lohka Bunka. Glede na to, da si usekana, te pa še prosim, da greš v temo tehnično vprašanje in še ti pri Marsi podpreš mojo čudovito idejo.

 

lalala

nisi prvi, ki bi mi rad nadel tako ime. samo tukaj pa nastopi en problem. v srednji šoli smo imeli prfokso, ki je v precej nadležnih trenutkih dekleta klicala bunka. bolj gobčen si bil, bolj je opletala s tem nadimkom. ta tetka mi ni bila najbolj po godu, ker ni bila pravična, zato se mi klicati tako ni. edino če misliš, da bom tako uspela preskočit kakšne svoje stare vzorce, blokade ali celo travme (a ni to eno in isto?!). če je pa temu tako in ima stvar za delovat, te pa lastnoročno peljem na pivo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz bila na obisku enkrat na Primorskem, pa me zazeblo do kosti, cel teden prihajala k sebi. Ni varjante, da bi imela rada burjo.

Hvala bogi, da je v Hazolah ni :palec:

Ja boš mogla pa mogoče na Štajersko prit :2src:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ves uno pravljico o dveh hcerah, 'dobri pa slabi'?

no k jo je burja vprasala, ker veter ma najrajs, je rekla, vsi so bedni, burja je pa najslabsa...

in to NI BIL PRAVILEN odgovor! x;)x

Pravilni je: vsi vetrovi so gud k shus. xokx (x;)x x:px)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx :palec:

 

mene je pa zadnjic skor odpihnil. x:o)x

pa mam vec k 50. x;)x

 

vetrovi! :D ;)

 

men je sel tud veter vcas totalno na jetra! Uno: :mad2:

prav klela sem ga...

pol sem pa 1x postekala nenadoma, da kok je to nadbedast! x:o)x

ker veter pac JE. xnckrivx

nimas kej.

pol sem si ga pa rajs za frenda ubodla.

recimo sem se peljala s kolesom, veter jasno v faco, in ko hocem ze zacet se pritozevat, *ugotovim*, da mi pravzaprav gladi gube! xokx

zracna vetrovna natur terapija. x8Dx

sam mogoc ne glih burja. x;)x x:Dx

mogoce boljs vseen kaksna blazja sapica... x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...