Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Ne, ni na enakem delovnem mestu kot jaz.

 

Slutim pa, da bo ona s svojimi sposobnostmi v bližnji prihodnosti izpolnjevala kriterije za odpust.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne, ni na enakem delovnem mestu kot jaz.

 

Slutim pa, da bo ona s svojimi sposobnostmi v bližnji prihodnosti izpolnjevala kriterije za odpust.

a ni to nch odvisn kashne ma joshke pa kolk ma shefou nad sabo

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne, ni na enakem delovnem mestu kot jaz.

 

Slutim pa, da bo ona s svojimi sposobnostmi v bližnji prihodnosti izpolnjevala kriterije za odpust.

ne, ne, ne, girly, zdej so drugače vrline inu vrednote zaželjene; zna bit, da bo ona napredovala, teb bojo pa zmanjšal plačo :sori:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne, ne, ne, girly, zdej so drugače vrline inu vrednote zaželjene; zna bit, da bo ona napredovala, teb bojo pa zmanjšal plačo :sori:

Tako je, za napredovanje potrebuješ visoko razmerje mehur/možgani.

 

PS To sem prebral v neki novodobni menedžerski bukvi.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona
moj sodelavec je zoprn, grd in moteč cepec z napihnjenih egom in nagravžnim parfumom. :vragec: moji sodelavki se strinjata, samo nobena mu ne upa povedat. x:Dx in mu tudi ne bo, i think.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Službo bi zamenjala.

 

Le pogumno!

 

Pred petimi meseci sem tudi sam tako razmišljal in se morda nekoliko prenaglil. No, zdaj mi kaže vse bolje. Tistih pet mesecev vmes je bilo pa zelo zanimivih, da mi je skoraj zmanjkalo vsega poguma.

 

Ampak drugače pač ni moglo biti.

 

Svetujem, da iščeš službo še preden odideš iz trenutne. x:Dx

 

 

moj sodelavec je zoprn, grd in moteč cepec z napihnjenih egom in nagravžnim parfumom. :vragec: moji sodelavki se strinjata, samo nobena mu ne upa povedat. x:Dx in mu tudi ne bo, i think.

 

Mačona, kaj če bi drugi ljudje brali naše misli in mi njihove? :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Službo bi zamenjala.

 

jest tut, pa je ne morem, ker sm na faksu..

 

Jaz tudi takoj :palec:

 

jaz tudi....

Hja, zgleda lah ustanovimo kar Društvo iskalcev novih služb x:Dx x:Dx ne poznam človeka, ki v teh časih ne išče nove službe (bodisi aktivno, bodisi zgolj razmišlja o tem). Sam klinc, k vsi sam kolobarimo...

 

Ja pismo...

Jaz pa iščem take, ki bi radi zamenjali službo!

aja :inocent:

Sam a nis ti mal daleč? SV SLO?

 

al sm jst razvajena.press x;)x

Me zanima, koliko bi nas upalo to dejansko povedat v oči osebi, ki nas moti.

Evo, priznam; jst zmer, brez dlake na jeziku, vsakemu povem v fris; morda tudi zaradi tega veljam za moteč element x8Dx x^x

Resnica pač boli xcivx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne poznam človeka, ki v teh časih ne išče nove službe (bodisi aktivno, bodisi zgolj razmišlja o tem). Sam klinc, k vsi sam kolobarimo...

 

Komot ga lohk spoznaš. Jst nikakor nebi hotel met kakšne druge službe. Za protiutež tvojmu društvu bom ustanovil društvo za tiste, ki so s svojim jobom zadovoljni.

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Komot ga lohk spoznaš. Jst nikakor nebi hotel met kakšne druge službe. Za protiutež tvojmu društvu bom ustanovil društvo za tiste, ki so s svojim jobom zadovoljni.

 

lalala

 

Z obzirom, da živiš nekje Nekomu/Nečemu za hrbtom, bo to zahtevnejši projekt, kot zgleda na prvo žogo :o|o:

Kot prvo, vse taprave čarovnice prisegamo na metlo, ne na neke lastniška prevozna sredstva; izjema je seveda javni prevoz, ker pa moram vsaj kolikotoliko normalna zgledat, se tako občasno poslužujem le-teh. x;)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gledam in iščem, verjemi. :) Danes namreč služba za nedoločen čas ne pomeni nič, sploh pa ne v šolstvu. Sem ta teden spoznala na lastne oči.

Poleg tega pa sem nezadovoljna, ker imam preveč časa. Od avtusta do oktobra preobremenjena, potem pa nimam kaj delat. In visim na netu. Se mora končat to.

 

Slabo je, če v službi nimaš kaj delat. Sliši se sicer smešno ampak tako je. Mene je mučilo, ker nisem imel dovolj zaposlenih možgančkov, ostalo je pa kar dobro klapalo. Škoda je vsakega neizkoriščenega potenciala v tebi, zato Mystica, potrpljenje, nekje te čaka super služba. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...