Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

x:Dx x:Dx x:Dx Pa zasut tudi? x;)x

Tud, tud, vsaj za nekaj časa... :)

 

 

:vragec:

 

rajsh ne

k nkol ne vesh kdaj jo prime....pa bo treba odkopavat.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

xDDx

http://th300.photobucket.com/albums/nn10/hidingthepain/th_ththgorgeous.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

počutim se kot ptič, ki je še pred kratkim stal na veji, pa ga je veter odpihnil tako, da se sicer še vedno oprijema veje, ampak z glavo navzdol. takšna pozicija mi ne ustreza in nimam moči se postavit v prvotno stanje.

:cry:

:vragec:

 

up side down.... xsmx

pr men to skos.... x:o)x x:)x x;)x

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

počutim se kot ptič, ki je še pred kratkim stal na veji, pa ga je veter odpihnil tako, da se sicer še vedno oprijema veje, ampak z glavo navzdol. takšna pozicija mi ne ustreza in nimam moči se postavit v prvotno stanje.

:cry:

 

poskusi poiskati drugo vejo x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

na uni strani zemlje je to neki chist vsakdanjega.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

ni takega smajla, ki bi ponazoril...

mal mi gre na živce, ker maš na nek način prav, pa ker sem se morala zarežat, pa ker se mi zdi, da se mi bo to vse skupaj zdela oslarija kmalu.

zdaj sem pa še vedno nekaj med patetična, razočarana in žalostna.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ni takega smajla, ki bi ponazoril...

mal mi gre na živce, ker maš na nek način prav, pa ker sem se morala zarežat, pa ker se mi zdi, da se mi bo to vse skupaj zdela oslarija kmalu.

zdaj sem pa še vedno nekaj med patetična, razočarana in žalostna.

:vragec:

 

eh dej

brezveze

k sama vesh de ni vredn

no ja....al je pa karmichno

slovenski prevod besede karma :

MASH KAR MASH....NIMASH KAR NIMASH

x:Xx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha, pol mam karmo, ampak je bolj prazna. še mal, pa bom mela vakuum v karmi. :vragec:

:vragec:

 

eni za dosego tega ceu lajf meditirajo.... x:o)x

srechnica.... :inocent:

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

upam, da boš dons tm, pa da se mi boš nasmehnu x:Dx

... ker v meni je ptica, ne reži ji kril,

pusti, da naj sama leta in izpoje nemir.

Veš, da rada sem sama in rada s teboj,

vedno kot selivka se vrnem ti domov ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za pol ure zdaj nisem imela dostopa do foruma. Mogoce bo slo zdaj.

 

Torej :

 

Vidim da ti mislis, da folk nujno rabi seks, pa da tisti, ki seksajo, so drugacni, so bolj popadljivi, jezljivi in taksni. In da je najhuje se vdati Sodomi in Gomori ali kaj vem cemu, vsakemu takemu, pri cemer bi ti kaj pasalo, ker je potem kriza, ko tega ne dobis, a se potreba javi.

 

Pa ti jaz povem, da NI nujno res. Nic nima veze to. Poleg tebe sem jaz tebi enaka, ne iscem ponoci nikogar. ne letam zunaj in ne grabim ljdi za riti, kdo da mi bo dal.

Samotno preziveta noc pri meni nima veze z mirom, sreco ali nesreco ali jezo.

 

Naj te skratka vznejevoljim, da ce nekdo spi sam, tako kot jaz ali recimo ti, da to ni jamstvo za lahko duso, srecno srce, mirne misli, srecne mozgane, zdravo telo ali kaj vem kaj vse pac eni verjamete in kar si ti obetas, prav tako, kot tudi ne verjamem nasemu sicer dobrosrcnemu zupniku, ki je sred britofa dne 1.11. izrekel, da pa mi, neporoceni smo angeli v nebesih in bomo tam angeli tudi takoj v resnici postali, umrli pa nebolece smrti. Bog daj za tole zadnjo, za drugo pa... kje je še to.

:vio:

Ljubko. :vio: Kaj vse bom še izvedel o sebi na tem forumu. Grem zdajle počasi zakjučit to samotno noč, da se bom lahko zbudil v samotno jutro. Nenavaden tale vaš župnik. Moral bi spodbujati rodnost, pa take klati. Mu pa tudi jaz želim, da se ni zmotil pri tistem zadnjem.

Lahko noč

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ante, zbrisi ta zapis :inocent: Jaz se s tabo nocem kregat!!! Saj nisem pisala o tebi!!! Sem ga spremenila. kaj pa tako noris, pa bi pocakal en cajt! Kaj si cele pol ure mene cakal, da bom odpisala na tvojo provokacijo :inocent: IIi kaka cast x8Dx

A zdaj se pa nočeš. :o|o: x:Dx Jutri se pa meni ne bo dalo....Sem mislil, da imava še kaj več skupnega kot to, da obema ni všeč Brad Pitt, pa še en špetir skup ne spraviva. Kakorkoli že, cool je...čast pa vedno od mene. xsrcx

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...