Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

vilamalinca, ti pa glavo gor!

to je ukaz :palec: xcivx

sem mela hitrostno okrevanje. od jeze do pomirjenosti. sicer ne vem, če sem zmagala, vem pa, da bom drugič raje tekmovala v kakšnem drugem "športu".

lega:

ista veja, vzporedno s tlemi, smer jug.

 

:vragec:

 

eni za dosego tega ceu lajf meditirajo.... x:o)x

srechnica.... :inocent:

 

zlomk....tralala

x^x

potem pa lahko še guru postanem. v še boljšem primeru ken-guru.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mantis, meni se ful tipov lepo nasmehne in mi govori, kako jim je všeč v moji družbi... samo ... sej veš ... si želim neki druzga .... allora tipi ... sej so zanimivi ... ma ... jim pustim njihove pravljice ... you know! x;)x xhypnox
http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislis da mam jaz denar za take stvari? Poleg tega pa nic kaj nisem jezna, ne vem zakaj bi bla?

Drugac pa ne, nikol se nisem znasala nad stvarmi fizicno, nad nikomer. Po moje, kdor je tega zmozen, ta je zmozen bit tud nasilen. Jaz pa se od vsega najbolj bojim nasilnosti. Pri drugih take lastnosti prav zares ne maram. Boksanje v vreco recimo pa zame ni nasilnost. In lahko snofas za vsakim mojim postom, me ne moti, snofaj ti kolkor ces.

 

A ti si pa ze vrgel(a)? :inocent:

 

nisem vrgel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona
včasih sem se fizično znašala nad stvarmi, ko sem bila kdaj močno besna in si nisem mogla pomagat. najbolj v puberteti. zdaj pa se nekako brzdam in probam ohladit ... OK, zadnje kar je bilo, je bilo, ko sem par mesecev nazaj vrgla pilico v tla, steklena je bila in se je zlomila. x:Ix :inocent: x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislis da mam jaz denar za take stvari? Poleg tega pa nic kaj nisem jezna, ne vem zakaj bi bla?

Drugac pa ne, nikol se nisem znasala nad stvarmi fizicno, nad nikomer. Po moje, kdor je tega zmozen, ta je zmozen bit tud nasilen. Jaz pa se od vsega najbolj bojim nasilnosti. Pri drugih take lastnosti prav zares ne maram. Boksanje v vreco recimo pa zame ni nasilnost. In lahko snofas za vsakim mojim postom, me ne moti, snofaj ti kolkor ces.

jaz sem se pa fizicno kar znasala, sam ne nad folkom, pac pa nad stvarmi. kar je nadbedast, priznam, saj je jasno, in tedaj seveda nisem razmisljala, kolk vsaka posamicna posoda, ..., ... stane al pa da nimam casha za novo. x:o)x

Nisem pa cez okna metala pa taksno, k ne bi hotla koga poskodovat.

k ce bi komp cez okn vrgla, lohk koga ubije, ce mu na glavo prileti.

 

ce pa kastrola riza prleti v steno, pa ni nobene posebne skode, razen da je totalen schtraufenpacht pol. x:Dx

 

uh tud jaz bi z najvecjim veseljem boxala v kako vreco kdaj. :vragec: xDDx x;)x

 

a ti si se tle, mantis? x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

am kaaaaj, očitno sm včer klele zamudila pestro dogajanje x:o)x jao mantis-kakšen temperament x:Dx pa da odgovorim - sicer je že malo izven konteksta - na tvoje začudenje nad mojim postom: želela sem, da se mi nasmehne. nič več in nič manj. kaj točno je tu čudno? nisem potrebovala njegovega nasmeha za lep večer, pač zaželela sem si ga. in ne, ne gre za nikakršno naslajanje nad neko lepoto, ob kateri bi se topila (lol, tudi meni niti približno ni všeč brad pitt), ampak za energijo, karizmo, simpatičnostjo x:)x fant mi je pač všeč (gre za znanca btw, ne za nekoga, ki ga samo 'gledam na daleč' lol) in ko se mi nasmehne, mi postane nerodno in zardim, počutim se lahko- všeč mi je ta občutek. glede na vse izgube, ki sem jih doživela v preteklem letu (smrti, razpad 4-letne zveze), si nisem mislila, da bom še kdaj tako čutila oz. sem spoznala, kako malo je potrebno, da razumeš, zakaj vsako jutro odpreš oči... ma še zmer mi ni čist jasno, čemu pojasnjujem, zakaj sem si zaželela nasmeh fanta, ki mi je všeč. pa končajmo s tem, da smo si različni (thank god!!) xsrcx

 

lp,

 

l

Popravljeno -> lenora

... ker v meni je ptica, ne reži ji kril,

pusti, da naj sama leta in izpoje nemir.

Veš, da rada sem sama in rada s teboj,

vedno kot selivka se vrnem ti domov ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ale, mi je vsec, ker nisi jezna, ceprav sem se spetirala pred casom nazaj... ampak samo casa za ful OS-anje pa res nimam, samo to je x:)x

 

Nimam razloga. Bodi max lepo, pa naj ti uspe uresničit vse svoje cilje in želje.

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bom kar tebe citirala, sploh ne ves, kako si me v dobro voljo spravla xokx Hvala x;)x Sem še tu, ja, saj ze grem w:Iw me caka ucenje pa delovni teden, nic ne bo casa..

 

No, za salo jemljem vse skup in kar tukaj odgovarjam vsem, nisem take sorte, no. Raje se recimo natelovadim do izcrpanosti, ce je ze kaj hudega, vmes se zajocem, ko neham, pa se stusiram s skoraj mrzlo-toplo in je boljse. Ce je ze kaj takega no xnckrivx je ze tud blo :inocent:

ne morem vsega odgovorit, ker delim PC... moram it... Fajn se imejte vsi :palec: :vio:

Ale, mi je vsec, ker nisi jezna, ceprav sem se spetirala pred casom nazaj... ampak samo casa za ful OS-anje pa res nimam, samo to je x:)x

Ne morem vec hodit gledat kaj ste napisali, ne se bat, nima me nihce zaklenjeno, ampak moj problem je, da pol pa ne morem dol s tega foruma, veste kak je to hudo, ce si tak odvisnik xsmx Joj kak je meni to nerodno, da moram stalno nazaj hodit gledat pa vas citat, ceprav sem se ze spet bila ne vem kolikic odlocila, da ne bom vec.

Cashy, kako mu je ratalo? po moje samo s celodnevno piflarijo :inocent: bog ti daj desetke, kjerkoli si ze, pa vsme ostlaim tud, pa vsem vec srece, kot je imate, pa vec dnarja pa vec zdravja, puste me, ne mi vec pisat, se ze spet opravicujem, jezus jaz sme taka pokora...

 

mantis, ti si ena taka neobrzdana pa raznolika duša, aneda xsmx

... ker v meni je ptica, ne reži ji kril,

pusti, da naj sama leta in izpoje nemir.

Veš, da rada sem sama in rada s teboj,

vedno kot selivka se vrnem ti domov ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne, ne spraviva, ker te jaz nocem presojat oz. sploh te nimam za kaj, ker nic ne vem, se mi pa zazdi iz ene same besede vcasih nekaj, mozno nepravilnega, ampak jaz pograbim xrolleyesx (zato pa zbrisi! Ker ce ne bos, se bos skoz spominjal, kaj sem rekla, pa bos skoz nesrecen zarad tega)

Tole je pa tako samo-kritično, da če se bom tega spominjal, nikdar ne bom nesrečen, ne glede na to, kaj bi lahko še rekla. xDDx

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moji prijatelji so na tisoč načinov spremenili moje omejitve v čudovite prednosti in mi omogočili,da hodim mirna in srečna v senci svojega prikrajšanja. x:o)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vse lepo in prav...in vsake oči majo svojga malarja....me pa res zanima mantis, kaj ti rada pogledaš....?...... x:)x

 

kar se mene tiče, rada pogledam vse kar je lepega (po mojih kriterijih jasno)....pa naj gre za tipa, tipico, predmete ki jih je izdelal ali kakorkoli oblikoval človek, naravo....pa še bi se kaj našlo........

 

 

drgač pa nimam nobenmu nč za povedat...vsaj tle ne..... xDDx .....razen mogoče: lnf je fajn..... :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jok...tole nima zveze s tem al mi je al mi ni jasno.....tisto "vsake oči majo svojga malarja" sem rekla v smislu naše, se pravi človeške različnosti.......vprašala sem pa zato, ker se spomnim sam enga opisa, ko si bla nad zadevo navdušena (teliček-ja sej si napisala da živali ).....u bistvu je šlo za čisto radovednost pa nč druzga....... x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tudi že čuda razbijala. Najprej ne, ker ne imela denarja in se mi vsakega kozarca zdelo škoda, pol pa me enkrat doma orng razpizdijo - ful kozarcev ostalo na mizi od nekih obiskov, pa samo zamahnem z roko in so že vsi bli na tleh. In smrtna tišina v momentu. Nihče se nič kregal več..od takrat dalje nikoli več nimam toliko vinskih kozarcev..ccc.

Tudi skleda je že letela po zraku, skozi okno pa nič - tudi, zaradi tega, da ne bi komu kaj na glavo priletelu - revežu nič krivemu. Še me toži kdo, pol pa mam drek..

 

Ko ste že pri gledanju moških fac - jaz pa vedno pogledam v oči. Moškega ali žensko - radovedno, da vidim kaj pravi duša.

No, mislim mantis, da bo takole - ko in če kdaj bo prišel kdo, ki ti bo in dišal in ti bo lep, pa še celo njegovi škrbasti zobje te naujo motli..pol si zmagala. Do ta čas, pa se boš spraševala kaj hudiča vidimo babnice v totih preklastih dedih, pa še kosmati in celi pikasti so.

Nič kregalna nisem - čisto praktična.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem se pa fizicno kar znasala, sam ne nad folkom, pac pa nad stvarmi. kar je nadbedast, priznam, saj je jasno, in tedaj seveda nisem razmisljala, kolk vsaka posamicna posoda, ..., ... stane al pa da nimam casha za novo. x:o)x

Jaz sem se danes fizično znesla nad stvarmi po dolgih letih - tokrat je trpela kopalnica - in sem ven prišla veliko bolj čista, kot če bi se ure tuširala. x:Dx x;)x

Včasih paše noret ....

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pred 6 leti sem spoznal punco ki je zbežala od doma; skregala se je z očetom in mu vrgla računalnik skozi okno...drugače čisto nežna dušica... kolikor sem jo spoznal v tistih parih urah druženja :vio:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.. ti bo lep, pa še celo njegovi škrbasti zobje te naujo motli..

:OO!: :icon15: :horro-cb: NI šans; jst se palim na lepe, zdrave, u iber negovane zobe (in kosmate noge, hihi) Če nista izpolnjena ta dva temeljna pogoja, me osebek ne zanima spljoh xrolleyesx

 

Sam nikol (še) nisem hodila niti z zobarjem, niti z ortodontom x:o)x tak da, če to bere kak zobar, ortodont :inocent:

 

:frog: :fool:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bemu,

dolg casa minil. w:Iw

jaz se vedno na tabletih, se zdaj t.i. maxitrol, za maksimalno trapaste bolezni, ki se mi porajajo v zadnjem casu.

bemu pa sluh!

aja, sam vid se pa boljsa.o ja, ta pa ja.

svetujem vsem, ki imajo dioptrijo, da se usmerijo v stanje vnetih sluhovdov.pomaga.vidim ko sokol.

 

:wOOt: x;)x

 

ocitno letos nc z gripo spet, sam kako slinavko lohka dobim pa oslovski kaselj, ostalo me sploh ne mara...

miss you sun... x:Xx

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bemu,

dolg casa minil. w:Iw

jaz se vedno na tabletih, se zdaj t.i. maxitrol, za maksimalno trapaste bolezni, ki se mi porajajo v zadnjem casu.

bemu pa sluh!

aja, sam vid se pa boljsa.o ja, ta pa ja.

svetujem vsem, ki imajo dioptrijo, da se usmerijo v stanje vnetih sluhovdov.pomaga.vidim ko sokol.

 

:wOOt: x;)x

 

ocitno letos nc z gripo spet, sam kako slinavko lohka dobim pa oslovski kaselj, ostalo me sploh ne mara...

miss you sun... x:Xx

Tole se pa bere kot Jeremija iz Alan Forda. xcrossfingx Za zdravje.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...