Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

:OO!: :icon15: :horro-cb: NI šans; jst se palim na lepe, zdrave, u iber negovane zobe (in kosmate noge, hihi) Če nista izpolnjena ta dva temeljna pogoja, me osebek ne zanima spljoh xrolleyesx

 

Sam nikol (še) nisem hodila niti z zobarjem, niti z ortodontom x:o)x tak da, če to bere kak zobar, ortodont :inocent:

 

:frog: :fool:

Jaz pa sem se mojemu gospodiču v prvo tako oring v oči zagledala, da total spregledala razbito zobovje :vio: (takrat bil še mlad in boks treniral, pa podaril zobovje v dobrodelne namene očitno:)).

No..saj to se je potem na srečo rešilo x:o)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer bi pa rada rekla, da mi grejo strahoto na živce vsi ti klici in naj me vrag, če se to tolkokratmora.

In ne mi rečt, da je ama nič nihče ne ve.. :vragec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma tu je na delu mars v scco in v 11. hiši.......mam toleranco in to konkretno....ko me pa kdo zajebe.....sploh ko je nož v hrbet.....pa ni poti več nazaj in taka oseba ni nič več kot pa človek, ki ga srečam na ulici xnckrivx

 

Ti si sigurno tudi ena od bolj strastnih tukaj;)

prej kaka ledena princeska, kot strastna x:Dx

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona
saj Mars v Škorpiji je itak hud in fajn udari, to da je v 11. hiši pa kaže na to, da je polje bojevanja predvsem prijateljstvo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uh, zoprn... :sori:

 

(*sam vcas pol vseen ni tok grozn, k si ze delal pa mas ze know how al pa clo ze vse izoblikovano, ze 1x ubesedeno - ce je recimo kaj za pisat, pa ti vseen pol vzame velik manj kot ko si sel prvic delat...

vem, k se mi vcas pr napovedi kej tacga zgodi)

 

xcrossfingx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakšn kreten sem jaoo.

nikol vec da ne vidm tega! :att:

 

resno mislim - sicer te zbenam x:px :vragec:

 

Pac pa hocm vidt to:

Še dobro, da ...

xokx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naj se vse vaše slabe sanje in misli ujamejo v "DREAMCATCHER". Indijanci že vejo. x;)x

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d4/Atrapasuenos.jpg/450px-Atrapasuenos.jpg

TO jaz nucam, da ne bom cele noči bežala pa padala pa take podobne oslarije :)

http://th300.photobucket.com/albums/nn10/hidingthepain/th_ththgorgeous.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

WTFFFFF!!! x:Ox

3 mape so mi kr zginle s kompa!! pa kr ni jih več, no! ok, za dve mi je vseen, ma v eni sm mela pa par sto fotk x:((x

a dej! :sori:

 

(ampak a si zihr? kako se lohk to kr zgodi? ko bi bla vsaj kaksna moznost da jih ipak najdes xcrossfingx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uau, danes sem spet razkačena in mi stvari niso jasne.

 

Kadar kupujem, kupujem stvari, ki so mi všeč in ne gledam na znamko oz. firmo. V bistvu nikoli nisem. Sem pa si letos kupila eno toplo jakno v Italiji za res preveč denarja. Je res, da je topla, pa še firma in lepa pa bla bla. Pa pogledam doma kje je bila ta jakna narejena. Firma je italijanska, roba pa narejena na kitajskem. MADE IN CHINA. O madona mi je bilo žal za denar, ki sem ga dala. Ne samo, da je ta jakna po moje vredna kakih 10 EUR če ne manj, lahko se vprašam tudi o kvaliteti jakne. Vsi vemo, da ima kitajska drugačno kulturo dela in dajo bolj na kvantiteto kot pa na kvaliteto.

 

Sem začela razmišljati, ali bi morali kupci malo racionalno razmišljati koliko je dejansko vredna in kvalitetna roba, ki jo kupujemo pod nekimi znanimi znamkami. Pa sem šla gledat v neko drugo firmo čevelj in tam vidim, da so čevlji narejeni v Albaniji, cena pa astronomska. Mah se ne splača....po mojem mišljenju....papa

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uau, danes sem spet razkačena in mi stvari niso jasne.

 

Kadar kupujem, kupujem stvari, ki so mi všeč in ne gledam na znamko oz. firmo. V bistvu nikoli nisem. Sem pa si letos kupila eno toplo jakno v Italiji za res preveč denarja. Je res, da je topla, pa še firma in lepa pa bla bla. Pa pogledam doma kje je bila ta jakna narejena. Firma je italijanska, roba pa narejena na kitajskem. MADE IN CHINA. O madona mi je bilo žal za denar, ki sem ga dala. Ne samo, da je ta jakna po moje vredna kakih 10 EUR če ne manj, lahko se vprašam tudi o kvaliteti jakne. Vsi vemo, da ima kitajska drugačno kulturo dela in dajo bolj na kvantiteto kot pa na kvaliteto.

 

Sem začela razmišljati, ali bi morali kupci malo racionalno razmišljati koliko je dejansko vredna in kvalitetna roba, ki jo kupujemo pod nekimi znanimi znamkami. Pa sem šla gledat v neko drugo firmo čevelj in tam vidim, da so čevlji narejeni v Albaniji, cena pa astronomska. Mah se ne splača....po mojem mišljenju....papa

 

:eek: Nacistka nemarna, da ne rečem še rasistka zraven! Te bojo že v roke dobil.

:vragec: A so zate Kitajci manj vredni od Italijanov?

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mene bolj kot cena pa kvaliteta zanima kolk stari otroci delajo te zadeve...ja očitno so Kitajski otroci manj vredni od italijanskih... pa zanimivo je koliko npr igrač njihovega porekla se umika iz trgovin..

tud pri nas v trgovini recimo raje kupijo zadeve slov. proizvajalcev oz. ne vzamejo vreče ampak dajo zadeve v nahrbtnik...zame to niso nikakršni čudaki

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mah ... jaz, če mi je oblačilo všeč, kuupim ... pa magari da piše made in Vietnam al pa kaj jst vem kje ...

Ni nujno, da je slabe kvalitete, če je narejeno na Kitajskem.

Nazadnje sem kupila žametne hlače od Wit Boy in so šle k vragu direkt po dveh mesecih. Toliko o kvaliteti.

no jst pa ne (in ne samo zaradi kvalitete)... sicer a si že slišala za two way ;) si mogoče pogledala dekleracijo na hlačah ;)

 

Marsa ane?

Nordika kako lahko nekoga označiš za nemarnega? ja vem, nisi tko mislila, pa mislila si bolj kao Kitajska revna država pa tolk ljudi pa tisti ubogi mali otročički...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Potem naj pa folk malo bolj pazi kaj in kako piše. Tudi jaz ne mislim dobsedno vsega kar vržem na forum, pa se me tako obravnava, kot da ja.
Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...