Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

saj ves da rada pretiravam. :8): xDDx

sej tud recem 1000 necesa, ko pa recimo vemo, da mislim s tem sam 997. x:px xDDx

 

ce je pa en dobr, pa itak za 3 zalezhe! xokx :vragec: x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj ves da rada pretiravam. :8): xDDx

sej tud recem 1000 necesa, ko pa recimo vemo, da mislim s tem sam 997. x:px xDDx

 

ce je pa en dobr, pa itak za 3 zalezhe! xokx :vragec: x;)x

 

Tole je blo zdele tako dvo(tro)umno, da bol ne bi mogl bit, lisica... x;)x x:Dx :vragec:

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa...

 

ma ja sem bil na pankrtih in ta lovšin je res en pozer na odru z enim pocen vinom skaku kao lejte....pankerrrrrr yeaggg....saj bi napisu cel spis če bi se mi dalo....

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zasavka - od mene mas ves zrak mozen!

se dihnem ne!

(kot zandjic v liftu, sem tko dihcala cist na plitko pa na tenckano, da ne bi onih kemij kej prevec globok v pljuca vlekla xDDx)

Marsa, hvala. Je že boljš, sam spihat se moram! :palec:

http://th300.photobucket.com/albums/nn10/hidingthepain/th_ththgorgeous.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Taužentkrat sm si že rekla, da ne smem in ne bom ničesar več pričakovala...od nikogar in ničesar. Pa me pol zmer kej preseneti xrolleyesx Razočarana sem, pa jezna, besna tut :mad2: ima me, da bi neky demolirala, uničla, speštala, zmečkala, stronirala, zbrisala, zradirala z obličja Zemlje :vragec:

 

... in da je mera polna, še najbolj sama nad sabo :vragec:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uh, pa je pasal vse to napisat, pa me je (mal) minila ideja (samo)uničenja, k zdej se mi pa skor ne da več...me včas hitr kej vrže, sam me tut hitr mine :o|o:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jp.

Zgubim zagon..pa si mislm "eh, ko vas šmirgla, to sploh NI bistevno v lajfu"

pa je mim x:o)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa kj sm tooook ______ ???? :vragec: kuhnske police, od gore vseh cistil, grem refleksno pucat z venišem? :eek: (sploh nevem kko se je znadju v kuhni oz. v rokah) cudn, da se namest mehcalca ne uporabm kr sampona za lase... itd... :o|o:

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona

hvala lepa, da mi nabijaš slabo vest, hvala lepa, da mi daješ vedeti, da sem zgolj še v finančno in vsakršno breme, hvala lepa, ker mi daješ moralno podporo na moji poti :vragec: , hvala lepa, ker si me sploh rodila. hvala lepa. hvala za življenje. vse, kar imam od tebe. vse in nič. največ.

 

cudn, da se namest mehcalca ne uporabm kr sampona za lase... itd... :o|o:

ali pa obratno. :wOOt:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

rada bi povedala......: pojdite mal pogledat v temo "postani sponzor luninega neta"......namesto da cvilite tle...... xcivx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aaaaaaaa

kira kretenka štorasta :o|o:

prej jedla testenine, si fajn velik čilija gor nadrobila

pol pa očitno ne dobro roke sprala

in si zdle z roko levo okico pomanla

peeeeečččččče :blackeye:

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nikoli ne boš vedel, kako zelo sem te ljubila in te še. Pa si vse skupaj zavrgel zaradi druge. Želim ti, da ti rata, da boš srečen, čeprav jaz nisem in trpim. Boj se le lastne karme, ki ti bo vrnila.
Love is my only point to be alive...love is my God
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona
prosim, da se naslednjič, ko ti bodo ven butnile tvoje mladostniške frustracije in boš imel bad day, ne zdiraš name kot govedo. in prosim, da me ne nadziraš več in me tretiraš kot odgovorno osebo. vsaj to. pa ne smili se sebi, bednik. mene kar pusti na miru. you don't have to talk to me. samo na miru me pusti in ne vtikaj se v moje življenje. :vragec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj nej dons s tabo počnem? ne spomnem se, kako gre to... tok udobneje je bit sam...

... ker v meni je ptica, ne reži ji kril,

pusti, da naj sama leta in izpoje nemir.

Veš, da rada sem sama in rada s teboj,

vedno kot selivka se vrnem ti domov ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...