Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

kdo je zihr.... Morda Danda Luna?

 

~

 

Stara, hocem ti rect, kaksna carica si in kok te spostujem! :medal:

Ob vsem zivljenjskem schtraufenpachtu, k ga mas, da mas tok energije pa da si se zraven tok poztrvovalna tud za druge, res svaka cast! :palec:

Saj ves, da jaz nisem za te *druzinske zadeve*, za razliko od tebe, ki si, in mi je to ful vsec pri tebi, tvoja ful lepa lastnost - to spostujem zelo in res se mi zdi lepo - sam jaz pac tega nimam. tega v seb, kar si ti od nekdaj mela - tole vso skrb pa to (klinc, nismo vsi ascendenti device xDDx x;)x)

Tako da ti res iskreno iz srca zelim vse najlepse v lajfu in predvsem zdravje, da bos lohk se dalje tok nasponana in - ostan taka kot si! xsrcx

Vse najboljse in najlepse in lepo praznuj! xrosex

Nc delat dons, sam zabavat se! xokx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dons pa spet en brezvezen dan...z obupnim vremenom...tko da Mistica če se ti dons še krega.....you are welcome!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dns se mi ne več. :)

 

***

 

Btw, sej ni blo men namenjeno ane da ne? :eek:

 

 

Komu pa....loteva se me čudno razpoloženje....ta vreme ma prevelik vpliv na moje počutje....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona
zberi se, pozabi na hladnost, ne oklevaj nooo, saj si pa ja Levinja, samo včasih pozabiš, da si. bolj kot Devica. :vragec: ma, i hate Sonce v Devici sometimes. xrolleyesx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zima je prav fajn x:px

 

 

Zima dons.....ni več zima, ampak en kup ene megle,vode na pol-mraza, sivega obzorja...zna bit tok depresivna,da je kdaj kr čudež da jo preživim!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej ne morem verjet!! Če bi jaz kaj takega naredila, bi se muhal 3 dni!!

 

jao!! kak otrok si!

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...