Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

:vragec: Bemu spam mail....Linda Phips mi samo za nekaj sto $ bojda lahko pove, how to make your penis hard as a rock. Ne bom odprl maila, razvidno je samo, da ima Afrika nekako prste vmes. Flavia Greene pa mi ponuja bojda nadvse ugoden popust pri nakupu viagre. Sango Madrigal in Hestia England prav tako dilata viagro. Udo Sapp mi pa sporoča samo, da je nekdo ali nekaj took off. Ken Butcher pravi: Hello express. Svašta. :xx!:

x:Dx :D :D

 

xyesx

ves kok jaz tega stafa dobim!!!!! :xx!:

k mamo pac www, javno pa to in cist vsaka jetra dobim, povprecno 100 na dan teh pizdarij!! x:o)x

enkrat mi je pa margaret thatcher al kera poslala nekaj hudega! x:px

 

~

 

js tud nc stekala onih koperfildov. :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx :D :D

 

xyesx

ves kok jaz tega stafa dobim!!!!! :xx!:

k mamo pac www, javno pa to in cist vsaka jetra dobim, povprecno 100 na dan teh pizdarij!! x:o)x

enkrat mi je pa margaret thatcher al kera poslala nekaj hudega! x:px

 

~

 

js tud nc stekala onih koperfildov. :8):

 

jes tut nawem kolk miljonou na usesorte loterijah zadeu, pa se jim sploh ne oglasim x^x

k sm pa hotu poslat na ameriško loterijo za zeleno karto, pa slovenije sploh niso poznal :xx!:

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jes tut nawem kolk miljonou na usesorte loterijah zadeu, pa se jim sploh ne oglasim x^x

ja jaz tud! :D :P

 

enkrat sem pa clo na finto padla x:o)x x:Ix in je blo v neko Opro povabilo in ne tok, da bi me zlo spet zanimal, pac pa nekak... kaj pa vem... sem mislila valjda, da prav po nekem kljucu hecnem da bi na hecno finto prisla v USA lohk - ker bi mi seveda placal karto - castnemu gostu. x:Dx

al kaj sem mislila... morda pa cist za stos, v smislu, kaj pa ce bi res kdaj blio kaj tacga, pa ne bi znala vec percepirat, pa bi v smeti zagnala kaj resnicno pomembnega (kot se mi je pravzaprav nekoc skoraj zgodilo.. sem na 1. pogled presodla da ni nic tacga).

K itak jih dobim direkt v delete folder k mam vse mozne filtre nastimane, sam so lisci in se dodatno jih v inbox dobivam.....

aja no s tisto opro! x:Dx

a nisem pol od tedaj dobivala se v vse lettermane pa one dr. phile al kaj povabila, jeduhi, so me nasl! :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nisi fer,to veš...ves čas zapravljaš le za to ,da bi me iritiral,vse poskušaš,da bi pokazal,da mi lahko škodiš....kao....pa mi ne moreš,ker

si lahko samo sama škodim idiot!

vendar vedno bolj spoznavam kako reven si v duši in koliko gneva je v tebi...koliko ti ves dnar pomeni in koliko

si pravzaprav že bolan v glavi. :sori:

ja sočustvujem s tvojo imbecilnostjo,čeprav me hočeš uničiti,oprostim ti,saj vendar ne veš kaj te čaka.

ne samo ,da nisi uspešen šef ,nisi niti uspešen človek in to samo zaradi revne duše ,ki jo zanemarjaš.....ne brini ,bo že prišlo za tabo in te butnilo en dan po glavi.....ni se mi treba s tabo boriti,odmaknila se bom od tvoje negativne energije ,ki kar vse zasenčuje tle okrog.....ti se pa mej z dnarjem

in posesivnostjo in s še marsičem ....srečno!

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najlepsa hvala vsem za vsa voscila, darila in poslane maile, sms-e.

na slednje nisem odgovorila, k.... sem se nekaj ustela, nisem pa hotla prek najdi.si posiljat.

Saj sem voscila, cetud ne vsakmu osebno, pa vsaj v mislih in tko. x:)x

potem ko sem pa koncno polnila kartico, je blo pa ze pase'. uni k so mi zameril, so mi itak ze. x:o)x

 

Skratka, HVALA vsem! xsrcx

 

~

 

Nadalje morm povedat, kok me blazno razveseli in pomirja, ko vidim oz. ugotovim, kako lepo zna laufat forum, kako dbest ste nekateri pravzaprav organizirani, pa cetudi novi, pa najdete nekatere teme, se vkljucite kot 'ta stari'. xokx

 

potem sem se vesela zarad starejsih clanov, ki vedno takoj priletijo s komentarji, linki, znanji, spodbudami in tako dalje. :medal:

Ce ne hvalim pa se zahvaljujem vsevprek, se ne pomeni, da ne opazim al da nisem hvalezna in vesela.

 

potem sem vesela, k se vecina 'novih' tok dobr vklop, vecina 'starih' pa je ipak na broju, pa ceprav ne civkamo vec tolk. x:)x

 

skratka, prav fino. x8Dx :palec:

 

to sm vam hotla povedat. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oprosti, vem da sem te prizadela. Vem, da potrebuješ čas za sebe. Dajem ti ga..... Iskreno in iz srca se ti še enkrat opravičujem! Naj mi tvoje srce oprosti! Ljubim te!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oprosti, vem da sem te prizadela. Vem, da potrebuješ čas za sebe. Dajem ti ga..... Iskreno in iz srca se ti še enkrat opravičujem! Naj mi tvoje srce oprosti! Ljubim te!!

 

 

:eek: xcivx to pa ne, otroc morjo met delo, pa čeprav sam gnoj s kupa na kup prelagajo, drgač ti bodo take ušpičl,kakor hitro ma človek mal cajta mu začnejo oslarije po glav "šopat" :vio:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js sm pa cist drugacna. x:o)x

 

Jaz tudi....pa še boljši ! x:o)x

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene tok jezi, k ljudje parkirajo, kamor se jim sprdne!!!!! :vragec: :vragec: :vragec:

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...