Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

In DRUGO : MAYITA in MAYAN mi gresta na zivce.....

 

Sam da mene ni vmes.... happy x:Dx x:o)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Life is short.

Break the rules,

Forgive quickly,

Kiss slowly,

Love truly,

Laugh uncontrollably,

And never regret anything that made you smile.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bejž bejž, to se je za smejat bolj :vragec: :inocent:

moja ikonca :o|o: :2src: x:px

Hot ikonca x:px

In ja xsmx

 

Ahhhhhhhhhhhh ja x:)x

 

Jaz sem spala predolgo, nič ne bom delala in poslušam Justina Timberlakea...

Poje...

that's okay baby 'cause in time you will find,

what goes around, goes around, goes around

comes all the way back around....

 

Fajn komadič.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stavrnik tam gor ali višja sila ... ali kkorkoli že te poimenujemo!

Ne morem verjeti, da to dopuščaš. Resno ...

Počasi izgubljam upanje in vero v to, da se vse zgodi z namenom.

 

POJDI K VRAGU!!!!!!!!!!!!!!!!

over and out :xx!:

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

Love is my only point to be alive...love is my God
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hočem še kakšen krof!! :vragec:

 

Men se sušijo.... noben noče jest. Ti sam uleti :vio:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole pa je bilo :palec: natančno opisano kako in zakaj...In sem se spomnila, da ena izmed mojih punc...pa res ne vem več katera...alergična na Hiconcil.

Ker pa pri nas na vso srečo in hvala bogi in vsem tam gori..pa naj ostane tak...ful malo antibiotikov jemljemo, sem to resnično pozabila...in če slučajno kdaj tole nucamo..pol dohtarci pač rečem, da froc alergičen..(da pa ne vem več katera pa hudo žalostno...ampak radi reda sta pol obe :vragec: )

 

Naj se ti torej zdravje nekak le porihta mantis.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne da se mi vec hodit po dezju, ce to ni ljubljana in ne grem proti domu,

:vragec:

 

lep pozdrav vsem. :2src: xsrcx xsrcx

mia

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Viš - tule si zadela rahlo mene. Ker jaz pa sem proti uporabi antibiotikov..če se jim le da odrečt.

Eno je, ko zbolijo otroci - potem smo mame čudne...otrokom pomagat...ni blem..antibiotik..pol pa deca zrastejo, da ni več take potrebe po antibiotikih. In pridno nabiramo zelišča...in odkar nabiramo zelišča, ne poznamo prehladov, kašljanja in vseh ostalih pripetij...do lanskega novembra, ko se v službi selili, jaz pa prešvoh oblečena bila in me položilo dobesedno s tem suhim kašljem za 2 meseca...žajbelj na koncu se mi zdi pomagal..pa da okrepila telo...deca pa dedc v glavnem zdravi.

Tudi nekih vnetij rodil nekak ne poznam, ker prisegam na termo zokne, debele štrample, hlače, ledvice skrite...tak, da če me zgrabi za švarc furo...se moram it najprej nekaj slečt, da ne bo komu minilo prej :2src: :2src: x:o)x

 

Ampak, logično, če ne gre drugače...boljše manjše zlo..normalno, kaj češ tole vlečt v nedogled...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
Mantis, zelim ti cimprejsnje okrevanje! (kljub temu, da si me na forumu ze fino kregala x:o)x) Drzi se punca in se ne pusti bakterijam!!! :palec: Popravljeno -> Kaur
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tudi jaz ti to zelim mantis x:Xx

***

sicer pa:

aaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAA

AAAAAAAAAAA

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

"##"$$"$"&%%"$%%"!'#%&'!%#'!%'&"'#$!'%('!&")(&!)#&)!('&"$'!&$'&"%&()(!#&()!)&)!&)!)&"W!"#$%&

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:icon15: :icon15: :icon15: :!!: :!!: :!!: :!!: :!!: :!!: :xx!: :xx!: :xx!: :icon18: :icon18: :icon18: :icon18:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ze s samo pravilno prehrano bi to razresila, kaj sele z bolj sproscenim zivljenjem - ampak do tega trenutno ne morem prit.

 

Tokrat sem si hud kaselj naredila sama s "preventivnim" uzivanjem sirupa s smrekovimi vrsicki s C vitaminom : ce necesa nisi potreben, potem tistega ne uzivat! Ker izzoves tocno tiste simptome. Ce si neumn, si pac neumen, oz. ce moras na svoji kozi sprobat, pa pac moras x:o)x Da preprecim lezanje, sem jedla sem 2 tedna Immunal, ces da preprecis prehlade!! In bi jih morala po vseh zakonih uzivanja zdravilnih zelisc, kar Imunal tudi je, izvlecki ameriskega slamnika, ki poveca stevilo levkocitov in nas naredi mocnejse proti infekcijam.

Zraven pa torej ta sirup, da bom (t a k r a t še zdrava) ja fino dihala in da bojo moji bronhiji kul kot morajo

bit x^x Malo morgen x:o)x Lih tako me je ujelo. Tisti, ki je skapiral homeopatijo, je zarad preskusanja kininovca (zdravila proti malariji) pri sebi izzval simptome malarije, ceprav je bil pri tem preskusu cist zdrav. Ne vem pa, kako se je resil. Glede na to, da kininovca ni smel vec. Nicesar prevec ni dobro, zmernosti manjka.

 

Zato pa - kakor komu odgovarja, vem pa dobro, da ko prestanem kak stres, spor, kaksne krike slisim kje, al pa sem zraven , da kdo z zivaljo grdo ravna, da mi v trenutku udari na zivce, se pravi nespecnost, hitro bitje srca in mehur itd. In tako bi rabla samo pomirilo oz. menjat druzbo, pa bi blo. In to tudi bom, jeseni. :vio:

mantiska :palec: , bolj sproscen nacin zivljenja xDDx ... ko bo tako nujno, bos nasla cas zase x;)x

 

glede Immunala, upam, da me Lek ne bo tozil x:o)x Echinaforce je dosti boljsi, isto am. slamnik, vendar izvlecek sveze rastline in ne posusene , sprobano :palec:

 

Glede homeopatije in kinina... samo nehal je jemati kinin in so simptomi izzveneli... zato pa gre pri homeopatiji, da jemljes remedijo, ki bi ti v zdravem stanju povzrocala simptome, ki jih imas, ko si bolan.... preverjeno :palec: xDDx

 

glede menjave sluzbe xupx xribax naj ti uspe ... pa tudi prehlad naj se cimprej spoka x^x ...

 

Mojca

 

Tudi nekih vnetij rodil nekak ne poznam, ker prisegam na termo zokne, debele štrample, hlače, ledvice skrite...tak, da če me zgrabi za švarc furo...se moram it najprej nekaj slečt, da ne bo komu minilo prej :2src: :2src: x:o)x

Ampak, logično, če ne gre drugače...boljše manjše zlo..normalno, kaj češ tole vlečt v nedogled...

Nat, sem se mogla nasmejat xDDx ... si te predstavljam, kako zadihtana si x:Dx ... ne se bat, tudi jaz sem rada v spodnji majci in vseh pritiklinah, da me ne zebe... ne razumem, kako lahko punce sredi zime kazejo popke v majcki, prek pa bunda :eek: ...

 

svarc fura :palec: xDDx ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tudi jaz ti to zelim mantis x:Xx

***

sicer pa:

aaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAA

AAAAAAAAAAA

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pčihhhhh

na zdrawje x:px

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...