Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

..se prav, da sta vi2 par in da je aakhut star 53 let??? :eek: x;)x

:vragec:

 

prvo kot prvo...sva par....ampak vsak zase....v svojem paru

drugo kot drugo.....jst NISM tooook star

tretje kot tretje....alianca mi je chist vshech sam je prevech punchkasta za moj okus....cheprou....prou zlo se je tut neb branu

in konchno kot konchno.....chist prehitr sklepash na podlagi premal podatkou chhist prevech

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj lahko ti kdo kaj po domače pove, ti kar vprašaj. Sam - neuradno - če trigoni pol laufa, če opozicija laufa ampak ful ovir na progi, če kvadrat pa so orng ovinki..če konjunkcija pa se ona dva zastopita skoraj brez besed. Ampak seveda če prava konjunkcija...s stricom saturnom bolj hlad..ja..pol pa res trojček..če uran čuden..

Mah...ja..

Nič spraševat najboljše.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

prvo kot prvo...sva par....ampak vsak zase....v svojem paru

drugo kot drugo.....jst NISM tooook star

tretje kot tretje....alianca mi je chist vshech sam je prevech punchkasta za moj okus....cheprou....prou zlo se je tut neb branu

in konchno kot konchno.....chist prehitr sklepash na podlagi premal podatkou chhist prevech

 

zlomk....tralala

 

iiii, punčkasta mi je reku :2src:

 

Ja, res je, Aakhut NI tolk star. (to je bistvo tlele) x:)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa nekomu sporočam, da sem zaljubljen pa srečen pa nagajiv pa vesel....pa da še kar nespim, pa da je vse tko kot mora biti!

 

AMEN!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
zdajle se moram skoncentrirat, da se ne bom zmedla, ker moram klicat, da pošljejo mojo kartoteko od nekod nekam drugam. madoniš sem že zdaj zmedena, se vidi. x:Dx dva tedna nazaj sem imela vse v glavi pripravljeno, kaj bom rekla, pripravljena sem bila na morebitna dodatna vprašanja, pa mi je vse izginilo. ujoj. ampak osebno več ne grem tja, ni cajta, pa itak smo zmenjeni, da pokličem ... ajdi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
ni blema, Mystica. pol nisem več hodila gledat v temo, pa nisem videla, da so že gospod prosili, naj zbrišem ... x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni pa bilo všeč tisto pisanje, ko pivo preveč v riti narekovalo tempo in misli v eter.

 

Ker pa imam merkurja v strelcu :2src: kar fini izgovor za vse moje šlampasto pojavljanje tule in begajoče misli in čudne ter popolnoma nepravilne besede, s totalnimi slovničnimi kolobacijima, ki jim niti povedi ne moremo rečt.

Hočem rečt, da me forum duhovnost na smrt dolgočasi, da se ga izognem, kot da bi vrag imel mlade, da vsa ta silna indijska imena, ki se tam pojavljajo name ne naredijo nobenega vtisa, jih preberem tako - prva ino zadnja črka - da se mi zdi neverjetno od kod ljudem toliko energije, da se spravijo prepričevat, da ta šri lanka ima prav, tvoj ošo pa nima prav, prav tako da je sakama šarilanka napisal, da smo ljudje..kaj vem kaj že.

Ne vem, če je bilo v mojih prvih letih udejstvovanja tukaj tako :eek: ali pa sem celo sama bila tako zelo silno zagreta, da tega nisem opazila.

 

Zdaj me je narava popolnoma spremenila. Ziher narava kriva. Ker postojim in uživam v meni ljubih zvokih, pa magari tole petje žage, ker nekdo pridno pripravlja drva za kurjavo, ker uživalsko stegnem noge in prepustim sončnim žarkom in vetru, da se poigrata z mojimi lasmi in uživam celo v mrazu, kadar je psu volja iti na lulanje..

Čudna sem ratala..in všeč sem si...tudi zato, ker uživam v vinogradkanju :eek: ker se pogovorim skoraj z vsakim trsom, vsakim drevesom, ker mačkonara pazita name v vrstah, pesjanar pa na vrhu hriba...mater sem zaščitena z vseh strani :palec:

Rada živim tako in ne morem razumeti, zakaj sem rabila toliko let, da sem se pustila prepričat, da grem ven iz mesta. Kako utesnjena in nesrečna sem tam bila vem zdaj, kadar moram kaj tja.

In zdaj dragi moji, je čas za spanje...ker pa me rado zebe, bom zelo seksi šla v pojstlo - s termo zokni na nogah in debelo haljo pod odejo dokler se ne zagrejem. Pa z mačkom, ki pa bo sicer protestno spal NA mojih nogah.. x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
zakaj na slovenskih spletnih straneh z glasbenimi besedili človek ne more najti besedil dobrih šansonjerjev? sam creap povsod ... :xx!: ali kako se tista angleška beseda napiše, ki so izgovori kreeeeeep, široki e in pomeni sranje? :vragec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsmx xsmx

Jaz bi pa nekak še sodeloval, sam pol ku..ca nič ne štekam, ne o čem govorijo, ne o čem se sploh prerekajo in v čem vidijo smisel le tega xcivx

Morm pa priznat, skrušeno da ne sežem niti do piščali(pa mislim na nožne),tukajšnjih pastirjev modrosti.

A tisti prvi del je zame mišljeno?

Aha :8): zate

ne..jaz tudi niti do nohtov ne:)))

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

to je vse posledica de niste niti tok chrni kokr mam jst chrnaga za nohti ampak ste bl farbe mesechnega (pa nima veze niti s prvim, niti z drugim krajcem, kaj shele s shchipom) perila

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx

 

EH KAJ SI DANES HODIM NA KURAC :xx!:

 

Uuu, bogato x:o)x

 

****

 

Spoznala sem tipa, ki je sicer zelo v redu, ampak je tako zelo sentimentalen in skos joka. Pri vsaki stvari pokaže, kako čuti. Joka od veselja, od skrbi, od sreče. Pa je precej starejši od mene. Sicer se mi je kul pogovarjat z njim, kadar je nejokajoče volje.... Pa tudi razumem sentimentalnost pa to...in cenim, da zna pokazat čustva. Ampak model totalno pretirava...

Pa precej je starejši kot jaz. A sem totalno grozna, ker se načrtno oddaljujem od njega? Komaj me je spoznal, še prijatelja nisva, pa mi cele dneve joka... PA NIČ TAKEGA SE MU NI ZGODILO!

NE vem no...

Slabo se počutim, ker mi gre na živce...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...