Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

mantis, po moje je tkole, ampak moja izkušnja oz. pogled...

ko živiš v dvoje se prilagajaš in ponavadi se nekdo oglasi pa pravi danes bova pa to in to pa uno... teb se pa ne da, ker bi delal popolnoma nekaj drugega in nastane prilagajanje... ampak to ne pomeni da ti je všeč, pač sodeluješ, tko kot mogoče nasprotna stran ne želi vedno it s teboj na sprehod ampak se prilagaja in dokle je prilagajanje in sprejemanje je kul, čeprav to ne počneš za največjim navdušenjem, pač počneš... najhujše je ko sam sebe slepiš in si govoriš kolk je fajn pa sva z lubijem vse pospravila, pa si je zaželel odlično kosilce ga je anredil, jst sem pa potem pomila goro posode, sej malce sem si res želela it ven jest pa imet dan zase ampak nič zato, mene ma lubi tko rad... pa med filmom, ki em je ful pritegnil se je dogovoril s frendom pa je ta pozvonil čez nekaj minut... ampak nič zato, je tko zlat... aja v bistvu mam čsito drugačno nedeljo kot sem si zamišljala, ampak moj dragi je nadvse zadovoljen tamle na kavču s pivičkom v rokah, jst pa zdej šibam likat, da ne bo godrnjal... a ni zlat?

vidiš tkole pa sjt dobim ošpice... aja opis je izmišljen... dokler pa v odnosu priznaš da tud kaj ne štima, pa da deluješ v dobro odnosa, je to zame zdrav odnos, ne pa da poslušaš, jst ga imam tko rada, popolnoma sem mu predana, nič mi ni težko, puf, čez en mesec pa izveš da je ušla z ljubimcem, aktrega ima pa res nadvse rada...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ha ha ha Mantis si me nasmejala zdajle.

 

Jaz pa prav uživam, ko z mojim skupi kaj ustvarjava, sva si tolk različna, da se lepo dopoplnjujeva, samo čist premalo časa si vzameva zato, pa prevečkrat živiva en mimo drugega, pa tko. Saj v bitvu zato, ker si jaz ne vzamem dost časa, pa velikokrat imam čisto druge interese, pa še mal se pokregava...ampak v bistvu se sploh premalo zavedava, kolk nama je fajn...... :vio:

 

Niič, grem jest ananas, ker očiščuje telo in duha, narezal ga je pa on, k meni se to res ne da delat :)

 

Mejte se :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Niič, grem jest ananas, ker očiščuje telo in duha

xokx

 

... glih sem napisala v napovedi kok da je koristen in priporocljiv ravno zdaj. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Mantis x:)x

ma mislim, da je pri nama bolj štos to, da ne en ne drugi ne uživava glih v pospravljanju (=sesanje+pomivanje) in je tole vsak drug teden cela muka se zmigat in naredit.. pa men se včasih še celo da, sam moram bit res sama pa imet mir pa muzko na ful dat pa po svoje stvar naredit..

ja, različne ideje kako naj bi stvar zgledala imava, jaz sem tlele bolj na izi, ''česar se ne vidi, tega tudi ni'' x:o)x se pravi prah, ki je pod postlo naj ostane pod postlo pa ne ga zbujat iz spanja in maltretirat s krpami, ker ga bo pol povsod polno :inocent: I. pa če se že loti, je temeljit u nulo in gre v mini detajlčke.. sam pol se pa hitro naveliča.. ali pa postane tečen, ker je kar naenkrat še predaleč do konca..

 

 

itak da je prilagajanje skoz pa ful za učit se.. saj to skoz govorim.. meni partnerstvo ni naravno stanje, definitivno nisem ženska, ki bom noro zaljubljeno naredila vse, da bo moj dragi zadovoljen.. ne likam, ker ne delam pač tega zase in tud zanj ne bom. ne sesam po tleh vsak dan, ker to nisem delala v svojem stanovanju pa ne vidim razloga zakaj bi zdaj. saj se to tud ne pričakuje od mene, samo, če pa bi.. pa ne bi tud noben rekel, da mi ni treba, a veš.. in ja, mam mal probleme na trenutke s temle dvojnim.. delat stvari tko, da ne bom delala proti sebi in zraven še delat tko, da bova oba zadovoljna..

 

meni se zdi pa najbolj pomembo pri temle zaključek.. da pride v mojo sobico in vzame mojga mačka v naročje in ga totalno hudo zmasira, da maček skor skup pada.. (ok.. tole je dobesedno, da ne bo kakih... x:o)x) medtem pa jaz omenim, da sem mal živčna ratala med najinim skupnim pospravljanjem.. in pol ugotoviva, da ja, sva se vmes še vsak s svojimi problemi ukvarjala pa noben ni bil čist za to, da bi dejansko pospravljal tist trenutek.. pol mi pa pride pomagat regrat spucat, ker se mi res ni dal xsrcx x:)x

 

včasih pa mal pizdim, ja.. sam ne dolg.. ker sva si res total različna pa rabiš kdaj mal časa, da greš čez tist ''grrrr, kok bi ga zdajle, ker ni tko, kot bi jaz''...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede sesanja. Ko bom velika in bogata, bom imela tole. x:o)x x:o)x

 

http://www.junior-eco.si/RoboCleaner3000.asp

:2src: kok pa hočejo met za to? tolk kot za en avto verjetn? a zna po stopnicah plezat?

''v zadnji fazi se tudi izprazni'' pol pa uno slikco pogledaš in zgleda, kot da najprej posesa, pol pa plune vse skup na sred sobe ven x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x sem poslala link I. na mail... 'tole si lahk za obletnico kupva' x:Dx x:o)x

 

hehe, si predstavljam mačka, kako bi se cel dan za sesalcem sprehajal in ga sumničavo gledal x:Dx x:Dx x:Dx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj je zdaj taka tisina, a vi pa se to ne bi sli al kaj,ce bi bli bli sami kot tele xrolleyesx

Lahko da sem tele al pa bik, sam takšnih zadev se pa ne bi šel.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.... apsolutno lepi zoPki :)

 

Bovsod sami bepci :vio: x:o)x

 

Rada bi mu povedala...

 

Idiot! Kreten! Debil! Sovražim te!! :vragec:

 

Evo, sem rekla :vio: BEPCI! x:o)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem pa ful uživala tisti dve leti, ko sem sama živela :inocent:

xDDx to so hecne zadeve.....

ponavad POL to ugotovis. x:o)x

oz. kakor imas, si zelis, da bi blo tisto nasprotno, potem pa ko tisto je, si pa zelis, da bi blo spet nasprotno. x:o)x x:px

ne vedno in ne vsi, seveda. je pa zelo pogosto.

 

zato "je treba" x;)x tko gledat, da uzivas v tistem, kar je, a ima pac to dobre (in slabe) plati, kajti vsaka zadeva ima svoj drugi pol. xyiyax :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vidim, da nimam samo jaz premalega postnega predala :fiju: :lol:

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx to so hecne zadeve.....

ponavad POL to ugotovis. x:o)x

oz. kakor imas, si zelis, da bi blo tisto nasprotno, potem pa ko tisto je, si pa zelis, da bi blo spet nasprotno. x:o)x x:px

ne vedno in ne vsi, seveda. je pa zelo pogosto.

 

zato "je treba" x;)x tko gledat, da uzivas v tistem, kar je, a ima pac to dobre (in slabe) plati, kajti vsaka zadeva ima svoj drugi pol. xyiyax :vio:

jp xyesx res je.

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za umazanijo ja....ne pa za celjenje ran....... x;)x

:D

 

...ne res ni fajn ta občutek.... :inocent:

jp, sam sept recem tko kot rpej:

vcas je kul, vcas pa ne.

pridt dam v prazn stanovanje je res lohk zlo osamljen obcutek, sam po 2. strani pa je dusec, ce kdo nate plane, prec k cm v flat nos pomolis. x;)x xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:D

jp, sam sept recem tko kot rpej:

vcas je kul, vcas pa ne.

pridt dam v prazn stanovanje je res lohk zlo osamljen obcutek, sam po 2. strani pa je dusec, ce kdo nate plane, prec k cm v flat nos pomolis. x;)x xDDx

 

 

Saj maš prav. Včasih bi bil človek rad sam, včasih, da kdo plane nanj.

Jaz se tolk poznam, da bi mi kaj hitro "dopizdilo" če bi blo nonstop prazno v stanovanju.

Mi je bolj všeč opcija, da smo takole kot smo, kadar ju mam pa dost, grem pa malo se ven pohladit...

 

Bl mi je tisto mem ( tuki sem mal nase jezna>)...da dajem tja energijo k je total BZ... :vragec:

Ja sama sebi si govorim, kura zmeššana xcivx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no men je dopizdlo k ni blo prazno. x:o)x

zdaj pa vcas mi dopizdi, k je (ko pac je).

sam si hitr recem oz. se spomnim, kako sem si zelela mal miru kdaj.

ti si lev, rabis *obcinstvo*, jaz pa rabim bl mir - razen vsake tolk mal schtraufenpachta. x:px x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za umazanijo ja....ne pa za celjenje ran....... x;)x

 

 

klarus ze ve, kaj sem mislil x;)x

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...