Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

1. Ne vem, a si reva al si neumen?

 

2. Če si nesposobna, prosim, daj odpoved.

 

3. Zate velja isto, kot za 2.

 

4. Zate tudi, malo bolj spoštuj ljudi okoli sebe.

 

5. Ti bi pa kr zdej neki, a ne?

 

6. Ti pa ... pih, men je tud vseen zdej, veš? Ampak imam občutek, da teb ne bo več vseen kmalu. Ne pol jokat.

 

Ma, še dobra 2 tedna, pa dam vse na off.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah, strelka, jaz se javim, ker glih razmišljam, kako mi lahko nekdo v afektu reče: če je vam vseeno, ker me vika, nam ni, to je mislil kao vsi people, katere sem jaz tej dotični osebi "podarila".. potem res ne vem več kje je dvojnost kot se šika... :)
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, saj sem se bolj vmešala kot ne. a če te ustnice srbijo, to pomeni to? nikol me še niso.. mene bolj dlani..

 

drgač pa lepo da se učimo še, men se zdiš prijazna oseba, zato brez pomislekov tebi napišem kaj spontanega. Tako :)

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jao.. RM.. že četrto tvojo knjigo začela brat in obupala, ker se mi zarad glupega dolgovezenja in ponavljanja in obračanja istopomenskih besed vrti v glavi in zgubi point vsa tvoja razgledanost in intelektualnost.. ker pač NE morem brat tega.. glihkar se zbudila spet :vragec:

in ne, ne grem se več, tole je bil zadnji poskus.

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seštevanje je blo tud. recimo te cukne ob 8 in petnajst na kazalcih na uri. je to bilo tri plus osem, je, enajst nekdo na J, ker je to enajsta številka v abecedi misli na tebe..

 

numerologija rulala from always..

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aaaaaaaaaaa!!!! http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a025.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/traurig/d015.gif

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Imam divji dopust. Komaj kaj preberem, zjutraj nad zgodaj vstajam :eek: :eek: a dolgo spanje planirala, ful na koncu po svetu kolovratim, živce kurim, sanjam besne sanje, mater..odklop sem hotla no..

Edino ponedeljek bil lep in tak prav dopustniški.

Zdaj pa pustim, da me non stop nek vrag preganja.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Imam divji dopust. Komaj kaj preberem, zjutraj nad zgodaj vstajam :eek: :eek: a dolgo spanje planirala, ful na koncu po svetu kolovratim, živce kurim, sanjam besne sanje, mater..odklop sem hotla no..

Edino ponedeljek bil lep in tak prav dopustniški.

Zdaj pa pustim, da me non stop nek vrag preganja.

jst mam pa drug teden dopust,sem planirala pobeg v naravo... pa s tem nič ne bo... upam, da mi uspe odklop. ej današnji dan še ni za odpis... naredi odklop... odloči se :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...kako si mogla rečt da lažem....prizadela si me !!!!!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jebeš zdrav futer, pa fajne misli

pol te pa avto rukne pa si zero koma nula

 

 

joj kak smo samo butasti vsi fkup :vragec: x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...No, ko so moji prijatelji umirali nisem šel pit pa dramit, tako pač je!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jao, koka... cel teden sem mela cajt, da bi doma rezervne ključe od motorja vzela.. pa itak, da sem pozabla in jih nisem.. tko da... očitno grem zdajle ponje, un gospod iz Zagorja, ki jutr pride pogledat, se ful resen sliši :inocent:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja x:o)x ne vem, en mal starejši gospod.. klical po tem, ko je stara mama dala oglas na Ognjišče, čeprav sem ji rekla, da to mal brezveze.. sam nima interneta, tko da drugač sploh ne bi vedel.

 

(oči rekel, da mi on jutri pripelje ključe, če bo treba.. fajn, se mi res ni dalo zdajle..)

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...