Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

bejbi...

ponavad od bratca pri kakih takih izpadih dobim sms, ki gre nekak tkole..

 

...u r beautiful and unique snowflake, me likes you anyway...

 

ti forwardiram kar tlele, ker nimam mobija x:Xx

 

(sam... ok, morš štekat humor od mojga bratca... je definitivno ful kjut in pozitivno mišljeno..)

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
ah, tole aprilsko vreme. prej sem laufala v samih nogavicah pobirat cote s štrika. zdaj pa zunaj veselo sonce žge. eh ... x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
kje je sonce?

mamico mu, nej pride še malo k nam no. :sori:

emmm, zdaj ni več. :vragec: črni oblaki so in veter, da bo hišo odneslo.

ja, jaz se tudi še zdaj sekiram zaradi enega mulca iz 1. razreda. xrolleyesx

 

xsrcx jebeš, kaj je kdo rekel. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
Pa sem se itak vedno bala vpitja moskih, nikol jih nism imela rada, nikol jih niti skusala razumeti, tako tuji so mi bili, pac, premocni.

nak. moč je v maternici. x^x x:Dx me smo močne, me. x:)x

 

V bistvu, če bi se sekirala kaj je kdo rekel, bi bila pa res ultra zafrustrirana.

Gre za to, da ne vem zakaj se vedno v bližini ene osebe počutim tko debilno bedno nikakva. :xx!: Po vseh teh letih ... govorim o eni prijateljici (ex), ki je bila zvezda vsepovsod, jaz pa njena vrla spremljevalka in alibi. Siva miš pač.

Saj pravim ... debilno. Niti ne upam povedat, sam tle povem :)

ja, jaz tudi .. še sanjam tu in tam prijateljico, ki sem ji v osnovni bila dobra za posojat cunje in prevoz mojih staršev v disko. tam me je pa pustila samo, ona pa s tipi naokoli. nikoli me klicala. jaz pa ko kužek komaj čakala, da jo slišim, vidim.

in ja, jaz sem se zraven nje počutila kot v senci. in zdaj ko jo sanjam, se zjutraj zbudim s čudnim občutkom. :xx!:

pa kaj. bila je Levinja. to pove vse. vedno v središču pozornosti. če ne bi imela mene kot oprodo, bi si poiskala pa drugo .. zbirala je namreč same take "povprečne" sošolke okoli sebe. pol, ko je "dobila" mene, ji druge niso bile več tako potrebne. :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
saj tisto verbalno ni najhuje. oz. niti ne besede same. pač pa ton izrečenih besed in mimika ob tem, ki ti pove VSE!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

verjetno smo šli vsi skozi to... men je bolj zanimivo to, da so mi te izkušnje dale možnost, da se spoznavam, da zavestno odkrivam v sebi kvalitete... verjemite mi, da deklica verjetno niti ni vedela, kaj počne s svojimi izjavami, ampak mene je njeno početje izoblikovalo v to kar sem... danes imava vsaka svoj lajf, jaz uživam v trenutkih, sem kar sem, ona pa živi svojo zgodbo. upam, da je našla svoj mir...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

ja, Mantis. si nisem upaala napisat :inocent: , da sem se začela režat, ko sem brala podčrtano besedilo.

pa takrat, ko me je nadlegoval sodelavec .. in si mi svetovala, naj zarjovem ko medved, pa ga bo odbilo ...

kake maš. znaš opisat, ja. x:Dx :palec:

 

he he. ta je pa kozoroginja :vragec:

meni niso znane kot neke, ki bi druge zasenčile. oz. one delajo svoje, so trde do sebe, ampak da bi bile kaj tekmovalne, da bi šle čez trupla, jaz nisem nikoli dobila občutka. Levinje pa ja. te nimajo nobenega občutka. te grejo čez trupla. :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
kaj veš, mogoče Saturn v Levu kje na MC ali ASC. ti si ravno tista generacija, ki ima Saturna v Levu, če se ne motim.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

Sonce na 13 ° Device. na ovnovi stopinji, haha. x:px x:Dx u, direkt na mojem Soncu. šit. x:Dx

ti jaz povem, da mam retro Merkur in Venero, še lepše, kot Saturn ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

ti si moja avtoriteta. x:Dx

 

ni hudega. retromerkurjevci postanemo z leti dobri psihologi, retrovenerini ubožčki pa plačujemo dolgove ljubezni.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

x:px :2src: x:Dx

 

vreme je čudno, polna Luna in čutim nek pritisk čuden. komaj čakam, da se spravim na vlak in ajd čao pod Pohorje. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Strašanski dan.. same neke čeri sem videla. Netoplina. In samost. Kot od zunaj nekje. In nezmožnost izražanja. Žrtev nerazumevanja. Mogoče ker je sonce v ovnu.. In tud energije nič. Mars vs. Mars I guess.. Al pa tale moja opozicija Saturna (bik) in Juptitra (sco.). Pravijo:blame it on the Moon al kaj. Saggitarius/Capricorn, aha - guillty you are, for going so deep..
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa saj nisem rekel, da je grozna, ali kaj takega...samo da lepa ravno ni, ne :fiju:

je pac..zanimiva x:Dx

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok, priznam...edino, kar se mi pri primorcih ni jasno, bi bil globlji pomen "mone" >_>

 

 

 

tadrugega pa iz dolocenih razlogov ne bom komentiral :fiju:

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...