Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

take se menda da kuhat, da je meso bolj mehko :fiju:

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hojhojhoj, me cancello mio vorro* a domani, l ultima. my boss really humpy.

odmah zrihtala.

 

bo žurka v panovcu.

 

x:)x e molto interessante come io mi facco la macchina d+more...plusso non mi piace quando fanno lo stesso a me! perche io lo faccio con la mente! ha un destinazione un scopo, non perche mi imbarazzo a certi posti ;) percio mi prendo la giustizia nelle mie mani, non sono felice adesso... in amore... che non c+e+...

 

astas un merd verde. x8Dx io lo capisco , pero... forse mi faccio l'illucinazione. :inocent:

 

 

 

 

 

 

non voglio soffrire.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem se pa zdle fajn nasmejala v temi Oh te zenske. :D

in ker sem bla eksplicitno naprosena oz. pobarana, da ne civkam not (kot zenska), zenska pa pac sem (kar pomen da moram cikvat xDDx), pa pac sem povem.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

na živce mi gre da se delaš da ni nič narobe, totalno me znerviraš ko se jaz derem nate ti pa nič....ne maram da si TOK POČASEN na živce mi greš s svojimi otročjimi forami.Ubija me ker si misliš da si tako popoln

 

SAM KAJ TO POMAGA ZA DOLOČEN TRENUTEK ŽE TO BI SE MOGLA FULL DRET DA BI BLO BOLŠE x8Dx

Popravljeno -> *tally*
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

samo se...ena napacna beseda, kretnja, pogled...danes...pa bom nekoga v celo ugriznil >_>

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Katera?

A sem sploh kaj pametnega napisala x:o)x Ponavadi ne x:Dx

Tam, kjer je bilo nekoga treba odrešiti bede, je mene že fajn jezik srbel, pa si po ti tko elegantno izpeljala, da sem se lahko samo na smeh držala zraven x:Dx x;)x

 

 

Aja pismu, jst naj bi zej že spala?!

Šibaaaam x;)x

... Say what you mean

And mean what you say ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa kaj je zdej to eno butasto obujanje spominovvvvvv :V: :!!:

to je sam stranski učinek retro merkurja....sej mine..... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hitro sem švignila v trgovino in prodajalka se je do mene obnašala skrajno neprimerno. Prav videlo se ji je, da ji nekaj ni prav. Živila je kar metala (banano imam stečkano), ko sem prosila za vrečko (pač jih nisem videla, ker so kar nekje), me je nahrulila, da jo moram sama vzeti, povrhu vsega me je pa še tikala (sicer nisem alergična na to, ampak tokrat je bila to pika na i).

Razumem, da ima vsak slab dan (vsi vemo, da jih imam tudi jaz), ampak niti na misel mi ne pride, da bi se tako obnašala v javnosti, v službi, v banki, kjerkoli.

Če ne zmore nekega normalnega odnosa (s tem ne mislim na pretirano prijaznost), naj si najde službo, kjer ne bo imela toliko opravka z ljudmi.

 

Če bi bila jaz eno pikico bolj zajebana, bi se pritožila.

 

Mimogrede, nekako bi razumela, če bi bila bila tudi jaz zoprna do nje. Sem se pa obnašala prijazno in po bontonu.

Naj gre v rit.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moja mesecna puppy bo večja od tie, in btw je bajebje mešanka z rotweillerom, mama pa se kliče pika in ima velika ušesa, velika pa 30cm-.

 

:eek:

 

moj ti bog... tia poskuša imeti odnos s tamalo.

 

...

 

ena smešna značilnost, tamala ima tako dolg in ozek jezik da me je prav pretreslo od strahu, ko sem ga prvič videla. na koncu pa ima okroglo pa malo širše...

 

 

...

 

ma je faca, bejba... :2src:

 

 

btw- včeraj sem dobila lekcijo, sm prespala pri ex-frendu, za poprejšnji masag, pa na koncu dobila 0. porko dijo. lekcija

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tale zadnja oddaja As ti tud not padu s Svetlano.. mah, sej sploh ne vem kako naj rečem, da nau sluzast..

kr mal na jok mi je šlo :vio:

 

 

(zvedla šele zanč, da sem tole zamudila in glihkar na netu celo pogledala.. )

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tale zadnja oddaja As ti tud not padu s Svetlano.. mah, sej sploh ne vem kako naj rečem, da nau sluzast..

kr mal na jok mi je šlo :vio:

 

 

(zvedla šele zanč, da sem tole zamudila in glihkar na netu celo pogledala.. )

kje? jst nič ne najdem, razn plačljive sorte :o|o:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...