Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

jst pa vse preberem! ker se zlo zanimam za modo, kaj je in, pa kaj je kdo rekel, kera ma novga tipa, na kratko - vse novice iz sveta slavnih :2src: pa kakšni nasveti za hujšat zmer prav pridejo, zraven lahk preberem pa še članek, naj se mam rada točno takšno, kot sem x:Dx

ja pa da ne pozabim, navodila kako zapeljat tipa - ker v tem sem ipak pravi štor x:Dx pa kaj delat pri seksu, da bom izpadla ko taprava tigrica v postelji x:px

:D :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne tebi x:Dx

 

jst pa vse preberem! ker se zlo zanimam za modo, kaj je in, pa kaj je kdo rekel, kera ma novga tipa, na kratko - vse novice iz sveta slavnih :2src: pa kakšni nasveti za hujšat zmer prav pridejo, zraven lahk preberem pa še članek, naj se mam rada točno takšno, kot sem x:Dx

ja pa da ne pozabim, navodila kako zapeljat tipa - ker v tem sem ipak pravi štor x:Dx pa kaj delat pri seksu, da bom izpadla ko taprava tigrica v postelji x:px

x:Dx x:Dx

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bemumilumater....stari ljudje majo prevec dopusta...

3 vikende zapored moram zato dezurat :vragec: :xx!: :vragec:

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

To pa najverjetneje drži, vedno se kaj najde xDDx

 

A to je full "grozn" al kaj xrolleyesx da tkole dramaticno... :o|o:

I knew it, just knew it!

Golazn me "na pijačo" vabila (to = pa beri u postlo), marš, svinje jedne, k popozdim do neba... :icon17: :icon17: :xx!: :xx!: :xx!: :icon17: :xx!: :xx!:NEEEEEEEE :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(globok vzdih). jaz bi tako grozno komu kaj povedal, pa so vsi več al manj na morju in mi je grozno dougčas :sori:

 

kisto piva, pa poslusam vse...po polovici mi bo itak ze vseeno x:Dx

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(globok vzdih). jaz bi tako grozno komu kaj povedal, pa so vsi več al manj na morju in mi je grozno dougčas :sori:

Nč ne jamri, se bo! x;)x

Raje izkoristi ta fraj cajt, pa kaj lepga počni!

Če se ti pogovarja ... jah, šment, včasih pride tko, da bi full bil nekje v družbi, pa ravno takrat vsi nekam poniknejo ...

Lahko pa izkoristiš ta cajt in npr. napišeš tiste maile, ki jih že 100let odlagaš oz.pokliči koga, ki ga že 100let nisi, prebereš kakšno bukvico, čez dan športaš, da se bo prej kot v 10-ih letih plezalo kot na uni fotkici, ki jo imaš v os... x:Dx ;)

 

 

Eh, sej vem, kar nekaj nakladam tja v tri dni ... ma ... ti samo potegni iz fraj cajta tisto taboljš kar lahko, pa bod happy kr je 100x bujš da ti cajt ostaja, kakor pa da ti ga vedno zmanjka za kaj luštnega naredit x;)x

 

 

Ajde, mej(te) se, grem jst

... Say what you mean

And mean what you say ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst pa tud brez piva xflirtx x:Dx

 

a tudi brez piva bi tilo vseeno? grda si.... :o|o:

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja pa povedla bi še to, da mi gre na k* če mi 3/4 funkcij foruma ne dela - ala poporavi (po pa niti svojih gluposti ne morem popedenat), najdi ...

pa full stvari ne vidm ...

:xx!: v glavnem!

 

 

 

 

 

 

 

Aja pa to, de se fajn mejte ane x;)x

... Say what you mean

And mean what you say ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

po obnasanju, mache...tisti vtis pa ostane, tudi ce je vid zamegljen x:Dx

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne, res ne morem biti več s tabo. Žal mi je. Presegel si vse meje. Nisem tako tolerantna, da bi prenašala tako obnašanje!

 

Hja, pa je spet konec nekega obdobja.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mich x:Xx

 

danes nekdo na forumu prenaša moje jamranje... se javno zahvaljujem za prenašanje mene in mojih težav... in javno pvovem, da najdem v vsem blatu tu svetle točke...

torej še ena osebica je, ki ne bere foruma ampak vseeno... verjetno ti v vsej utrujenosti, spopadanju s situacijo nisem pokazala kolk si me osrečila... vedela si da bi čakala na avtobus eno uro, pa si popokala sinka, prišla pome in me peljala domov...tebi ni treba razlagat, kaj pomeni takšen dan v službi ker te pač nadomeščam v porodniški... ampak sestrica mala, zelo vaju imam rada... vem da tega ne znam pokazat... ampak danes mi je poleg tega da si prišla pome srce zaigral še ob tem ko je mali nakazal da si želi k meni... prvič... in prvič sem v avtu ujela besedico teta.. in hvala tebi, ker me prenašaš tu na forumu...

ja kljub blatu najdem lepe stvari v lajfu x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...