Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

lahko pa zacnes druzinsko drevo sestavljat...mogoce ju kje najdes x;)x

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tam nekje sem brala, da bi radi eni na lotu zadeli x:o)x

 

ej, kar izvolite.... jst pa upam, da nikoli ne bom! (sej ne da me skrbi, ker ne igram tega x:Dx )

Pa bi te moralo, ker imaš enake možnosti kot igralci. xDDx

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

grem pospravlat.. ne se čudit, pejte luno gledat (pa ne une zunej :vragec: )

 

ja, ja... http://www.smiliedepot.com/smilies/tongue.gif

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa saj italijanscina je najlazji jezik.

io voglio mangiare. x8Dx xDDx cist simpl.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj jaz tud nc ne shizim.

sam sm se ucila vcas mal francoscine pa latinscine pa je italijanscina v primerjavi smesno lahka.

In tudi sicer, pac, saj se vid, po strukturi stavka itd.

nc kej blazno cajtov pa psoebnosti, zlo simple jezik, dejansko. preprost.

 

saj ne da jo znam... x:o)x

jaz se itak kar tko meshano menim, no anglescine res nekak ne razumejo najboljs, a se kej da tkole zment, sicer si pa pomagam z latinskimi besedami pa mal zablefiram oz. se mi nekak slis, pa je vcas clo prav. x:o)x xDDx

 

no sam po drugi strani pa je zlo simpaticen. tak.. kot italijani pac. xDDx

ma ke koza in z uno mimiko in tem, taka ropotala in to.

men so blizje kot spanci recimo, sicer (tud umetnisko pa tko - knjige, filmi, slikarstvo..., hrana)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz bi se je pa z veseljem naučila....grem zdajle v Umbrijo za par dni in mi je žal ker ne bom znala nič :o|o:

Mi je ful lepa taka....bazična. sem jo včasih malo znala, zdaj pa ne več. No, prodat me ne morejo, kaj manj pa lahko x;)x

se je bom naučila. enkrat. samo dobro jo znat je pa težko. ma 7 časov al kolko, vseeno...ampak je kot angleščina, kjer z malo daleč prideš. pri nemščini moraš že dosti znat, da spraviš nekaj skupaj...

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mi je ful lepa taka....bazična.

ja. :palec: xyesx

 

... k pa italjane zaslišem ... čao amore mijo x:o)x

js tud - ampak sam na morju. xDDx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lejpo.. juhu

 

vse preveč razmišljam da bi namesto morje si kupila fotoaparat in potem gor dajala slike, sam nekdo mi še mora pokazat kako in kaj..

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lejpo.. juhu

 

vse preveč razmišljam da bi namesto morje si kupila fotoaparat in potem gor dajala slike, sam nekdo mi še mora pokazat kako in kaj..

mal skrajšaš morje in malo spustiš kriterij pri fotoaparatu. mi bomo pa gledali in bomo veseli. ti boš pa preusmerila tok misli.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa je šov, nohtus :sad: xrolleyesx http://shrani.si/t/1e/k8/1xVfcA16/nohtus.jpg pa ni umeten, sam tok ..

 

da nisi ti kaka yakuza, pa je to spodletelo (spodletelo zato, ker drugace gre cel prst) izrazanje obzalovanja zaradi napake, ki si jo naredila? x:Dx

 

 

http://web.telia.com/~u31302275/images/avskur.jpg

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ko mi grejo na kurac holivudski filmi, ker tipi, tko lepo samski, kadarkol pridejo dam, pa majo zmer use pospraulen, pa mrzu pir u hladilniku...
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ko mi grejo na kurac holivudski filmi, ker tipi, tko lepo samski, kadarkol pridejo dam, pa majo zmer use pospraulen, pa mrzu pir u hladilniku...

sej z babam filmskimi je isto :vragec:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mantis, ne morem verjet, kok si romanticna! :eek:

in a je mozno, da tko nekak naivno razmisljas?

da je un en bil pr 19-ih in zdaj je pa vse prepozno in vse to?!

da je eden Pravi, ki pol ce ni pravi, je pa shtala. x:o)x

ampak saj to kaze na to, da zal ni bil Pravi - ce bi bil, bi blo drugac.

 

tako torej nc obupat pa takihle misli si tumbat, za lepe stvari ni nikoli prepozno!

Princ na konju pa se vcas izkaze za zhabo.

ker 'cilj' ni dosezen, lahko mashtash in si rpedstavljas, kaj si kao izgubila, kako *bi lahko bilo*.

vendar itak ne bi bilo in ni bilo.

edino kar je, je pa zdaj.

jutri pa je odvisen od zdaja, kot je zdaj odvisen od vceraja...

 

z drugimi besedami: spusti preteklost, ki je ne mors spremenit in nanjo ne vec vplivat, lahko pa spremenis ZDAJ sedanjost in z njo vplivas na prihodnost. to je edino kar lohk storis.

Objokovanje in ostajanje v preteklosti pa nam po drugi strani tudi omogoca nikamor se ne premaknit... duhovno lenobo pa to.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj.. jaz sem vedno tako romanticna... za vsako osebo, ne le tega fanta... Ta je v mojih oceh Clovek, koscke topline. Nikoli je ne vidim nikjer drugje v nobenem drugem moskem pogledu. NImam rada moskih. Celo bojim se jih. Njega pa se nisme bala, celo zelela sem si ga. To si zdaj upam govorit, pa ceprav sem totalno zavrta ko gre za moske. Ker sem pac zavrta. Imam pac Saturna v 8. hisi.

ne govori tako in ne skrivaj se za polozaje.

kaj zavrta? kaksna pa ces bit, kot sramezljiva, zadrzana itd - pac NEIZKUSENA ! To je logicno...

 

Marsa, hvala ti za ta post :palec: xsrcx

Saj sem si tud mislila, da tud zame mora nekdo prit, ker je pac VSAKOMUR nekdo prisel v zivljenju, vsem mojihm znancem in prijatlom za stalno. In nisme vec mislila na onega... vidla sem ga svoji glai pac kot nedogeljivega Edinega - zal je to odlocilo.

 

Ko drugi ni prisel, sem se tud potrudla malce poiskat, ce slucajno v kom kaj vidim, v nekih oceh tisto povezanost, kar iscem (skrita misel pa je bila, da bi to morda imela to za videti, pa ceprav je to " samo moski " x:o)x . In ta prevladujoca misel je ocitno odlocila o rezultatu, ze zacetno nespostovanje in torej nezaupanje. Tako da ..

ampak to je naivno in skodljivo, ker ti postavlja modele, ki niso realni.. ce mas par folka okol, ki so skup, je pac tko, oni majo pac tko. Ti zivis nenazadnje v drugacnih okoljih! Nikjer ne pise, kako bi mroal bit: in ce dve teti in 3 sosede in 3 strici in 2 prijateljici vse to imajo, ni nujno, da imajo VSI tako....

 

Tko so te ideje o enem rpavem vcas clo skodljive, zato k pol se clovk ufura da je to blo ze to, nekaj iz preteklosti, in potem pestuje to.

A ne steka absurda - da NI moglo bit pravo, sicer bi blo. x:o)x

 

saj vem da je tole tecno za marsikoga... Ker zadnje case vse od tranztitnega Neptuna v sekstilu na natalni jupiter (ki ga mam v 5.hisi) ljubim jezusa, ceprav je moski in v njem vidim Ljubezen totalno sprejemanje brez vsake obsodbe in totalno nefizicnost, saj bi me lahko prizadela, imam lahko vsaj logicno upanje, da bi zaradi ljubezni do Njega morda posredno tudi v zemeljskem moskem znala cutit blizino, ljubezen in vse, kar sledi.

sem vidla (da se bl simpatizoras zadnje case in to je cist lepo...) sam rabmo tud kontakte - cloveske, odnose, druzbo zensk, druzbo moskih, vse...)

Ja, lahko ti pa pomaga da te ljubezen napolni in 'ko jo nosis v sebi, jo vedno tudi srecas'. xDDx

 

ti nimas s cim primerjat pr seb (in pac primerjas z drugimi), pa se nimas na kej opreti itd.

saj te stekam.....

in tud cist prav je, da imas visoka merila, sam...... vseen naj bodo karseda *realna* (vsaj pribl. x;)x), ker sicer si razocaran znova in znova v lajfu...

 

scasoma, ko postajas zrelejsi in starejsi, postajas tud bolj pretkan, vec ves, vec (tud nehote) manipuliras, bolj si zahteven itd. - kar ne pomaga k sproscenosti in spontanosti... a postanejo tvoje zahteve se visje in te to se bolj oddaljuje od drugih. ti se mors pa zblizat z drugimi in ne oddaljit od njih.

 

v realnem zivljenju princu na belem konju vcas smrdi iz ust in pusca nogavice okol, morda pusca spokrov skoljke odprt ali se clo kaj hujsega itd.

Princ, v sanjski podobi, pa je sam podoba - ni stvaren clovek, iz mesa in krvi....

In ko to pr seb sprejmes, lohk tud pr drugem. Ti mas pa do sebe dost nikakav odnos, v bistvu (v smislu da se ne cenis in da nimas dobre samopodobe), a si kontradiktorna: po eni strani si kao samozadostna, ne rabis decev, naj jih nekaj gleda, v bistvu se jih bojis (kar tud sama pravis), jim ne zaupas itd., sam po 2. strani pa se ti ocitno vseen zdi, da bi pa prav zares lahko bila izpolnjena le v partnerstvu oz. skozi partnerja....

 

In bolj si odrivas od sebe vse (kar ne klapa s tvojo nerealno rpedstavo, nerealno tud zato, ker nimas teh izkusenj in imas pac neke predstave o tem, ki se pa skoraj nikol ne izpolnejo, v RL), no bolj ko odrivas, bolj si jih odrinla. Logicn.

 

Tko da ISKANJE, CAKANJE tistega Pravega se nikoli ne obnese.

Pravi je oni, ki je ze kar tu (in ne ki je bil tu ali bo tu).

seveda mas lahko predstavo in vizijo, kaj v odnosu pricakujes in kaj si pravzaprav zelis, vendar se ni kul prevec zapict v te predstave.

 

 

Trdim pa, da se mora Last one borit! xsrcbumx

Bluzis mal.... stekam, spodbujas da nej folk sledi svoji zelji, svojim ciljem itd.

sam - kaj pa ce on noce in ga ne zanima?

a ni to v bistvu nadlezno?

 

predstavljaj si, da delas kot bejbisiterka recimo in bi kr en k teb prisel pa rekel: ejj, midva sva si usojena, sem sledil svojim cutom itd.

In ce ti ne bi bil vsec - kaj bi naredila?

Bi mu rekla: o fino, ce pa tko cutis, pol pa ze mros bit tisti pravi. x:o)x

najbrz si mrota bit oba vsec in vcas je impulzivno vedenje lahko uspesno oz. pripelje do zelenih ciljev, pogosto pa ne, ce pa je nekdo tak tip cloveka (in mi ne vemo, kaksen tip cloveka je Viktor), pa ga mroda lahko to celo odbije.

 

In jaz sem tako pogosto storila, sledila impulzu - pa ti povem, da ne bi nc zamudila (ce ne bi). x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SAJ TO JE TO... ON KADAR SE SREČAVA ME NIKOLI NE IZPUSTI IZ OČI...POGLED MI NAMENI TAK,DA NE ZNAM RUZGA K RDEČA POSTAT IN V TLA POGLEDAT... RES LEP POGLED....NE VEM KAJ NAJ SI MISLIM...KO PA ŽE POZABIM NA NEJGA,MI SPET PRIDE S TISTIM POGLEDOM...SPET NA ISTEM....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha sem sla prevec v eno smer, kul k si pojasnila. :palec:

ma ja, saj te stekam (kolkr te pac lohk x:o)x x:)x)..

 

sam ne govori, da so leta problem al pa kej. se nikol niso bla, odvisno je pa tud, kako gledas oz. kdo gleda. xDDx

 

~

 

ja, saj jaz tud menim, jasno, da je tisti *pravi*, s katerim si lohk tud ti pravi. pravi zase (da si tak kot si) in pravi zanj.

 

ce je pa enostransko, pa naj vsakdo presodi, ce je zanj pravo. x;)x

 

malo spogledovanja in vcasih celo dejanska mocna zaljubljenost pa se ne pomenita, da je nekdo, ki nam je vsec na prvi pogled, prava oseba za karkoli skupnega v lajfu.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...