Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

nisi kot VIllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... :lol: heeeeeeeeeeeepl guys, en mi teži versus pošta, ne bom nikoli več vzpostavljala kontakte po osih. x8Dx krepo si lasti lastninske pravice do mojega osebnega prostora, ma bejži v kurac.

 

šta ti sad fali đebile? šta? nemaš li kuću, preseravaš se tražiš novu. dal te ko tuče tamo? tuće te! garantiram. misliš da si voljen, e nisi,. tebe niko živ ne voli. barem ja ne.

 

znaš kako je to, kad se oizvališ si već ople, jer svi radi sexaju, zte ni časa, jer si gologuz i plešast. nema časa zate nijedna od nas.

 

mi moram preživeti, krepo, štekaj že enkrat. šta se uvaljuješ u leglo, pizda ti materna, rušiš kuće id omove, sebičnjak pederasti. ko ti vjeruje? možeš mi naslikati i mišelu fajfer, kar se mene tiče, ...smo si na jasnem. jaz sem na njeni strani.

 

upam da ji barem žderež platiš.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lahko narediš 1000 dobrih stvari in eno neumnost in ravno po tej neumnosti se te bodo zapomnili. :o|o:

gotovo........sam zato, ker odstopa iz povprečja........ x^x x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vrli tipi torej zmer nasmejani, nikol ne jamrajo :vio:

 

nö, mi samo bentimo x^x

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
pi*ko mater, po*ukani insekti, je*o vas mater!!!!! :mad2: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dbk se zmišljuje x;)x

 

kar je res, je res in NI laz :o|o:

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne provociraj x;)x ker ves, da lahko rezis, rencis, praskas ali karkoli...pa bos na koncu se vedno kratko potregnila x:px x:Dx

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a v čem tekmujeva slučajno, al kaj podobnega?

 

ne vem, ce je zapisano tekmovalnemu duhu (v senci prihajajocih OI, mogoce), ampak vedno znova hoces dokazat, da moras met zadnjo besedo, ce ne druga :D :P :D

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a veš, to mi postaja že mal blesavo. te "zadnje besede" maš ti v glavi, ne jst, zato jih ne men podtikat. pač odgovorim na post, če mi tko paše, če mi ne, pa ne. to je vse. za dokazovat nimam pa prav ničesar.

 

Kakšne debate na moj komentar x:Dx

 

1. po moje sem čisto upravičeno napisal, da gre za eno samo jamranje. Če bi bila tema vredna svojega imena, bi kdo napisal še kaj drugega,..ne samo jamranje ala: "presneti komarji!!" Lahko kdo trdi, da ni res?

2. tema moški kontra ženske (in obratno) je že odprta.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ko ste ze pri komarjih, tako sem zlobna da vpadam v temo, ampak to pa moram napisati:

imam cca 25 pikov od najrazlicnejsih komarjev moznih:, izanskih, ljubljanskih, bruseljskih, piranskih...

ponoci se zbujam in se praskam

to ti je hudic!

help!?

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, pač, nekdo komentira, in debata se razvije, tko al drugače.

ne mi rečt, da si prebral vseh 437 strani te teme? x:o)x in ni čist nič zgrešen naslov. sem lahk prideš povedat, karkoli te teži. če ti gredo na kurac komarji, so pa komarji. in?

ni odprta za neke resne debate.

in če pride tu do debate (če se temu sploh lahk tko reče) moški vs. ženska, se lahk to komot tud tle govori. je pa itak sam par zajebantskih postov, tko da wtf? lol.

 

Ja no. Kakorkoli. Pa naj bo jamralnica zaradi mene. x:Dx

V bistvu sem ciljal na to, da se še kaj drugega pove, ne pa sam kako je hudo, pa kako te je nekdo razjezil.

 

Zdaj sem pa še jaz na vrsti:

Kak je to hudo, ker je ta tema eno samo jamranje!! :vragec:

 

ko ste ze pri komarjih, tako sem zlobna da vpadam v temo, ampak to pa moram napisati:

imam cca 25 pikov od najrazlicnejsih komarjev moznih:, izanskih, ljubljanskih, bruseljskih, piranskih...

ponoci se zbujam in se praskam

to ti je hudic!

help!?

 

Pojdi v Bauhaus ali kako tako trgovino in si kupi mrežo, ki jo enostavno prilepiš na notranjo stran okna. Komarje, ki so že notri, pa poišči in se znesi nad njimi, da daš lekcijo vsem, ki bi jim še padlo na pamet, da pridejo v tvojo spalnico.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:px

 

sm dons ze drugic tle pa se obakrat kr mal pozabavam. xDDx

 

men je ze itak hecna ta tema: vcas k jo zagledam med 'novimi objavami', mi je tok hecn, k je takle smesko :angry: al kaksn. x:o)x x:Dx

 

k da mas nujno, ce mas za povedat nekomu nekaj, jezno. x:o)x x:px xcivx

 

Kaj pa ce hocm povedat: madonca kok ste vsi fajn, kok je res vse super! :D ;)

 

cisti outsider. :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

HUG,

ma nimam v spalnici komarjev, ampaj so zunaj in vsi gredo name ...

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

HUG,

ma nimam v spalnici komarjev, ampaj so zunaj in vsi gredo name ...

 

Si iz Lj? Nič, preselit se! x:Dx :vragec:

 

Aja, pa še to,..komarji ne pikajo vseh ljudi enako. Maš extra fajn kri (za njihov okus). Te zavohajo še sosedovi. x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nism čist zihr... a ni ta tema nadaljevanje une, ki jo je odprl akhuut, ker se je folk pričkal na vse pretege?

in se mi zdi čist kul, da je, in ko bi se najraj zdrl na koga, se lahk prideš namest tega zdret sem. konc koncev je tud v črni luknji. prevladujejo jezni, besni, zamorjeni komentarji, vem pa, da so tud obratni, da se je prišlo sem izrazit tud veselje, navdušenje pa tako. in potem je pa bilo čudenje, oh, da kako se lahk pride človk veselit semkaj (v črno luknjo), ker da je namenjena "negativnim" komentarjem.

 

pa tud, k je una tema, česa ne maramo, pa je kr laufala. ko sm pa odprla "kaj imamo radi", pa ni bilo glih navala in je hitr zamrla.

očitno mamo bolj za dat iz sebe, kaj nas moti. in?

a je to nujno jamranje? ja, je, če sklepaš, da je človk sam to, kar vidiš po parih postih na forumu.

 

Uau,..kako sem danes aktiven v tej temi!

 

Ma saj je OK. Pač črna luknja. Mogoče sem se prenaglil in je to mesto, ki je namenjeno negativni energiji. Bom moral spokat od tu, da se ne nalezem česa. x:Dx

 

Sicer pa eni lahko dajejo ven kolikor hočejo, pa ne bo zmanjkalo. Še v navado ti pride,..madona! x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...