Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

s r a n j e

 

:xx!:

 

En naj mi odmontira glavo, prosim.

 

 

Kaj pa je narobe s tvojo glavo???

 

 

hmmm sovražim Grosuplje :xx!: :xx!: :xx!:

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dan, x8Dx

cisto neumestno pisem sem,ker delam sto na sat, namrec mi je padla varianta ucenja 2 uri pilatesa, ima katera/i izkusnje s tem... x?x

 

okolica ljubljane je to :)

 

pisite prosim na os

 

papa.

 

lep dan. :2src:

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma to je čist normalno....kako niste vedli tega......?.....pliz, ne se sekirat ( :detelca: xrainbowx xwizardx ) ...folk ma o drugih zmer dost za povedat....ker je to lažje, kot se ukvarjat s sabo.......

 

 

 

ti je poznano x?x ... ugibam :inocent:

jp...... xyesx ...zato pa pravim, da ne se sekirat......

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tebe je za tepst...spoznaš sco in cviliš zarad nekih brezveznih besed......cccc..........look on the bright side of life...... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj pa potem mi, ostali? :o|o:

 

ti pa hujsi od bilokerega zensceta...ti niha razpolozenje iz dneva v dan, kot da bi v meno prisel x:Dx

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ti pa hujsi od bilokerega zensceta...ti niha razpolozenje iz dneva v dan, kot da bi v meno prisel x:Dx

tipično za dvojčke...... :vragec: ..... x^x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dva imam :o|o: x:Xx

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bueeeee :sick: :sad:

 

no, pa sem spet zbolela... SOVRAŽIM KLIME!!!!!!!!! :cry:

ne vem kako je z vami, ampak jaz zamenjam na dan ene 4 temperaturne sfere ... :wOOt: in zdaj lezim v postelji s temperaturo 37.4, pijem vroc caj in me zebe :xx!: , je pa glava po celem dnevu nehala bolet :blink: x:Ox :palec:

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bueeeee :sick: :sad:

 

no, pa sem spet zbolela... SOVRAŽIM KLIME!!!!!!!!! :cry:

ne vem kako je z vami, ampak jaz zamenjam na dan ene 4 temperaturne sfere ... :wOOt: in zdaj lezim v postelji s temperaturo 37.4, pijem vroc caj in me zebe :xx!: , je pa glava po celem dnevu nehala bolet :blink: x:Ox :palec:

 

Jaz klimo v službi prižigam,ko mi je vroče in ugašam,ko me zebe.Ne vem kok je to dobro,ampak zbolela pa letos nisem zarad klime.. x:)x

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

meni se je zdel pa čisto umesten komentar xDDx

 

ampak nisem zato tle.

 

 

***

 

 

Zdravstveni sistem :xx!: :xx!: :xx!:

nikdar nisem bolana, ko pa hočem en pregled, ker mi nekaj ne štima, mi povejo, da je čakalna doba 6 mesecev, in ko rečem,

da bi se naročila, mi reče, naj pokličem naslednji teden!!! In seveda da dokličeš res tudi kličeš...si moraš skoraj prost dan vzet,

da koga dobiš po telefonu, fuj in fej!!!!

In kar z nekimi lekarniškimi zadevami me odfopajo, ma ni šans....ne plačujem 300 eur na mesec zato, da me bo ena bejba po telefonu odpravila tistih enkrat na 3-5let, ko rabim kaj pogledat :vragec: :vragec: :vragec: itd

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men je pa zadnjič zdravnica postavila diagnoza za nenehna vnetja,ki jih imam.Pravi,da preveč seksam

xrolleyesx xrolleyesx .

 

Matr kok obvladajo svoj posel....pa še visoko plačo dobivajo za take diagnoze...

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Termin od Vesne Godine: Slovenčki
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem malo na na forumu ...samo vi ste za cepit , ker rasaja epidemija ...beseda Slovencelj. Makarovička vas bo tožila za avtorske pravice.

 

dejte se že kakšno drugo besedo spomnit...tale je res dolgočasna...

 

 

Tudi strinjam!

Meni gre totalno na živce. Kr neki.

Pa še uporablja jo ona čisto drugače...namreč v svojem kontekstu!

Torej v kontekstu njene definicije.

Ne pa vsepočez in NAMESTO besede Slovenec, ker to sploh ne pomeni tega.

 

Kdor tega ne razume, in zraven tega najverjetneje še kritizira slovensko samozavest

in še kaj, se ne zaveda, da jo sam ruši z dajanjem (tudi sebe) v nič.

 

Slovencelj in Slovenček pomeni nekaj drugega kot Slovenec, je sinonim za takoimenovane slovenske *rednecks*

ali pa *white trash*, kot bi rekli vrli ameriški poznavalci jezika, in se mi zdi dokaj bedno, da ljudje niti ne ločijo teh razlik...

 

Skratka: ne pristanem na ta Cankarjevski *bogi mi*, to neko jokcanje in pomanjkanje ponosa in veselja do življenja,

pa čeprav skritega v samoironiji. Samoironija je na mestu velikih nacij, ki so že dokazale samozavest, pri nas pa mi tega manjka.

In dovolj žalostno je, da smo pustili enemu zapitemu jokajočemu zafrustrirancu (oprosti, Ivan!), da je zamoril cele generacije.

No, saj ni bil edini, Prešeren je bil tudi zapit, ampak vsaj ni bil zafrustriran (če odmislimo ženske).

 

Rezultat je, da je pol slovencev polpismenih, noben ni pretirano ponosen na nič, kar naredimo ni dovolj dobro, razen, ko je treba v tujini bit glasen in branit rodno grudo....no, jaz se tega ne grem!

 

Sem totalno vesela in ponosna, da sem Slovenka, imam milijon razlogov za to, če mi pa kdaj kak prijateljsko bitje iz juga reče eee Slovenčica ali Slovenkica... pa se lahko samo nasmejim. Če ne drugega, jih razorožim s tem, največkrat je pa itak prijazno mišljeno!

 

Tko, zdaj sem se razkurila, grem na sladoled. Italijanski!

 

:vragec:

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi strinjam!

Meni gre totalno na živce. Kr neki.

Pa še uporablja jo ona čisto drugače...namreč v svojem kontekstu!

Torej v kontekstu njene definicije.

Ne pa vsepočez in NAMESTO besede Slovenec, ker to sploh ne pomeni tega.

 

Kdor tega ne razume, in zraven tega najverjetneje še kritizira slovensko samozavest

in še kaj, se ne zaveda, da jo sam ruši z dajanjem (tudi sebe) v nič.

 

Slovencelj in Slovenček pomeni nekaj drugega kot Slovenec, je sinonim za takoimenovane slovenske *rednecks*

ali pa *white trash*, kot bi rekli vrli ameriški poznavalci jezika, in se mi zdi dokaj bedno, da ljudje niti ne ločijo teh razlik...

 

Skratka: ne pristanem na ta Cankarjevski *bogi mi*, to neko jokcanje in pomanjkanje ponosa in veselja do življenja,

pa čeprav skritega v samoironiji. Samoironija je na mestu velikih nacij, ki so že dokazale samozavest, pri nas pa mi tega manjka.

In dovolj žalostno je, da smo pustili enemu zapitemu jokajočemu zafrustrirancu (oprosti, Ivan!), da je zamoril cele generacije.

No, saj ni bil edini, Prešeren je bil tudi zapit, ampak vsaj ni bil zafrustriran (če odmislimo ženske).

 

Rezultat je, da je pol slovencev polpismenih, noben ni pretirano ponosen na nič, kar naredimo ni dovolj dobro, razen, ko je treba v tujini bit glasen in branit rodno grudo....no, jaz se tega ne grem!

 

Sem totalno vesela in ponosna, da sem Slovenka, imam milijon razlogov za to, če mi pa kdaj kak prijateljsko bitje iz juga reče eee Slovenčica ali Slovenkica... pa se lahko samo nasmejim. Če ne drugega, jih razorožim s tem, največkrat je pa itak prijazno mišljeno!

 

Tko, zdaj sem se razkurila, grem na sladoled. Italijanski!

 

:vragec:

:palec: :palec: :palec:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bravo Tinka, tud jaz se strinjam s teboj!

 

Zakaj ne bi bili ponosni in samozavestni, na to kar imamo od narave naprej...in polni življenja ?!

 

(kot sem npr. sedaj jaz: polna življenja in veselja x;)x )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...