Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

hmmm. x:o)x

 

nom zdej o tem (bi se dal razpravljat o komunizmih pa anarhizmih pa absolutizmih etc. x;)x xDDx)

 

to mava s frendico, se mi zdi dobra misel (njena).

v smislu res V S E G A.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

težje je štiridesetletniku razložit... enodnevnih potepov je navajen, jaz imam v mislih pa nekaj popolnoma drugega ;)

Kuga ma pa baba kam za hodt. Doma mora bt, če že kdo, naj gre dec nmav ven.

Baba je taku kot šporhert, fajn je da je pr bajt, da bi ga pa okol vlačil, to pa ni :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ksenja ne daj se xokx

 

Res je, da se bo kujal dlje kot triletnik, pa tudi užaljen bo bolj. A verjami mi, da ga bo minilo. xDDx

 

Pa nikar ne dovoli, da ti nabija slabo vest x:o)x

 

Privošči si tiste ure samo zase in ne dovoli, da ti jih pokvari karkoli.

 

===================================

 

Cvickar, a bi ti rad zakuhal kakšno vojno med spoloma :vragec:

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ravno včeraj je bila zanimiva tema v oddaji Pramida.

 

Brskanje po partnerjenem mobitelu.

Ali je zaupanje med njima ali je tisti kanček nelagodja in se je bolje prepričati če se kaj ne prekriva.

 

Ni vse na zaupanju, lahko pride trenutek slabosti in se spustiš v pregledovanje iz zgolj nepotešene radovednosti.

 

Ravno tako je tudi s 40 letnikom.

Lahko pogovor reši vse, sam če tega ne gojiš od začetka, potem je to težko.

Starega (pardon izrazu) vola je nemogoče spremeniti.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kera naivnost...obstaj namreč folk, s katerim se enostavno ne da pogovarjat.....tud to je na svetu, da si ne bi kdo mislil, da ne.......

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Starega (pardon izrazu) vola je nemogoče spremeniti.

 

O pa se ga da.

 

Kako?

 

Tako da spremeniš svoj pristop do pogovora, kar pomeni, da v pogovoru vedno izhajaš iz sebe in govoriš o sebi in svojih občutkih, brez obtoževanja drugega. Tako da med poslušanjem dejansko poslušaš, ne da se pripravljaš na napad in obrambo. Tako, da daš sogovorniku pravico do njegovih občutkov, ne glede na to ali se ti strinjaš z njimi ali se ne. Na tak način se doseže tista varnost, da se sogovornik ne boji napada nanj in mu ni potrebno pripraviti protinapada ali obrambe, ter se lahko posveti poslušanju, kot tudi, da si upa spregovoriti o svojih občutjih brez strahu, da ne bo nerazumljen ali celo napaden.

 

Zdej, če pa sogovornik kljub temu ni pripravljen na tak način pogovora in še naprej vztraja pri užaljenosti, očitkih, napadanju..., potem je kr cajt se vprašat o bodočnosti take zveze.

Ker brez pogovora ni dobre zveze.

 

xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ksenja ne daj se xokx

 

Res je, da se bo kujal dlje kot triletnik, pa tudi užaljen bo bolj. A verjami mi, da ga bo minilo. xDDx

 

Pa nikar ne dovoli, da ti nabija slabo vest x:o)x

 

Privošči si tiste ure samo zase in ne dovoli, da ti jih pokvari karkoli.

xyesx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kera naivnost...obstaj namreč folk, s katerim se enostavno ne da pogovarjat.....tud to je na svetu, da si ne bi kdo mislil, da ne.......

 

Ja, je tak folk...a pa bi mela tacga tipa za partnerja mrbit?

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ravno včeraj je bila zanimiva tema v oddaji Pramida.

 

Brskanje po partnerjenem mobitelu.

Ali je zaupanje med njima ali je tisti kanček nelagodja in se je bolje prepričati če se kaj ne prekriva.

 

Ni vse na zaupanju, lahko pride trenutek slabosti in se spustiš v pregledovanje iz zgolj nepotešene radovednosti.

sm glih ujela tole, k sm shaltala.

 

jaz v lajfu nisem prebrala sms-a na tujem mobiju, celo ce bi mi kdo kaksnega hotu pokazat, skor ne maram brat.

men je to cist mim - brskanje in vohunjenje.

 

nepotesena radovednost? x:o)x x:Dx

ja sej.... to ni zgolj. to je to. in tega se NE POCNE. pika.

 

oz. vi kar brskite, ce cte, jaz ne. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, je tak folk...a pa bi mela tacga tipa za partnerja mrbit?

kaj naj ti rečem...sem se ga uspešno rešila...... x^x ....in odgovor je:ne, ne več..... x:Dx x;)x

 

 

 

in tega se NE POCNE. pika.

 

se strinjam..... xyesx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj naj ti rečem...sem se ga uspešno rešila...... x^x ....in odgovor je:ne, ne več..... x:Dx x;)x

x:Dx x:px

 

(jp, a ne? brskanje... xrolleyesx :o|o: - men ze ne sam da mi je mim, tud zanima me ne, poznam pa folk, k brska, se mi cist odstekan zdi, k nimajo nc od tega, sam v cudne filme padejo, v kerih ni fajn bit.... v temo pades.... paranojo furas, se ufuras, isces skrito... :sick:)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

ja, meni se je brskalo po zgodovini računalnika in celo po mailu. sick. xrolleyesx potem se začnejo pa podpihovanja, izsiljevanja. :xx!:

 

priznam, sem prijatelju brskala po telefonu, ker me je res mučilo, kaj je napisal eni ženski. pa me je tako nabediralo, ko sem vse tisto vidla ... mogoče sem rabila samo še malo soli na rano ... vedela sem, da se ne bom počutila dobro, jasno mi je bilo, kakšna je resnica, a me je res glodalo .. iz obupa ... sicer mi je vse povedal sam .. že prej ... a jaz sem rada sadistka do sebe očitno. :o|o:

 

sick početje je to drugače in sploh šnofanja razna. bad bad je, če nimaš zaupanja. itak te gloda že drugače nekaj. nima smisla.

 

al pa en, ki me je obtožil, da je našel iver na mojih spodnjih hlačkah :O: , ker je dal perilo prat. x:Dx sick weirdo. x:o)x in da dišim po moškem parfumu. x:o)x temu sem pa po hitrem postopku ušla, pa še kar bi me med vrati držal priprto in gušil. x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

grozn.

sm pa slisala ogromn takih zgodb. :sick:

 

sam cudn: men pa ni nihce nikol brskal, nism mela nobenga tacga tipa.

tud mat ni brskala glih (je pa nasla recimo kak 'obremenilen dokaz' v zepu kavbojk, k je dajala cote prat x:px)..... pa sestra je tud dost 'vohunski tip' (sicer pa je po mojih izkusnjah s folkom najvec tega pr luni v sco oz. je edin polozaj ki je tok pogosto skupni imenovalc)....

 

sm se spomnla zdle, kaksne vijevaje smo mel, kao da jaz OSe berem. :D :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

dobro, da nisi. :palec:

 

hja, pa še res ... my ex je mel Luno v Škorpiji. mi brskal po mailih.

hja, je čisto drugače, če ima folk Luno v Ško kot recimo Asc.

 

OS-e bereš .. :D si te predstavljamo. x:Dx x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hja, pa še res ... my ex je mel Luno v Škorpiji. mi brskal po mailih.

a dej. x:o)x

kr prec ze spet 1 primer.

 

ja, cist drugacna energy lune proti soncu in asc (katerih energiji sta bolj podobni)

 

ja, a ne? me kr vids, kako letim shnofat. :D

(k me jasn nadultra zanima :vragec: x;)x x:Dx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...