Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Talibani imajo najboljš rešene probleme žensk. Moški ima lahk tolikšno število žensk kolikor jih lahko vzdržuje in zadovolji. če jih ne more vzdrževat jih pač nima.Če je ne more zadovoljit, tudi ne.

 

Ženske ki so uspešne na lovu, končajo ali na kabulskem štadionu, pod metkom ob huronski zabavi množice, ali jo kamenjajo, ali pa jo zakopljejo v apno. Talibi s šibo poskrbe da niti kapljica pregrešne ideje ne bi padla ženščinam na pamet. Posiljeno žensko kamenjajo, saj je sama, v obliki sukuba in inkuba zapeljala krhko in nepotešeno moško dušo.

pa tam ni ne impotentnih ne šlev ne homičev. Skratka sami bradati mačoti, fajterji, z vonjem po pohotnih samcih, paradiž za ženske..

priporočam :vragec:

 

 

x^x men je bolj všeč ono na Tibetu

 

ena ženska , dva moška x:px

pa vsi se razumejo...ko gre eden za šest mesecev na potovanje z osli, otovorjenimi s soljo, je drugi doma

 

čista simbioza x8Dx pa nič se ne pritožujejo eden čez drugega, je ženska lepo rekla, da ni nič narobe , če mora sama skrbeti za pridelavo soli,da je to izključno žensko težaško delo, iz čisto preprostega razloga, ker ve , da tudi moški trdo in težko delajo, ko lezejo po prepadnih gorah in sekajo les za kurjavo....

 

 

drgač je pa zgoraj navedena trditev čista, debela lovska laž :vragec: homičev kokr češ :o|o: si preslabo informiran kolega x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ha...tu pa tam se le najde kdo, ki odraslo in človeško razmišlja.....kul.... x^x
kul, nda :palec: :2src:

da niso sam... -hop-cmok-bum- varjante x:Dx

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://shrani.si/f/2/6y/33MUH7TI/4/mysticaseye.gif

 

tele se spomnijo sam ta starejši forumovci mende ;)

 

Jaz se spominjam te tvoje ikonce, kar dolgo si jo imela. Ampak spremembe so gonilo sveta in vedno nove ikonce so zato dobrodošle, še posebej če so tako čudovite..kot je ta tvoja x:)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

enkrat se bom pobrala tud finančno in zadihala in se znebila določenih okov in bom lahko to kar sem... enkrat mi bo uspelo!

Bo, draga moja, bo, pa upam da bo uspelo obema x:Xx

 

Ma sem je malo naveličana :D

Počak še malo ... mogoče jo pa res dam nazaj. Do takrat pa en pomežik tule:

 

http://shrani.si/f/2/6y/33MUH7TI/4/mysticaseye.gif

 

tele se spomnijo sam ta starejši forumovci mende ;)

Tale tvoja učka je bla men najbolj všeč :):) :palec:

http://th300.photobucket.com/albums/nn10/hidingthepain/th_ththgorgeous.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa imate Ljubezen v svojih Srcih ? Jo občutite? Kako jo občutite, doživljate?

Ali imate polno želja, praznine v sebi, osamljenosti, hrepenenja, idealiziranih predstav, kalkulacij/interesov raznih?

Ločite med "socialno" ljubeznijo [da kao človek ni sam, da lažje živi, plačuje položnice, ...]

od "Srca k Srcu". Za kar je osnova odprtost, toplina svojega Srca ...

Če človek topline Ljubezni sam nima, jo ne občuti/jo ne doživlja, jo ne živi.

Kako jo lahko pričakuje pri nekom drugem?

In jo celo nemalokrat "zahteva/izsiljuje. -)

Odgovort NI treba nobenemu nič, vsak zase točno ve, kako je z njim. -)

"Vsak je svoje Sreče/"nesreče" sam kovač. -)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Rada bi ti povedala...... mah, nč ne bom povedala... Včas bi te najraj z lopato kresnla po buči!!!!!!!!!!!!! Zdi se kot da nočeš dojemat! Pa ti razložim kot majhnemu otroku... pa še vedno nič.......... joj....... i give up :(
Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

kar se ljubezni tiče, mislim, da nam je nenehno pred nosom, pa si je zaradi enih predsodkov/strahu/poosebljenih nesmiselnih družbenih pričakovanj ne upamo izraziti/sprejeti. škoda. x:)x

pa tako je ... če verjameš, da jo ves čas nosiš v sebi, jo tudi povsod vidiš, občutiš, oddajaš in sprejemaš. x:)x treba je dopustiti ... biti mehek, nežen, občutljiv v tem trdem, hladnem svetu. edino ljubezen nas še drži skupaj ... in nobeni tehnološki/intelektualni/kozmetični/"varnostni" dosežki.

 

moje mišljenje ...

 

drugače pa, Tantra, si dobro napisal. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

U, kok se imam fajn :vragec:

 

Kiham, kašljam, smrkam, kuham, poležavam brez glasu.... že ceel teden w:Iw

 

Moji domači srečni, ker sem tiho :mrko:

 

Pa mi tu pa tam skuhajo kak čaj xcivx , ki mi teče že skozi ušesa

 

.... a kljub vsemu se mojim servisnim storitvam nikakor ne odovejo.... ( v smislu... bomo sami skuhali.. oprali... pomili posodo.. odšli sami po svojih obveznostih...mama taxi - neobhoden...) :wacko:

 

 

No... mi že gre na bolje.... se že zmorem pritoževati... sam še ne na glas.... x:o)x

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enostavno ne morem biti zadovoljna. Preveč sem kritična do sebe in drugih.

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Z veseljem, samo tukaj pa res ne vem, kako, katera pot in tko. Mogoče kak predlog?

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Z veseljem, samo tukaj pa res ne vem, kako, katera pot in tko. Mogoče kak predlog?

jh...kaj pa vem...men se še zmer najbolj obnesejo tiste odločitve/izbire, ki v meni ustvarijo dober filing......sam včasih se ljudje preveč ubadamo z detajli vnaprej....pozabimo pa, da se stvari, ki se pojavijo sproti, sproti tud rešuje....ne moremo vnaprej......

 

ne vem pa, če ti je to uporabno...... :unsure: .......

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa imate Ljubezen v svojih Srcih ? Jo občutite? Kako jo občutite, doživljate?Ali imate polno želja, praznine v sebi, osamljenosti, hrepenenja, idealiziranih predstav, kalkulacij/interesov raznih?

Ločite med "socialno" ljubeznijo [da kao človek ni sam, da lažje živi, plačuje položnice, ...]

od "Srca k Srcu". Za kar je osnova odprtost, toplina svojega Srca ...

Če človek topline Ljubezni sam nima, jo ne občuti/jo ne doživlja, jo ne živi.

Kako jo lahko pričakuje pri nekom drugem?

In jo celo nemalokrat "zahteva/izsiljuje. -)

Odgovort NI treba nobenemu nič, vsak zase točno ve, kako je z njim. -)

"Vsak je svoje Sreče/"nesreče" sam kovač. -)

 

 

 

ne, pojma nimam x^x

 

kar se ljubezni tiče, mislim, da nam je nenehno pred nosom, pa si je zaradi enih predsodkov/strahu/poosebljenih nesmiselnih družbenih pričakovanj ne upamo izraziti/sprejeti. škoda. x:)x

pa tako je ... če verjameš, da jo ves čas nosiš v sebi, jo tudi povsod vidiš, občutiš, oddajaš in sprejemaš. x:)x treba je dopustiti ... biti mehek, nežen, občutljiv v tem trdem, hladnem svetu. edino ljubezen nas še drži skupaj ... in nobeni tehnološki/intelektualni/kozmetični/"varnostni" dosežki.

 

 

bo treba k okulistu x8Dx

 

Enostavno ne morem biti zadovoljna. Preveč sem kritična do sebe in drugih.

 

 

ni arcnije za to diagnozo, biti večno popoln na vseh področjih "misija nemogoče" x^x

 

 

 

x^x ne , hvala, nisem perfekcionist

 

j***i ga, gremo dalje x;)x

 

......sam včasih se ljudje preveč ubadamo z detajli vnaprej....pozabimo pa, da se stvari, ki se pojavijo sproti, sproti tud rešuje....ne moremo vnaprej............ :unsure: .......

 

 

bingo, točno to sem rabila točno ta trenutek :eek:

sploh zadnje turbulentne čase, ko se pojavijo stvari od nikoder in nikamor tud zbežijo...nemogoče biti pripravljen na karkoli x^x

 

 

 

 

x:Xx hvala vsem

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sploh zadnje turbulentne čase, ko se pojavijo stvari od nikoder in nikamor tud zbežijo...nemogoče biti pripravljen na karkoli x^x

 

 

to niso turbulentni casi, temu se (v najboljsem primeru) rece demenca :P

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...