Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Jezus -razjokala se prejle - v službi. in nisem mogla nehat..bogžičmater...razkurila se ko stomater...in namesto jeze izrazim - jok..pa saj to ni res..strašno..in vsa objokana in vsa...uff kakšna..grozno. Pa še folk me na koncu vidi...in sodelavec vpraša: je vse vredu pri vas doma???? Mislim...skoraj bi me še zraven pobralo..

eh...nič več nisem tista taf in trdna in taka..vsaka malenkost me vrže iz tira...

nič mi ni lažje zdaj :V:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jezus -razjokala se prejle - v službi. in nisem mogla nehat..bogžičmater...razkurila se ko stomater...in namesto jeze izrazim - jok..pa saj to ni res..strašno..in vsa objokana in vsa...uff kakšna..grozno. Pa še folk me na koncu vidi...in sodelavec vpraša: je vse vredu pri vas doma???? Mislim...skoraj bi me še zraven pobralo..

eh...nič več nisem tista taf in trdna in taka..vsaka malenkost me vrže iz tira...

nič mi ni lažje zdaj :V:

 

 

x:Ix rada te mam

 

si taka taf, to se ne more zgubit ne z leti in ne s situacijami , sam ne smeš bit preveč, da te ne zlomi, če te pa nevihta malo upogne si pa sam ,ko plapolajoča breza lepa x:Xx xrainbowx xsrcbumx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Ix rada te mam

 

si taka taf, to se ne more zgubit ne z leti in ne s situacijami , sam ne smeš bit preveč, da te ne zlomi, če te pa nevihta malo upogne si pa sam ,ko plapolajoča breza lepa x:Xx xrainbowx xsrcbumx

Lia -škorpija draga moja...

Nimam pojma kaj dogaja....ker tulila tudi med vožnjo domov. Kar tako -se samo spomnila na dogajanje in že poplavno območje...Bom bolje videla ziher zdaj. In pol se slišiva še z mamo - se mi žali okoli fotra (ne morem verjet, da ima pri 64 in 120 kg, v denarnici listek: vezana 45 let išče moškega - ter telefonsko zraven) in takoj bil povod za čiščenje oči dalje...bog ne daj, da imamo prisluškovalne naprave, ker je to ziher nalezljivo...

 

Sem pa tole zgleda tudi rabila. Pač en ventil takšen.

 

Ampak je pa res stresno obdobje tole..in v nedeljo si pol žlahte povabila na južino..zdaj mi pa že mineva...ker avša vedno kuharim takrat, ko treba sedeti in uživati..eh... ko je jezik prehiter... :vragec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jezus -razjokala se prejle - v službi. in nisem mogla nehat..bogžičmater...razkurila se ko stomater...in namesto jeze izrazim - jok..pa saj to ni res..strašno..in vsa objokana in vsa...uff kakšna..grozno. Pa še folk me na koncu vidi...in sodelavec vpraša: je vse vredu pri vas doma???? Mislim...skoraj bi me še zraven pobralo..

eh...nič več nisem tista taf in trdna in taka..vsaka malenkost me vrže iz tira...

nič mi ni lažje zdaj :V:

Ni smeškota ki bi te podpiral s tono bremena na hrbtu....

Bo takole tudi vredu.

 

Vem kaj se to pravi......

Pomagati ne morem, moraš sama skozi to. Žav.

Tisoč besed ne zaleže toliko, kot zmaga nad samo seboj.

Bolečine so hude.

Zmogla boš.

 

Vem kaj je ponižanje, vem kaj je alkohol, kaj so klofute, skoraj izguba otroka zaradi pretepa....

Hudo, ampak močna šola.

 

DVIGNI GLAVO, POŽVIŽGAJ SE NA SVET,

ŽIVI ZA SEBE.

 

:C: samo faking minuto bi potrebovala ... res :( sam minuto ...

bemu "!#$&%(/()=?%&/()==$%&/)(==?

Minuta ti je dana.

Izkoristi jo.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... In pol se slišiva še z mamo - se mi žali okoli fotra (ne morem verjet, da ima pri 64 in 120 kg, v denarnici listek: vezana 45 let išče moškega - ter telefonsko zraven) ...

:O: bohseusmil, pa to se z leti sploh ne spreminja, porkafixkruclaudan, člowk bi mislu, da imaš pr 64-ih kake druge težave, ne pa iste, kt od pubertete dalje xrolleyesx

mi smo pa res ene žwali :xx!: jest, pit, spat pa okol se gont :o|o:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Babice bi še kar, samo dedkov pravih ni v izobilju.

Problem ja x^x

 

#"$&()/"#$%&/()=#$&%/)(=#$%&/

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"$#()/=*$%()/=/&()/=(#"$%&/()=(/&?)(/)(?/)?/?&/&$%#"$%&/( :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!:

Opet :eek: x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

#"$&()/"#$%&/()=#$&%/)(=#$%&/

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"$#()/=*$%()/=/&()/=(#"$%&/()=(/&?)(/)(?/)?/?&/&$%#"$%&/( :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: :xx!:

Je že kaj bolje?

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mi smo pa res ene žwali :xx!: jest, pit, spat pa okol se gont :o|o:

jest nism tko pametn dab za use wedu, pa zato ne upam tko posplošwat kt ti, pa bom neki reku u 1. os. ednine.

jest... ammmm ammmm... da bo mir... sm seweda čist isti

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Očitno se v naši ljubi Sloveniji absolutno premalo dela..med tednom vsi visijo na netu...luninem bolj natančno x:Dx

 

No pa da nadaljujem ..med vikendom pa so potrebni oddiha...

evo, sem že nazaj z oddiha.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj, kok mene pomirja gledat, kako pada sneeeg :2src: celo tko, kt gledat kako voda (reka/potok) teče xsrcx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Imam ta privilegij, da dopoldan lahko uživam v gledanju narave skozi okno. x:Dx

Res je čudovito.

 

Popoldan se pa tudi jaz podajam na cesto.

Bomo že zmogli. :xmas:

 

Tukaj Bogu iza nogu, baje tudi malo posolijo ceste, samo traja malo dlje. x:(x

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri nas pa ni snega, sice je včeraj padal tak snežen dež, ki ni pustil nekih večjih neprijetnih posledic. :onfire:

 

Danes pa tako veselo sije sonček in je prav prijetno zunaj. x:px

 

Ja, sneg mam tako rada kot pesek v čevlju. Če že mora biti naj bo od božiča pa do novega leta. Popolnoma in čisto zadostuje. :vragec:

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sneg je zakooon.

Kaj češ lepšga. -)

 

nekoga, da mi ga pride skidat x:Dx ali pa ponovno pomlad x^x

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uu kok sm vesela, da sm že dala skoz te zadeve :switz:

 

 

kidanje ali pomlad? x:Dx

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...