Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

x:)x

 

 

Eh ....mal me je zaneslo

 

 

A mate še sneg pri vas? ..eto lahko noč x:)x

 

S' ti tud en čudak. Jst se v težo noči načeloma ne spuščam in je nikdar ne tehtam, Kako pa se jo sploh stehta oziroma kako weš, a je bla težka, al lahka, če pa spiš?

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zona somraka, kak folku uspe zbrisat 16600 objav :o|o: :O: :unsure: :wacko: :blink:

:O: ........in kdo je bil ta majster......

 

Eni pač dajo veliko na čistočo.

hud smisel za higieno..... x:Dx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čistil je negdo, ki je želel zabrisat sledi tisočih mnen. :shsh:

Mogoče z razlogom, čeprav dvomim v upravičljiv razlog (če bi le ta že obstajal)

 

Objemanje je tudi za mene nekaj močno amerikanskega. xb:)x

Če nekoga spoštuješ, mu lahko pokažeš tudi z govorico oči,

in je bolj intimno in je lažje sprejemljivo, ali drugače povedano- nevsiljivo.

xrosex xsrcbumx xrainbowx :farb:

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Js mam pa rada objemanje, sam ne kr z vsakim.

skratka, men je tud to novodobno objemckanje pa srckanje mim. sploh tle, haha! :D (zato k smo slovenci znani po tem, kako drug drugemu zelimo dobro in se ljubimo med sabo). xDDx

 

Men je tud mim brisat, sam mim je pa tud rect, kako en ni mel razloga.

Za vsacga je njegovo Prav.

 

Men je tud 3/4 'problemov' mimo oz. se mi ne zdijo problemi.

a en se pa obes zarad tega.

 

~~~~

 

Sicer pa je lazje bit natancen in ljubit red, ce drugi pucajo za tabo. x:px x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

i wish you all the worst.

Časti ga s čokolado. Naj mu bo sladko. -)

Mogoče dobi sladkorno. -(

 

 

veš zjutraj, no lahk tud opoldan al kadarkoli se že zbudiš. če nisi mogel spat ponoč oz. si se ves čas zbujal, so te tlačile nočne more, potem je bila noč težka. če si pa sladko spal, alpa tud če nis spal, sam da si se imel fajn, prijetno, potem je bila pa lahka x:px

 

sej men tud kdej rečejo, da mam težk karakter za cel svet, sam kako so pa to zvagal, pa ne vem :inocent: no ja verjetno kaj podobnega ko z nočjo.

Spanje, zguba časa. -)

Pripreš oči za 15 minut & si v relaksaciji. To ti je 15 minut x 4 spanja.

Spiš pa, ko se ti spi. Kadarkoli, kjerkoli, ko je čas. -)

Ko se ne spi, se kaj počne. Lahko tut nič. Če je free time. -)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako pa to zgleda.... :8): ..štekam polni ljubezni potem.... xDDx mislim duhovne... :shsh: Najberž so vzrok za to angelski keksi...kašni oreški pa cimet ...

To ti je kot na partijih. Mal kemije - naravne, tut substance eni [par iksov za sesuvanje sivih celic],

pol pa kemija - pa to laufa ... Do kake Infekcijske mononukleoze

http://www.lunin.net/forum/index.php?showt...entry1055461468

Blo je pa cool. -)

 

Eni pač dajo veliko na čistočo.

Odpre se nov nick. Starga pusti.

Oz. zapusti vse skupaj. Škoda zabijanja časa. -)

Pazt pa na nerazkrivanje [čimmanj] real identitete. V kolker to komu ni v korist oz. ga daje paranoja. -)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x v astro temah sem se spomnila, da je nekdo nekaj fajnega , pred mnogimi leti pisal

 

pol pa klikam , pa se čudim

 

 

ničesar več

 

 

tak da zaj začnem printat, kuj

 

kjer je kakih receptur, pa razlag

 

vse bo šlo v maloro :o|o:

 

 

samo iz tega vidika- ostale nianse me ne zanimajo, čustvena in ostala navlaka, nič, sam res so bli fajn podatki in abrakadabra , zdaj jih več ni

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Onaj koji se poslednji smije, sigurno je napravio backup."

 

 

:eek: zato se ti skoz režiš ko pečen maček, backup

 

 

bemu, se splača backup delat, ne pa make up x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem, o cem govoris, lia, oz. se ne spomnim (kar je cudn, sej mam dober spomin in tega spet ni tolk), v bistvu pa je brez mojega sodelovanja to res blazoten arbajt, tko da to je res kolicina huda. x:o)x

 

je pa tud mozno, da se je kdo obrnil na mitjo in ne name - v t(ak)em primeru.

 

Skoda, glede na to, da pravis da je blo kvalitetno. in tud cudno, saj pac - je objavljeno, nekje, sej je vsakmu avtorju dobrodoslo objavljanje njegovega dela.

 

Kdor se obrne name v zvezi s cim podobnim, nikoli ne ukrepam v trenutku, predlagam in svetujem, da se mal prespi, povem *argumente* (ki se meni zdijo) za oz. proti tako radikalnim ukrepom, potem pa ma clovek pravico, da se po svoje odloci.

Sploh ce to omogocajo funkcije foruma (v preteklosti niso in so ble cele komplikacije in tud zdej ne gre tok smooth, kot si morda kdo predstavlja).

 

ampak saj vas je velik brisal ogromne kolicine svojih psotov. x:)x

 

pa se hecn se mi zdi, kako ves za natancno cifro, glede na to, da je vse izginilo, kot pravis...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o kom pa sploh govorite, madona?!

pojma nimam. x:o)x

 

in po mojem unmu ni nc do tega, da bi se to tle pisal, no, men je vseen, ce bom (z)vedla, za koga oz. kaj gre, bom morda vec vedla oz. se spomnila.... ker dejansko se ne spomnim, ne vem, za koga bi lohk slo.

 

Ker sem dejansko ravno vceraj (al predvcerajsnjim) izvedla tak *ukrep* (pri nekom, ki me je za to prosil, po tem, ko sva dodobra se zmenla okol tega, oz., kot sem napisala, po mojem blagem *prepricevanju*, da ni potrebno, smiselno).

Vendar je slo za drug primer (kar sem rpec vedla/vidla, ob podani cifri objav (5x vecje)... No sele zdaj pa sem vidla da naj bi slo za astro teme, se pravi je potem se bolj ziher, da to ni isti primer.

 

Meni je to mimo, ker nenazadnje si citiran. se pravi se tvoji posti se vedno valjajo tu, kvecjemu zgubijo mal verodostojnosti in pristnosti, ce so zginili, a sem pa tja pa jih le vidis vmes, ker so pac citirani.

 

Tko da, jaz osebno temu nisem zlo naklonjena, vedno pa seveda upostevam zeljo in odlocitev clana.

In tud - razlogi so raznorazni, za vsacga so pravi in dost mocni, ocitno. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec: šššššššššššššššššš šccc

 

 

ste ko jata razdraženih ptic

 

 

sem šla še enkrat pogledat, borism je imel nekaj krasnih prispevkov v zvezi z astro razlagami, z vremenom in različne zelo uporabne nasvete

 

 

in zadnjič sem se spomnila, da sem enkrat pri njemu nekaj fajnega brala , pa sem šla iskat in kliknem na člana in piše da nima objav , ki bi jih lahko prikazali

 

 

me pač šokiralo, v glavnem in bukva sem šla to napisat, vi pa zaj vsi v luft pa že perje leti okoli

 

 

ehhh :o|o:

 

 

 

klikneš na člana in tam piše število objav, potlej pa klikneš prikaži objave, pol pa reče kišta , da nima kaj pokazat....

 

pa ne zaj mene štrafat ko z berglo tu po PC laufam, pa tri pokličem ko je treba kaj nastavitve na kišti spremenit....

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

morda...

morda si pa ti perje v luft?

 

ker, recimo, nekdo bi si lohk to razlozil tud tko, da (sploh ker gre za take cifre) sem jaz recimo brisala cele megabajte (morda, ker je v astrologiji, ker sem bla clo ljubosumna al kaj tacga xDDx)....

 

skratka, se mi je zdel cist smiselno se na to odzvat...

pravzaprav pa, kot na kaj druzga.

saj zato pa najbrz folk brise poste - oz. tud zato - zarad odzivov oz. so teme, morda tud zarad njegove napacne ali zgolj nerodne postavitve, ce je bil avtor teme, zajadrale v cudne vode in potem nenadoma ni vec hotu tega gor.

 

No in ti si zdaj prav tko napisala nekaj - in dobila pac en odziv.

in zdej lohk pobrises svoje poste, nerodno pa bo, ker bodo ze citirani. x:o)x

in to je to.... okrog in okrog in se mal onstran. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja...res je

 

pa ne bom brisala , naj ostane v opomin x8Dx

 

nepremišljenost in neprevidnost

 

če bi previdnost bila previdna ne bi bila mati,

jst pa tui ne x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec: šššššššššššššššššš šccc

 

 

ste ko jata razdraženih ptic

 

 

sem šla še enkrat pogledat, borism je imel nekaj krasnih prispevkov v zvezi z astro razlagami, z vremenom in različne zelo uporabne nasvete

 

 

in zadnjič sem se spomnila, da sem enkrat pri njemu nekaj fajnega brala , pa sem šla iskat in kliknem na člana in piše da nima objav , ki bi jih lahko prikazali

 

 

me pač šokiralo, v glavnem in bukva sem šla to napisat, vi pa zaj vsi v luft pa že perje leti okoli

 

 

ehhh :o|o:

 

 

 

klikneš na člana in tam piše število objav, potlej pa klikneš prikaži objave, pol pa reče kišta , da nima kaj pokazat....

 

pa ne zaj mene štrafat ko z berglo tu po PC laufam, pa tri pokličem ko je treba kaj nastavitve na kišti spremenit....

lia sam za tebe :kiss:

 

http://www.lunin.net/forum/index.php?act=S...sult_type=posts

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ARTHUR:

Old crone!

Is there anywhere in this town where we could buy a shrubbery?

OLD CRONE:

Who sent you?

ARTHUR:

The Knights Who Say 'Ni'.

CRONE:

Aggh! No! Never! We have no shrubberies here.

ARTHUR:

If you do not tell us where we can buy a shrubbery, my friend and I will say... we will say... 'ni'.

CRONE:

Agh! Do your worst!

 

Ko smo že pri tej besedi.

Daj napiš še tisto o inkviziciji, ki tudi spada v ta film, če se prav spomnim. x:px

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

BEDEVERE:

So, how do we tell whether she is made of wood?

VILLAGER #1:

Build a bridge out of her.

Indeed dear villager. But you can also make a bridge out of stone. x^x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nadaljevanje je pa na sploh genialno x:Dx

Logika je čist x:px . Ko Artur ugotovi, da duck also floats, pa ga pol Bevedere vpraša: Who are you who are so wise in the ways of science? Ugotovi se pa tako, da se jo stehta in če tehta enako kot raca, je iz lesa in zatorej čarovnica. Kajti tudi les gori. x:Dx

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj. kaj jaz to klobasam, res. Pri tej priči se umirim in se sploh umaknem. Tišina je moja silna vrlina. Takoj zdaj! Tako me nekaj špika v pljučih... ful sitno... auu. Samo to sem hotla nekomu povedat.

Muzka pa to, zrelaksira. Pa možgane mal na pašo poslat. -)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...