Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

ne bom vprasal, kaj ti to visi...ne bom, ne... :eek: x:o)x

 

x:Dx Pa ti vseeno odgovorim. Lasje!

Gonna rise up

Burning back holes in dark memories

Gonna rise up

Turning mistakes into gold

 

Per aspera ad astra

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx Pa ti vseeno odgovorim. Lasje!

 

 

http://www.sherv.net/talking/swf/funny/9.gif

 

 

 

 

x:o)x x:Dx

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej pravim da sm ga pozabla

(bil je pa o Bogu in cudezih, slovencih, ..., ... in crnogorcih)

 

(x:Dx aja sej res, jeti, dobrodosla nazaj! :palec: x8Dx xokx)... x;)x

 

*

uh. xredx :bomb:

sem se spravla kao prebranac packart, k sm se vcer prisilila in fizol namocila, no pa sm dala sam en pis enga chilija, k mi ga je sestra iz spanije prnesla...

sam en pis, majhnega cilija. in me bo zdej pa sploh raznesl... x:o)x (pa sm sam probala, uahhhh... zalivat pa nocem prevec, da nou zhbljozga)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah kje se mi pa da, ze itak sm klela, k me je vcer pac zagrabl v nekem navalu kuharskem oz. gospodinjskem, dons mi je pa cist narobe hodil. x:o)x

in itak se nisem sploh dala v pecico, k sem *sita* ze od vonja. xDDx

mogoc pustim da se nazhmaha pa jutr si ubodem, sej js lohk take stvari cez 3 dni jem, mi ni se nikol blo nc, v bistvu je se boljs cez kak dan. x^x sam nisem si mislila, da ma tak blazoten ucink tale chili. no sej, mars pluton. xDDx itak. ma da zhge k shus! x:px

 

ja, ja, se bom pozanimala o vicu, ful sm se rezala, sej bistvo sm si zapomnila, mam vseen mal daljsi spomin k zlata ribca haha :D, sam pointa samo pa nocm povedat, je brez veze....

ma jaz itak ne znam vicev govort. se manj pa poslusat. x:px x:Dx x;)x

no eni pa so kul in vcas ckrnem od smeha.

sam vsec so mi kratki kaksni al pa trapasti pa taki. al pa kak crn humor pa tko.

 

recimo k sem tega slisala, sm crknila od smeha (enim pa sploh ni smesen): da je en prsou dam in je rekel, mater je bla kolona, se dobr da sem bil prvi. :D :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

res je tantra, pa tud pr revmi deluje, poznam eno staro gospo, k ji zlo pomaga. x:)x

 

jeti, je suh cili - one male papricice, sam da so mal vecje - recimo velikosti hmm, jagode recimo. in sem ga sam odskrtnila in v kastrolo vrgla, pa je tok mocno, popra sploh nisem dala.

pa mam rada kr pikantno in mi ni problem kej bl oshtrega tud.... tko da je res gajsten k shus.

 

nadevanih pa ne poznam. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja pa sm morda jih res ze vidla kje.... x:)x xyesx

drugac mam od paprik najrajs pecene, sicer pa me drazijo mal, sluznico, tko da od razhudnikov edin paprik ne furam zlo zlo, tko bl v mejhnih dozah, prevec mi 'pecejo' organizem (ne po okusu), medtem k paradajza pa lohk na tone pojem polet. x8Dx

 

aja kako pa to da sm tlele zacela nakladat o tem? x:o)x

sm nekak mislila v hrano tud zavit al kaj.

 

teta mara. xDDx x:px

js mam tud teto maro. sm jo obiskovala v piranu k sem bla majhna, se zdaj vem naslov. ulica svobode 27 al 29 al 37. x:)x

vse se je tresl, zvenketal, stara bajta, pol je dobila flat v luciji, pa ni blo vec isto...

sam ni mela cilija v lonckih. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsmx xsmx xsmx

 

Jaz rabim

 

.... se mi zdi

 

From all lives beginning on

We are pushed in little forms

No one asks us how we like to be

In school they teach us what to think

But everyone says different things

But theyre all convinced that

Theyre the ones to see

 

So they keep talking and they never stop

And at certains point you give it up

So the only thing thats left to think is this

 

I want out... to live my life alone

I want out... leave me be

I want out... to do things on my own

I want out... to live my life and to be free

Zdi se ti pravilno. Potreba = pravilno definirana. -)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x;)x

 

mah, nimam zveze s tem, nisem v osebnem stiku s to gospo, tko da nom nc pameti solila pa sugerirala. sam vem pac, poznam jo.

uparjalnik? a to je vaporiser? ja, to je boljs, sam so cele ibunge. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha, sej se mi je zdel.

vcas so kaksne besede tok hecne in take v slovenscini. x:o)x

kot npr. na kompu, ce si navajen na angleski text.... morm vcas prav pomislit, k se na slo verziji znajdem. x:)x

al pa razni auspuhi in frgazarji in sraufencigri pa taksno. x:px

kdo ve, kako se vsemu temu rece pravilno slovensko?? no sraufciger je izvijac, to ze vem. pol se pa ze neha. x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:D

ja, tega je pa res tezko po slovensk povedat. x:px

 

haha, a si predstavljas pujsa, da recimo kdo to vid, pa mu nc jasn, a ostali pa se vsi rezijo, kao: vsi stekajo. x:o)x

in pol si ne upa vprasat, podobn kot prodajalka, ki jo je pika vprasala, ce majo stranh, ji je blo nerodn da ne bi vedla kaj je to in da ga nimajo, pa je rekla, vcer ga je zmanjkal glih. x:px

tle pa morda enako, morda kskn misl: bogve kaj to pomen?? xscratchx x:Dx pol se pa dela da razume. x:px x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx

 

schtraufenpacht ne pomeni nic. x:o)x

zmislil si je to besedo jan, timov prijatelj, in zanjo zatrjeval, da nekaj pomeni.

in pol se nam je zdel tok posrecen, da smo jo uvedl za vse mogoce situacije (namest kazhin al pa spetir al pa karkoli, torej lohk je nekaj ful bombasticno dobrega, recimo mega zhur, urnebes, al pa cela frka, shtala).

skratka slis se ful bombasticno, jaz pa itak rada pretiravam in sm prec si privzela to besedo.

pa tud folk na forumu, zato pa jih ze velik to ve...

sam ne pa vsi....

enkrat bo pa ze v knjigah pa tak. x:o)x x:px

in noben nou vedu, odkod je prislo in kdo si je pravzaprav zmislil. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Schtraufenpacht

Jupi, uspela prepisat.

Če to svojemu otroku povem, bo imel nočne more, da ne govorim o tem, kako me bo ubogal.

Že grozno se ber, saj slišat je lepše.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

55 kg...

 

 

yeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaa

 

wow, na quelle sem vidla posteljo in omaro, katero bi imela v svojem stanovanju... te cene so vse dosegljive...

 

wow...

 

ni vsega na internetu, kar je v katalogu. hm! :eek: :sori: ke kar velika postelja, obstajajo tudi manjše dimenzije, obstajajo... šit...

 

jaz bi šla živet nekam drugam, čez eno 5 let! x:)x bi šla.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Schtraufenpacht

Jupi, uspela prepisat.

Če to svojemu otroku povem, bo imel nočne more, da ne govorim o tem, kako me bo ubogal.

Že grozno se ber, saj slišat je lepše.

x:Dx x:px

 

morala bi jana slisat (saj tedaj je bil manjsi, morda star kakih 12 let al pa kej ali clo manj)... k je s takim glasom rekel in navzgor potegnil: haloooo? schtraufenpacht?! no ne znam pac zvocno napisat.

slis se ne tok grozno, kot bolj sochno. pa mal daljse kot kazhin, shpetir pa taksno, mal podoben urnebes, k ma tri zloge, una dva prejsnja mata pa po dva, morda zarad tega.

 

sej sm mela ze pri osebnem nazivu, sm bla schtraufenpacht nekaj casa (kao = z mano ni heca :vragec:). x:o)x x:Dx x;)x

 

55 kg...

pih! cestitke! :palec:

k vem kok se ti je slo.

(drgac so pa to mejhne kilce, ne vem ce rabis tok znizevat, no ti ze ves, sam skoda zapretiravat x:)x)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...