Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

čist u luft skočim x!x ... ko preberem hmmm :xx!: :xx!: :xx!: ... kje :vragec: ste našli ta izraz :o|o:

 

saj vem ... tudi sama imam priljubljene besede x;)x ... bemo x:Dx

 

Nisem vedel, da velikrat napišem "hmm". Je znak, da sem mal pomislu, preden sem napisal. Povej mi boljšo besedo. x:Dx Hja, meni gre tut kak beseda al pa besedna zveza na živce. Recimo:

Slovencelj, simple as that, zlomk lalala, bemo,.. x:Dx

 

Eh, hecam se,.se ne sekiram glih za take malenkosti. x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah kej pa jzt vem, sam k vstopm v njeno sobo tm je sto kipcu božjih mater podobc, po celi bajti križi in u kuhni slika dveh svetnikov.

 

lule pa lepo diši (super kremce)

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah kej pa jzt vem, sam k vstopm v njeno sobo tm je sto kipcu božjih mater podobc, po celi bajti križi in u kuhni slika dveh svetnikov.

 

lule pa lepo diši (super kremce)

Pa jo prepričaj, da je tvoj Božji in da je sveta voda notri x:Dx

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

heh...ne se spuscat v mene, dobro ves, da (vedno na novo) boli smrcek potem :sniky:

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

si ne upam odpirat (k mam vse zivo odprto), ampak ne rabim za met komentar, ker se namrec cist strinjam z Objemckom. xyesx

 

k sm delala v vidoteki, ne klasicni, bl alter pa tko -skuc-, smo mel res bogato izbiro res mega dobrega starega stafa, ornk in tud nizkoproracunske, z mega procukcijo al mal slabs, a vse je blo nekak... izborno... in smo tega monthyja si pregledal podolgem in pocez in diagonalno xDDx, clo vklopl ga v nas avtorski *acid video mix* (ki ga je pa zal nekdo spljackal oz. je zal izginil), kjer smo po skevencah posnel totalno shus mix, vse je prehajal v vse, klapal, sinhronizacija pa to, pa magar v minute in clo sekunde, sam da je klapal, smo eni stirje to delal vsaj 48 ur, no pa je blo tud kej iz pythonov, recimo babe k ploskajo al pa kej, na cist kaj trapastega... x:Dx skoda k je izginil video (mar bi si ga sam presnel!), kakih 90 minut dolg, smo ga predtsvil na multinedijski razstavi v kudu nekega 8. februarja z naslovom izganjanje zime. x:)x)...

 

radi smo pa tud gledal vse vse vse in ponovno vse twillight zone. xokx

ta stare, ko so se Jacki jih delal (dobri reziserji), nekaj jih je svetovnih!!

 

aja zakaj pa je to tle, ne v filmih?

no pac sej vseen. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja thanx, sam te teme ne gledam, ker mi 3/4 ne odpre oz. mam tezave, pa pol niti ne hodim not... x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Montiči so zakon. Se jih sploh ne naveličam. Od village idiots do Ministry of silly walks. Bi morali biti del splošne izobrazbe.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.. v eni temi sm pisala o tem, pa nekako moram zdaj sem to napisat (k je primernejsa tema).

Tko je grozno napisat 'primer Nekrep', vsi poznamo ta priimek po grozno tragicnem zapletu... skratka, tako ranljiva sta starsa.

In zato bi rada v eter poslala prijetnejse energije, lepse, v zvezi s to druzino.... nekaj LEPEGA hocem povedat...

In ceprav ne bosta tega videla tu, jima sporocam:

Ga. in g. Nekrep, moje najiskrenejse sozalje in socutje! xvrtcx

Ne morem si rpedstavljati, kako vama je, vendar resnicno socustvujem in me boli vajina bolecina.

Zelo pa vaju SPOSTUJEM, ker sta ohranila clovecnost in dostojanstvo (in s tem tudi Borovo), in se cuti in vidi, da sta dobra cloveka, ki sta vse naredila za svojega sina, kar je bilo v vajini moci.

Res, globoko spostovanje in upam da vama bo cas uspel vsaj malo ublazit bolecino in prinesel malo olajsanja in scasoma tudi veselja. :detelca:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma dej se že odloč, bemo.

 

Sploh se pa ne zgovarjaj z menoj kot z mulcem, ker si ti nepismen.

A je jasno??????????????????'

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:O: uf, uf, uf..

včer zvečer ugotovila, da je izpit, ki naj bi bil v četrtek, v bistvu danes..

glede na to, da mela cel urnik kako vse predelat do zadnjega dne, sem nekje na.. sredini..

panika :o|o:

me ful ima, da sploh ne bi šla, sploh ker je ustni in sovražim ustne že tko, ampak..

recimo, da nimam kaj izgubit..

dva persena...

al neki..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:detelca: :detelca: :detelca:

 

hvala, bom x:Xx

 

frend obljubil, da časti savno zvečer, če naredim... tko da.. motivacija je xDDx

Gonna rise up

Burning back holes in dark memories

Gonna rise up

Turning mistakes into gold

 

Per aspera ad astra

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne ljubi se mi sicer razlagat podrobnosti, sam obstaja utemeljen sum, da je moj pes nezemljan. :sori:

 

Zakaj pa x?x A se čudno obnaša x?x Ziher čuti, da odhajaš. Živalce to vejo.

Gonna rise up

Burning back holes in dark memories

Gonna rise up

Turning mistakes into gold

 

Per aspera ad astra

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne ljubi se mi sicer razlagat podrobnosti, sam obstaja utemeljen sum, da je moj pes nezemljan. :sori:

 

 

mislim, da ni panike, dokler na sprehod ne bo hotel tako oblecen it:

 

http://www.ozonehouse.com/john/pix/spacedog240.gif

 

x:Dx

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...