Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Guest VilaSonca

kaki cepec na fitnesu. xrolleyesx

 

bajs stokilski gorenjski, v špegel se poglej. malo manj klobas in zelja. :vragec:

 

hja, če bi bilo enkrat. drugič me je pa res razkurilo!

 

in če bi ti sebe videl, hehe. nimaš pojma, pa boš drugim klobasal. :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

saj ne bo več. naj bo kar pameten. x:Dx pa naj kar dviguje tiste svoje uteži prepotenten. trebušnjake pa obvladam jaz. zato mi ne bo en gujdi, ki se še ogreje ne in že vleče zajle in si lomi križ, pametoval, kako je edini pravilni način. :vragec: x:Dx

 

ziher ga ma pa njegova punca rada ... ko ji pametuje in jo sili, naj še malo dviguje ... njej pa na obrazu piše, da ji ni. x:Dx ampak ziher ga ma rada. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tale polna luna, pa še mrk po vrhu je pri nas minil v takem prijetnem vzdušju. x:o)x

 

Za razliko od minulega mlaja in mrka. Takrat je imel naš "gospodin" res srečo, da mu nisem odšraufala glave :sniky: :sniky:

 

Je bil takooooo neznosno tečen..., ko sto :devil:

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za spremembo je tale luna res prav blagodejno uplivala na razpoloženje.

Prav nobenega težaka ni bilo, al pa ga nisem hotela srečat, opazit,,,,,

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
xDDx

 

je sam hotel pomagat... x;)x xDDx ..recimo x;)x

pol bi meni rekel, kaj delam narobe, ne pa nekomu drugemu polglasno like i'm stupid in ne bom slišala. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uf, kake sanje bedne imela.

nek deformiran otrok me napadal :eek:

pa že itak slabo spim zadnje čase, pol pa še take sanje.

čak moje: sm v sanjah delala ene kemične poizkuse in sm zmešala v epruveti ene hude spojine, tko da je ratal kislinski ognjemet in valda sm se s to kislino pošpricala po sp.delu D noge - mi je takoj razžrlo trenerko in valda fašem kislinske opekline (koža se je kr lupit začela preč). Pa pride en raziskovalec v beli halji mim in pravi, oh, tole sm pa tut jst meu, veste gopsa, tole je treba kr preč olupt in mi tip en dva tri olupi vso kožo z noge kt pomaranči :O:

Sm se zavesno odločila, da se zbudim in sm še 5 min šlatala nogo, če mam vso kožo gor, al jo je un vso preč odlupil :vio:

 

jst tut slabo spim, že ene dva tedna; najprej ne morm zaspat celo večnost (a utrujena na smrt) pol se mi cela noč vleče kt smrkelj, stalno mam neke nočne more, ko pa budilka zazvoni, ratam pa v momentu tok zaspana, da z muko vstajam :xx!:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, sej tle vmes ja ponoči blazno (zame), podnevi pa za (mojo) okolico x:Dx x:Dx x;)x

 

pretiravam x:o)x sam nočni del je pa resničen :o|o:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst tut slabo spim, že ene dva tedna; najprej ne morm zaspat celo večnost (a utrujena na smrt) pol se mi cela noč vleče...

 

xyesx Očitno to ni samo moj problem. Celo noč budna, dopoldan bi pa spala. Kadar imam zjutraj opravke pa spim lahko dve tri urce, pa moram vstat. :o|o:

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tud ne morem normalno spat že kar nekaj časa. Ko povožena kura se počutim. :o|o:

Gonna rise up

Burning back holes in dark memories

Gonna rise up

Turning mistakes into gold

 

Per aspera ad astra

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V zadnji številki Misterijev je reklama za lunin net.

x:)x Hvala za opazko. :palec:

 

(jp, v enih parih sm ga zasledila, k mi jih je frenda za to pogledat prsparala, zal gre za en star oglas , clo za Lunin sms - ki ga ne furava vec, tko da bi ga blo treba zamenjat - ce mas na broju te Misterije zadnje, se ti ljubi pogledat, ali je v teh prav tako oglas za LN SMS? Ker sem ze javila, pa mogoce je spremenjen)

 

~

 

ja, js tud cist zgazhena, vse me boli, k bi me en tepel. Fizicno sam oz. predvsem, spim pa kr kul (glih zato k umrta padem dol xDDx).

Ja, kmal bo boljs, se prevec nas bo razganjal. x;)x xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a te cist razmetava al kaj? xDDx

ja no, pol pa bo pr teb obratn - pa bos pol cist down. x:px

(*sej ne mroe se kr stopnjevat oz. slej ko prej gre tud *dol*, ce gre *gor* xDDx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a te cist razmetava al kaj? xDDx

ja no, pol pa bo pr teb obratn - pa bos pol cist down. x:px

(*sej ne mroe se kr stopnjevat oz. slej ko prej gre tud *dol*, ce gre *gor* xDDx)

jaja, prav neverjetno je. x:o)x

 

ma ne no... tega pa ne bi. samo kaj več od tega ne bi zmogla. saj potem se nekak kar samo od sebe umiri. to je pa res. sem že zaznala ta vzorec.

 

hehe, me nisi citirala, pa lahko še zbrišem x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

enga mesnega, prosim...

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bf/Burek_trokut_3.gif

 

x:Dx

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tečna sm, neprespana, zmatrana na smrt, netolerantna, pravi popizdljivka, ne, ne morm nič (več) pomagat, zginte mi vsi okol mene, da vas ne vidm :vragec: :xx!:

ne rabm nobenga triggerja, ker mi je lajf sam trigger za popizdit :sniky: :bomb:

 

ponoč ne morm spat, čez dan sm zajedljiva, cinična, ni mi za smejat, tut zarad lepšga ne x!x

briga me za vse, a grem lohk spppaaatttt, aja, sej ne morm zaspat, če pa že, mam nočne mooorrreee

 

prokleto sranje tečno :xx!:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...