Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Lestvica online slovenskih radijskih postaj

http://www.radio.rtv.si/

Ti tega je pa fulllllll velik :palec:

 

Sam še komp si dam čez rame, pa imam fekvence, ki jih sedaj ne lovim. xDDx

Hvala Tantra, mi res ne bo dolgcajt, ko bom seminarske pelala ali kaj podobnega.

x:)x

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jah kaj cmo, Michelle, no glavn da je blo lepo, ce bi blo pa b.v., bi pa rekla, uh se dobr da je konc. xDDx

 

tole si povedala:

 

mokre, puste ceste, dežuje, hodim, okrog mene ljudje, ne vidim, ne slišim, ne čutim,

okrog mene ljudje, strah me je, poskusam teči, poskušam zbežati, ne morem se premakniti, kri,

okrog mene ljudje, ne vidim, ne slišim, ne čutim,

okrog mene ljudje...

... ne vidim, ne slišim, ne čutim

 

meni se zdi, da so stvari preveč dostopne, vse se kar da dobit, ničesar ti zares ni teba več naredit, z glavo in rokami. če nočeš, seveda.

je pa res, da ker je toliko tega in ker je dostopno lahko kdo, ki si prej tega ne bi mogel privoščit naredi svašta.

 

ma sem pa zdaj tako modrost skvasla. :vragec:

 

ufff sem sitna. :o|o: pa še nekaj me not v levem očesu špika. me je že pred leti, pa je nehalo, zdaj se je pa očitno obudilo nazaj.

 

aja, jaz rada poslušam radio. samo se naveličam drugih. tile klasiki :vragec: , študent in valdvestodva pa nekako kar ostaneta nenaveličljiva.

aja. x:o)x no bl odkricala pa odbobnela pa tak. x:px

in si seveda prec vedla da sm ich. :8):

 

ja sej se strinjam, oboje je res. pa v vsem je nekaj dobrga in slabega oz. plus in munis pac jasno. nimas kej.

 

shit za oko, pocivaj, tema, dej si ruto cez.... avanturin zlo pomaga za oci.

sicer pa poznam to, ena odstekana bolecina, k te od not kovinsko in vsinjsko spikne.

 

nenavelicljiva. :D xokx

 

ja sej (RS). sej res vseen kr drzi skoz eno svojo spuro, ipak.

ene parkrat sm delala glasbeno orpemo. x:)x

ze zdavnaj.

pa dost me je blo not, predvsem v studiu, smo pogosto kej snemal al pa v zivo sli, tko da sm bla kr domaca tedaj. x:)x

 

ja pa se kksn radio je gud, sej niso slabi, k kje rolajo pa slisim, tud nek 3. program al kej mi je vsec, k je dost jazza ipd., tko da sploh nimamo slabih radijskih postaj, v bistvu.

 

Pri radiju je problem ker a je program zanimiv in je glasba zanič ali pa je obratno... res pa je da so redke izjeme

jah, mene motjo predvsem reklame pa zijalasti spikerji, k sm obcutljiva na vokal pa ne maram poslusat cvekanja, pa ne tok infotov da me nabijajo z njimi....

sita sem vnosa, poslusanja, gledanja in tega, skratka mam vec za dat iz sebe kot se mi da vase vnasat (sm vidla ze 16000 al kolk soncnih zahodov - vzhodov ravno ne x:px x;)x x:Dx, tko da sm ze vidla in slisala dost tega.... )... ne maram pitanja in posiljevanja. bleble retetete peketete kvakatete cveketete in tako dalje. Ne hvala. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja pa se kksn radio je gud, sej niso slabi, k kje rolajo pa slisim, tud nek 3. program al kej mi je vsec, k je dost jazza ipd., tko da sploh nimamo slabih radijskih postaj, v bistvu.

 

 

jah, mene motjo predvsem reklame pa zijalasti spikerji, k sm obcutljiva na vokal pa ne maram poslusat cvekanja, pa ne tok infotov da me nabijajo z njimi....

sita sem vnosa, poslusanja, gledanja in tega, skratka mam vec za dat iz sebe kot se mi da vase vnasat (sm vidla ze 16000 al kolk soncnih zahodov - vzhodov ravno ne x:px x;)x x:Dx , tko da sm ze vidla in slisala dost tega.... )... ne maram pitanja in posiljevanja. bleble retetete peketete kvakatete cveketete in tako dalje. Ne hvala. x:o)x

 

Za moje mnenje je najboljši radio tisti k ma dobro musko, novice na vsake tolk cajta in nobenga za mikrofonom k bi biv pameten... Najbolj na živce mi gre ko zjutraj prižgeš radio in že kličejo one stare mime in se kregajo kako je blo to včas in kako je zdaj to vse narobe... :huh: >_>

Education is the most powerful weapon which you can use to change the world.

Nelson Mandela

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jah kaj cmo, Michelle, no glavn da je blo lepo, ce bi blo pa b.v., bi pa rekla, uh se dobr da je konc. xDDx

Sej vem. Ampak tukaj je potencial, da bi bilo lahko skos lepo...

Ah ta razdalja... :o|o:

 

Ostajam pozitivna! xsrcx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja. x:o)x no bl odkricala pa odbobnela pa tak. x:px

in si seveda prec vedla da sm ich. :8):

 

ja sej se strinjam, oboje je res. pa v vsem je nekaj dobrga in slabega oz. plus in munis pac jasno. nimas kej.

 

shit za oko, pocivaj, tema, dej si ruto cez.... avanturin zlo pomaga za oci.

sicer pa poznam to, ena odstekana bolecina, k te od not kovinsko in vsinjsko spikne.

 

nenavelicljiva. :D xokx

 

ja sej (RS). sej res vseen kr drzi skoz eno svojo spuro, ipak.

ene parkrat sm delala glasbeno orpemo. x:)x

ze zdavnaj.

pa dost me je blo not, predvsem v studiu, smo pogosto kej snemal al pa v zivo sli, tko da sm bla kr domaca tedaj. x:)x

 

ja pa se kksn radio je gud, sej niso slabi, k kje rolajo pa slisim, tud nek 3. program al kej mi je vsec, k je dost jazza ipd., tko da sploh nimamo slabih radijskih postaj, v bistvu.

sem, kar prec. samo sem šla vseeno poškilt in je pisalo, da si. x:o)x

 

nisem se držala ničesar od tega (včeraj bi lahko bila gusarka, pa tudi to nisem bila), pa je kar izginila. tako je bilo tudi takrat. samo, da me je takrat dlje špikalo. ja, zelo čuden občutek je. kot da ti nekaj zabada v oko tako čist tankceno kovinsko žičko. al nekaj takega. pravzaprav ne veš a te neaj odzunaj navznot ali ti pa ven kaj raste. dobro, danes je bil mir. nedelja. x:Dx

avanturina pa tudi nimam.

 

sem si mislila, da si morala kdaj kaj imet z rš. sicer pa jaz težko neke komentarčiče in spakedravščine poslušam. zato ne morem rečt, da imamo veliko dobrih radiev. če že poslušam, hočem slišati a) zabavno, B) bogat jezik, c) informacije, ki me več ali manj zanimajo nad vsem tem pa fajn glasbo. seveda na rš vrtijo tudi tako glasbo, ki me precej ne zanima, takrat pač poslušam kaj drugega. ma se mi zdi, da je res obstajal še en radio, ki se mi je dopadel, samo se ne spomnem.

 

jah, mene motjo predvsem reklame pa zijalasti spikerji, k sm obcutljiva na vokal pa ne maram poslusat cvekanja, pa ne tok infotov da me nabijajo z njimi....

sita sem vnosa, poslusanja, gledanja in tega, skratka mam vec za dat iz sebe kot se mi da vase vnasat (sm vidla ze 16000 al kolk soncnih zahodov - vzhodov ravno ne x:px x;)x x:Dx, tko da sm ze vidla in slisala dost tega.... )... ne maram pitanja in posiljevanja. bleble retetete peketete kvakatete cveketete in tako dalje. Ne hvala. x:o)x

no, to je pa še najbolj. nekatere špikerje res težko poslušam. barva glasu je najbrž kar nad točkami od a do c. in potem nad tem glasba.

 

16tisoč sončnih zahodov... x:Dx (upam, da si vštela tudi prestopna leta)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zato k jih steje zadnjih 30 minut al kolk in te avtomaticno tolk cajta pol se steje...

potem ce nisi aktivna v tem cajtu, pa zgines. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

danes imam recept zate: fuck you, mir mi daj, pa da te ne slišim in ne vidim.

 

kdo na svetu si je zmislil cimre. xrolleyesx

 

piiiiiiiii, hočem biti sama med 4-mi stenami! nobenih soundov tujih ljudi. :o|o: sploh, ko mam veliko vsega in me niti približno ne zanimajo bedarije in hihitanje. :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

poišči vodnjak v sebi in odpri pipo x:px to bi ble poplave...

Kako mi je ta stavek na uho. :palec:

To bom takoj naprej "prodala", upam da je toliko pameten, da zakapira. :vragec:

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej ti lahko jst pošljem en pripravek za hujšanje. za male pare. za zraven pa še manj jej, pa dost zelenjave in tkole, pa športaj, pa bo zihr šlo x^x

ja. itak. Mogoče pa te celo zagnjavim za tole. včeraj glih računala, koliko kg pridobila v zadnjih petnajstih letih. pridelava je definitivno uspešna.

in thenx tudi tebi tantra x:)x

 

ampak - hotla sem navrečt med drugim to, kako zavajujoče so te zadeve, ki jih ponujajo...ker se morske alge marsikomu zdijo..hm vsaj..čudne, če že ne odvratne in misel, da bi pil nekaj iz morskih alg...je milo rečeno odbijajoča, pač napišejo tamle, da je pripravek narejen iz KORENINE rastline, ki se slučajno imenuje agar agar. tole me razkuri. prirejanje podatkov. folk pa seveda verjame.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene pa razkurijo vse reklame za vitaminske dodatke, Vitalineje, Aktivije...............

Matr folk, a ste (so, da nas ne dam vse v isti koš) butnen, da ne znate banane, pomaranče, jabolka .....olupit in dobit vse potrebno??????????????? :frog: :bomb: :!!: :!!:

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še jaz!

Meni gre pa na živce 24ur.com z njihovimi idiotskimi trač članki. Ne samo, da so bedni sami po sebi in nimajo kaj delat na prvi strani, problem je tudi v tem, da novinarji (oz. pisci oz. prepisovalci) niti ne preverijo splosnih zadev (kako se napišejo določena imena in ostali, resnični podatki).

 

Aja. Pa Grimsa bi izstrelila v vesolje.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri vseh stvareh niso problem le novinarji in reklame... temveč s(m)o največji problem bralci, potrošniki... Tako da nevem če se gre ravno krivit medije, ljudje imamo svoje možgane in bi moral premislit če je to sploh res ne pa da brez predsodka v to verjamemo. Fora je v tem da ti premsiliš ko informacijo sprejmeš in potem se sam odločiš če boš v to verjel...

 

Se pa strinjam z mitro... zakaj kupovati ono plastiko in kemijo ko pa lahko greš na tržnico in kupiš jabolko...

Education is the most powerful weapon which you can use to change the world.

Nelson Mandela

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xzobkox ma ne x:Ix hm, hotela sem rečt, da večina teh pripravkov je itak nategancija. če se lotiš hujšat, si že tako ali tako po vsej verjetnosti odločen, da boš tudi malo pomigal in bolj pazil na prehrano. potem pa še kupiš eno stvar, ki tooooolk pomaga, zraven pa so po možnosti še navodila, kako moraš jest in da telovadba hujšanje še pospeši x:Dx

skratka, vse skupaj se da tud brez kakih čirulčarul.

Obstaja ena metoda, ki omogoča, da shujšaš tako, da samo v dnevnik zapisuješ kar poješ. Čist simpl. Svinčnik, ki ti ga prodam za vpisovanje v ta dnevnik pa tehta 50 kg.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

poslusham tole kresalko....pa to je taaaak srcedrapaten glasek....sam ornk jo je treba kresnt... :xx!: :xx!: :xx!:

baraba lds-ovska.... :xx!:

kokr una bivsha pravosodna .....k je k ena dobra topla mama....zajebana pa k ves peku pouhn hudichev.... :xx!: :xx!: :xx!:

pizda...mi grejo ti rdechkarji na kurac

dajat neka drzhavljanstva okupatorjem.... :xx!: :xx!: :xx!:

pa tut che niso bli to.....hse zmeri so chefurji

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
Obstaja ena metoda, ki omogoča, da shujšaš tako, da samo v dnevnik zapisuješ kar poješ. Čist simpl. Svinčnik, ki ti ga prodam za vpisovanje v ta dnevnik pa tehta 50 kg.

izjemno domiselno. patentiraš? x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

izjemno domiselno. patentiraš? x:Dx

Ja, skupaj s hladilnikom, ki se odpre, samo če stopiš na tehtnico. Ni vrag, da dr. Antoninus ne bi dobil prezentacije v Top shopu.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, skupaj s hladilnikom, ki se odpre, samo če stopiš na tehtnico. Ni vrag, da dr. Antoninus ne bi dobil prezentacije v Top shopu.

In ni vrag da te podpremo v tem.

Saj rabiš modele za predstavitev izdelka?????????

Akcija.

 

Mislim povedat, da bi te podprli.

Dodala sem naknadno, da ne popravljam.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...