Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

ja, a ni zdej 40 dnevni post - do velke noči :inocent: (od pepelnične srede, 25/2 do velike noči 12/4)

x:Dx x:Dx x;)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, recimo, da je. Ni sicer zapovedan, tako kot na pepelnično sredo in velik petek, nič pa ni narobe, če se ga upošteva.

 

Tako ali tako nas je večina prenatrpanih s hrano in vsem ostalim balastom, tak da kakšen dan postenja nam ne bo škodil.

 

Pa naj bo postenje od česarkoli že...

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozabit pa res ni problem.

Še bolje se pa spomnit na zalogo, ko cukr pade na nulo.

 

Pridejo prav skrite zaloge.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne razumem kaj sem naredila narobe. preživiva fullll lep večer , se pogovarjava za naprej kdaj se dobiva ko pa pride dan pa nič se ne javlja na moj sms. ne razumem zakaj???????? :V:
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost; dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost; dokler imamo prijatelje, je lepa sedanjost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne razumem kaj sem naredila narobe. preživiva fullll lep večer , se pogovarjava za naprej kdaj se dobiva ko pa pride dan pa nič se ne javlja na moj sms. ne razumem zakaj???????? :V:

ej, tud jst dostkrat ne razumem zakaj... pa se izkaže čez čas, da če ne veš zakaj, še ni nujno, da je tudi narobe to kar se dogaja xwizardx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne razumem kaj sem naredila narobe. preživiva fullll lep večer , se pogovarjava za naprej kdaj se dobiva ko pa pride dan pa nič se ne javlja na moj sms. ne razumem zakaj???????? :V:

 

 

nič :sori: ničesar nisi narobe...tudi njemu je "BAD" en tak je mene danes spraševal, kaj je to, tako si je želel z deklico na zmenek, zdaj pa ničesar več ne čuti....in mu je ful bad, pa ful si je želel biti z njo, ne razume, res, iskreno mi j e potožil, da se slabo počuti

 

se zgodi, in ničesar nisi storila narobe, ti ne moreš drugemu reči kako se naj počuti ob tebi, on čuti kar čuti in če ni ničesar je bolje, da ga ni, kakor da ti daje lažno upanje

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
ne razumem kaj sem naredila narobe. preživiva fullll lep večer , se pogovarjava za naprej kdaj se dobiva ko pa pride dan pa nič se ne javlja na moj sms. ne razumem zakaj???????? :V:

nikoli ne veš, kaj človeku roji po glavi in kako se počuti ... kje boš pa danes to vedel, saj se nič ne menimo, mislim, do amena menimo. kakšen strah v ozadju ga stisne v kot. pa saj moški itak ostanejo brez besed, sploh ni problem, nič ne povejo, kako jim je.

ni kaj kot da se zaposliš z nečim drugim, čeprav je težko ... lahko se ti oglasi in ti bo razložil, zakaj ... pa se bosta spet imela lepo ... če te bo pa vseeno konstantno puščal v negotovosti ... jebemu, to pa ni vredno živcev.

mah, z marsikom se lahko maš fajn na tak al drugačen način. samo, če se vzbudi samo malček tesnobe, se mora prižgati alarm. :sori: enkrat že prerežemo, koliko solz je potrebnih do takrat ... očitno toliko, da zdržiš, da ujčkaš še tisto laž ... ma, pač treba pustiti bolečini, da izzveni.

 

glavo gor, ponos (če treba) in dalje v življenje. drži se. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

ja, jebemtiš, če ni tako, da je včasih bolje kakšna čustva zamrzniti ... ko je pa komunikacija kripl, ni odziva, same nejasnosti ... kaj pomaga, če maš rad. včasih je čisto kul, da se od koga distanciraš zaradi lastnega dušnega miru ali ker te čustva do te osebe samo ovirajo, pa si tega ne moreš privoščiti (če samemu sebi kaj pomeniš).

 

moških je pa še toliko in to fajnih. x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nikoli ne veš, kaj človeku roji po glavi in kako se počuti ... kje boš pa danes to vedel, saj se nič ne menimo, mislim, do amena menimo. kakšen strah v ozadju ga stisne v kot. pa saj moški itak ostanejo brez besed, sploh ni problem, nič ne povejo, kako jim je.

ni kaj kot da se zaposliš z nečim drugim, čeprav je težko ... lahko se ti oglasi in ti bo razložil, zakaj ... pa se bosta spet imela lepo ... če te bo pa vseeno konstantno puščal v negotovosti ... jebemu, to pa ni vredno živcev.

mah, z marsikom se lahko maš fajn na tak al drugačen način. samo, če se vzbudi samo malček tesnobe, se mora prižgati alarm. :sori: enkrat že prerežemo, koliko solz je potrebnih do takrat ... očitno toliko, da zdržiš, da ujčkaš še tisto laž ... ma, pač treba pustiti bolečini, da izzveni.

 

glavo gor, ponos (če treba) in dalje v življenje. drži se. xsrcx

 

kokr se je včeraj dan slabo končal pa je danes jutro toliko lepše hvala za lepe besede VSEM x:)x

Dokler imamo spomine, obstaja preteklost; dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost; dokler imamo prijatelje, je lepa sedanjost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nism niti enga pojedla. x^x

Pridna :medal:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej, tud jst dostkrat ne razumem zakaj... pa se izkaže čez čas, da če ne veš zakaj, še ni nujno, da je tudi narobe to kar se dogaja xwizardx

 

 

vsaka stvar je za nekaj dobra x:)x mora biti tudi to

Dokler imamo spomine, obstaja preteklost; dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost; dokler imamo prijatelje, je lepa sedanjost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
kokr se je včeraj dan slabo končal pa je danes jutro toliko lepše hvala za lepe besede VSEM x:)x

vidiš. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

marshmallow x:Dx roza,modro rumeni ja hehe

 

si probala v kavo tole dat? narediš kavico z mlekom ali brez in ene dva penkota vržeš not x:px

pa pečene na ognju? x:px :palec:

(tole so neke avstralske fore mensezdi, vsaj od tam so do mene prinesli...)

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj ne dobimo ob rojstvu povratne karte in zakaj nam noben ne pove kakšno je življenje?!

Dejansko pomaga  x:)x

Saj dobimo povratno karto, samo obnašamo se, kot da je ne bi.

 

Kaj je s čustvi narobe... :8):

Ni nič, ampak meni so pa prinesla sam shit. Izbira v svetu je skrajno bedna: srce je ali strto ali pa kamnito.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

enkrat že prerežemo, koliko solz je potrebnih do takrat ...

a ne sodi to v temo o samomoru? xDDx

 

 

ja, jebemtiš, če ni tako, da je včasih bolje kakšna čustva zamrzniti ... ko je pa komunikacija kripl, ni odziva, same nejasnosti ... kaj pomaga, če maš rad. včasih je čisto kul, da se od koga distanciraš zaradi lastnega dušnega miru ali ker te čustva do te osebe samo ovirajo, pa si tega ne moreš privoščiti (če samemu sebi kaj pomeniš).

 

moških je pa še toliko in to fajnih. x^x

Bolš zamrznit? Potem ti pa nezavedno izstavi račun - simptome. Either way, you're screwed.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še večina tistih, k ste sicer riti, ste kar fajn :OoO:, če gledaš stvar nekak širše ......kar riti ne zmorete, sicer :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...