Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Guest VilaSonca
Ni nič, ampak meni so pa prinesla sam shit. Izbira v svetu je skrajno bedna: srce je ali strto ali pa kamnito.

al pa strto in znova upajoče. x:)x kamnito je pa res beda. čeprav ga mam sama. ampak se bo raztopilo. x:)x

a ne sodi to v temo o samomoru? xDDx

 

Bolš zamrznit? Potem ti pa nezavedno izstavi račun - simptome. Either way, you're screwed.

prerezati - narediti pogumen korak. pa ne dobesedno. :o|o: x:Dx čeprav je tudi taka odločenost bungee jumping. x:Dx

 

em, mislila sem, da se od nekoga distanciraš, ne predajaš se še naprej brezglavo čustvom, če si uvidel, da se zapletaš v lastne zanke. x:)x ker komu pa je to še kdaj koristilo? včasih pač tako je, določeni odnosi so obremenjeni s čustvi, ki razdirajo, oddaljujejo. ja, se je treba odločiti, čeprav ti prinese žalost. čeprav maš nekoga konec koncev rad ... pač ni čas. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tudi. včasih ti pa nekdo ne pusti blizu oz. ti nekomu ne pustiš blizu.

Vse to že doživeto. A maš še kakšno tretjo varainto? xDDx

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm...nimam. imaš mogoče ti?

Ja, ena taka bi bila, da ti nekomu pustiš blizu, on pa tudi tebi. Bi se spodobilo zaokrožiti izkušnje s tem. x^x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.........pa dej pejta dam, no..........

 

 

 

:devil:

ni ga problema na tem svetu, ki ga dober šus na gobec ne bi mogel rešiti

http://img118.imageshack.us/img118/2594/antifajd7.gifhttp://img81.imageshack.us/img81/9158/anarchy02mw8.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja..........da zaokrožita izkušnjo, ne.........!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:devil:

ni ga problema na tem svetu, ki ga dober šus na gobec ne bi mogel rešiti

http://img118.imageshack.us/img118/2594/antifajd7.gifhttp://img81.imageshack.us/img81/9158/anarchy02mw8.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pol je narobe rečeno naj gresta domov.

Na "kofi" in kasneje na sprehod, in nato na kakšne kokice v kino.............

 

Pa kako naj še povem drugače, da eden drugega spustita blizu.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

naj bom bolj direktna? :vio: nekateri tipi ne iščejo sprehoda,kavic in nevem še česa vse, ampak hočejo kaj drugega oz. bolj natančno hočejo tebe in to takoj. x:o)x

 

seks, na kratko povedano x:Dx x:Dx hja... obstajajo tud take ženske... x:o)x sicer v manjšem številu x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še večina tistih, k ste sicer riti, ste kar fajn :OoO:, če gledaš stvar nekak širše ......kar riti ne zmorete, sicer :vragec: x:Dx

 

 

 

x:px si tečn stari, slaba prebava, al kr tak iz navade,

 

 

bemu, mene danes laže nosit, ko poslušat xcivx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:devil:

ni ga problema na tem svetu, ki ga dober šus na gobec ne bi mogel rešiti

http://img118.imageshack.us/img118/2594/antifajd7.gifhttp://img81.imageshack.us/img81/9158/anarchy02mw8.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: ...razn, da ste riti, ste še smotani povrh x:px x:Dx V bistvu mi je gori napisano, ono prvo, šinlo, ko sn po dolgem času spet mal prebiral forum, pa iz današnje perspektive vidim marsikaj in marsikoga drgač, kot sn včasih, no, saj v tolk letih se tud spremenimo.....Predvsem pa se mi vse skup zdi čist nepomembn za naš lajf, pa so mi smešne včasih kake reakcije burne, tudi moje, hehe.....tak da v bistvu bla pohvala, mal pa mora bit popoprana, če ne je osladna, mar ne x:px xcivx x:Dx Čao ritke x:Dx Še posebej lp pa Lii x:Xx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha Mickeni ...se vid da se staraš....si postal bolj moder x:Dx x:px

čeprav imaš pa po svoje čist prav .... x;)x :o|o:

:wOOt: nemogoče, da se staram, to pa že ne x;)x x:o)x Heh, bolš kot zdj se še nisn počutil, me pa mal skrbi, da čez 10 let ne bom mogel tega rečt........no, čez 20. x8Dx Pustmo se presenetit....pozitivno. x:px

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

naj bom bolj direktna? :vio: nekateri tipi ne iščejo sprehoda,kavic in nevem še česa vse, ampak hočejo kaj drugega oz. bolj natančno hočejo tebe in to takoj. x:o)x

Se pa tudi kakšna ženska najde, ki pije kavo in pije kavo pa pije kavo, še naprej pije kavo...kot da bi se bala, da ne bo kdaj zaspala. Nekakšna antitrnjulčica.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lia, đe si mi? x8Dx

 

 

x;)x plivam seko i malo ronim, isto ko uvijek x:Xx

 

Sn si kar mislo kera rit se bo oglasla..... x:px x:Dx

 

 

x:Xx ti se dej

 

 

malo bolj pogosto oglasi, ljubaf stara, pogrešam te strela jasna smotana, se sploh ne smem spomnit, kak mi je blo s teboj ob večerih lepo...smotko

 

a sad učiš engleski, pišeš prozu i teške ljubavne romane...a zaboravio ljubav staro.... kak kaj babica? jo greš kaj pogledat?

 

ne daj se , generacijo moja x:Xx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se pa tudi kakšna ženska najde, ki pije kavo in pije kavo pa pije kavo, še naprej pije kavo...kot da bi se bala, da ne bo kdaj zaspala. Nekakšna antitrnjulčica.

 

 

bemti emancipacijo :o|o:

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

malo bolj pogosto oglasi, ljubaf stara, pogrešam te strela jasna smotana, se sploh ne smem spomnit, kak mi je blo s teboj ob večerih lepo...

 

huh hot :mex: telenoFela :2src:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se pa tudi kakšna ženska najde, ki pije kavo in pije kavo pa pije kavo, še naprej pije kavo...kot da bi se bala, da ne bo kdaj zaspala. Nekakšna antitrnjulčica.

 

...a ti to mene opravljaš? :o|o: :vragec:

 

 

x;)x x:Dx

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hari om sister Silki, mar vam v vaši sekti niso povedali, da prekomerno pitje kave, škodi ožilju in srcu in ga prištevamo med opijate? :inocent: x:px

 

 

dragi brate x:Xx

 

bemu, ne verjem vsega vašim penzionistom no,...verjamem, da vaše, ta drug kofe zadenfa, pa ga pač uvrščate med opiate,

eee, pri nas je še ta dvajseta doza komaj omembe vredna ,...in uvrščena med antioksidante x:px x:Dx

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...