Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

A bi že kdo komentiral ta post, prosm.... :o|o: :inocent: x:Dx

 

:onfire: ...dela k urica..... x:px

ne...smo te kar zignorirali...ko si delal tak kažin iz mal pomivanja posode...... :o|o: xcivx x:Dx x;)x

 

uživej.... xDDx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj to tud mas? Pol bi jaz tud prisla malo na obisk x:Dx

 

Hm....eh, to je za šminkerje :o|o: x:Dx

 

Jacuzzi, ni daleč ta želja, samo 120 km stran! x:px x;)x

 

No, če ga majo šminkerce ni tolk slabo.... :inocent: x:Dx

 

ne...smo te kar zignorirali...ko si delal tak kažin iz mal pomivanja posode...... :o|o: xcivx x:Dx x;)x

 

uživej.... xDDx

 

saj zdej lohk to spet nardim xcivx ....iz navdušenja x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:wOOt: aaaa na 9. mestu najbolj aktivnih sem dans x:Dx yeeee-yeeee ponavdi sem na 10.

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
:wOOt: aaaa na 9. mestu najbolj aktivnih sem dans x:Dx yeeee-yeeee ponavdi sem na 10.

pejt z mano tekmovat za en pir, ti častim takoj, če me prehitiš. dam ti en dan. x:px x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hahaha, za en pir ane x;)x mah ej jst sm pomoje eden edinih redno aktivnih članov, ki ima manj kot 2000 postov x:px se mi zdi da se nikamor ne premakne x:Dx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma dej Pikica pejt z nami raj ven danes če se ti gre x:)x pusti tipe, sami izgovori so jih :o|o:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No "predraga" moja sodelavka! Ce imas ti probleme s svojo osebnostjo in svojo samopotobo, potem ni treba, da hoces biti JAZ!!! Ker to kar pa ti zdej pocnes, je pa pocas ze obsedenost! Kar naenkrat ti je vse tisto, kar je meni vsec, vsec tudi tebi :xx!: Kar naenkrat ti je "tamau" vsec??? HAHAHA ne me smejat no!!! Ti si za psihiatricno bolnco, RES!!!

 

Sej sem bla na konc koncev tud jest v pizdi s svojo samozavestjo in vse, samo nisem pa hotla bit nekdo drug,....... Ampak sej ti MAS tipa!!! Pa kaj je s tabo narobe? A ti ni zadost? A ti ne daje tistga kar rabs? ZAKAJ si pa potem se z njim?

 

Ajajaj uglaunm nakulirej se, drugac strelam x:Dx x:o)x

 

Sam je pa res, da sem se na ta racun ze prow fajn nasmejala, pa se se bom :D

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma dej, k mi je prov smešn, k skoz naletavam na ene in iste, k majo čist identične izgovore in so identično polni sranja in zatrjujejo, da kok pa oni sploh niso taki....bruhala bom od tega nakladanja...in te bolane skrivalnice mi grejo tok na k.... ne morm verjet, da so res sam še taki pusiji, k ti ne upajo v faco povedat, da so gnoji in da je to to. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Bedniki. Govno! :xx!: :vragec: x:Dx

 

Res ne morm verjet....VEDNO FAKING ISTO!!!!! Pa česa se še nism naučila, no? ČESA?????? POPENLA BOM IN BOM NEKI RAZBILA! AL PA NEKOGA! MAMU TI! :vragec:

 

:inocent: x:Dx x:px Kga pa rapataš. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx ja pač privlačiš isto vrsto tipov in se to dogaja ane! Ker jst npr. sm mela obdobje ko so se name lepile samo ribe, dobesedno vsak tip k je hotu kej met z mano je bil RIBA... in pol sm si rekla ma ja valda more bit neki na men, no pol sm mal svoj attitude spremenila pa je šlo stran x:px pol so me pa valda začel rogovilci pecat x:Dx

 

 

:flowerface:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh, name se pa večinoma pussyji...ok, niso bli čist vsi, samo 95% pa ja. In očitno sm tak tip ženske, k v njej eno mamo al zaščitnico iščejo al kaj hudiča....ma, jebite se vsi po spisku! :vragec:

 

 

to mi deli bejbi x:px x:px x:px x:px x:px x:px x:px

Ne uporabljaj prevare, ki škoduje; misli neškodljivo in pravično, in če govoriš, tako tudi govori.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: nobene. Pravzaprav..... ena xsrcx x;)x x:Dx

 

No, vseen hvala, da si tolk sočutna in mi delaš reklamo, k pravš, da si me že vidla, pa tko veš, da jo rabim..... x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...