Skoči na vsebino

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


Larsy

Recommended Posts

Kaj nej pa zdej nardim??????????

 

zdej sem pa nekje na kriziscu pa sanja se mi ne kam nej grem al levo al desno???????? Pismo.......... na oba konca ne morm, ceprow bi sla najrajs, ampak..... no go :V:

 

help me, kdor mi ve pomagat

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

piki ti si taka šoja xsrcx

 

Glej, glej. Prilika, da se kaj novega naučim. Torej - vidre serjejo, žolne pijejo, kosi iz znanih razlogov ne znajo plesat, dihurji smrdijo, lisice so zvite ...

Kaj pa je karakteristika šoje? :8): :irs:

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sledi svojmu instinktu.... x:px x:o)x Kot da bi se obvezno morala v eni sekundi odločit.....ck.....kam bi zavila? x:px

na obe poti ce bi slo, ker se gre za sluzbo in za kesh k ga zdej noro potrebujem!!!! Najrajs bi obe sluzbi furala, pa se fax, sam ta bo tezka!!!! :sori:

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čaw vsem. mistika, sej ne da bi se hotu utikat vate al pa pamet solit, sam men se zdi da je vse ok.enkrat je ena rekla, k je bla tut na tem, da je ni stvari, zarad katere bi blo uredn sploh še pomislt na to... mogoč ma pa prou? k mene kej tacga zagrab, čeprou že ne več, sem se zmer spomnu tkole. ok. se prau je šlo use u kpiiiiip. nč več nima smisla, cilja, veselja... ni kej izgubit... ok. pol pa use skup nekam, jes bom uživu, pa jebe se mi za use ostalo...
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glej, glej. Prilika, da se kaj novega naučim. Torej - vidre serjejo, žolne pijejo, kosi iz znanih razlogov ne znajo plesat, dihurji smrdijo, lisice so zvite ...

Kaj pa je karakteristika šoje? :8): :irs:

x:Dx x:Dx x:Dx no, sej ti je šoja že sam odgvarila x:Dx x:Dx joj kok se smejem :wOOt:

 

 

 

sam tole še......k sm gor brala neki.....mislim da za frderbat se ne rabiš tolk jajc.....dost več jih rabiš da živiš xsrcx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bemu dečwe s temi tipci! xrolleyesx

1. ne da se jih spremeniti.

2. če se izmikajo pogovoru, čeprav čutite, da je nekaj narobe in jim to tudi poveste, to že ni to.

3. če obljubljajo nekaj (sami od sebe seveda, ne tisto, kar same izsilite ali namignete), pa potem ne izpolnijo iz smešnih, čudnih, sumljivih razlogov, to ni to.

4. če se sam pričkata in pičita, ker bejbika hoče spremeniti, kar se spremeniti ne da, ker tipo pač tak je in tudi, če bi to bilo dobro spremeniti (zaradi njega samega, da ne bi trpel v svoji koži), kadar on noče, ne bo!

 

......

 

ne da se jih spremeniti!

 

5. ne da se nas spremenit... :palec: :o|o:

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
hm, ne vem, upam, da bo sprevidela in postavila sebe na mesto, ki si ga zasluži. preveč je dobra, da bi se ji to počelo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glej, glej. Prilika, da se kaj novega naučim. Torej - vidre serjejo, žolne pijejo, kosi iz znanih razlogov ne znajo plesat, dihurji smrdijo, lisice so zvite ...

Kaj pa je karakteristika šoje? :8): :irs:

 

Samo da povem, da mi je včasih moj bivši rekel šoja, še posebej potem, ko sem enkrat v križanki prebrala vprašanje: gozdna kričeča žival - 4 črke (šoja)!

LP, Kuky

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a zdej me sprašuješ kako pa kaj???????????...kreten jedan ej...res...po več kot enmu letu...bebc smotan zabit

:bomb:

 

bi najraj napisala: "Ej, veš da čist nč ne...mi je prov zakon zdejle v lajfu..."

 

pa mal obsedi...z odprtimi usti

:xx!:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...